Recenze online angličtiny Jazyky od píky

Jazyky od píky recenze
8.75
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Nezaměřuje se na konkrétní cizí jazyk, ale na metodu, jak se naučit jakýkoliv jazyk. Zdá se nám super i pro úplné začátečníky. Doporučujeme vyplnit si kvíz a zjistit, zda jste poslechový nebo dotykový studijní typ.
Klady
Učí metodu – jak se jazyky učit
Výuka vlastním tempem
Neomezený přístup (po zakoupení)
Bonusová videa
I pro úplné začátečníky
Zápory
Nefunguje offline

Testujeme jazykové kurzy a pomáháme vám vybrat si ten správný. Pokud přemýšlíte, proč se vám stále nedaří naučit se cizí jazyk, recenze Online kurz Jazyky od píky vám pomůže zorientovat se ve světě jazyků a najít si způsob studia, který vám bude vyhovovat. 

Online kurzům angličtiny jsme se blíže věnovali v dalším článku, kde přehledně porovnáváme ty nejlepších jazykových kurzy online angličtiny, z kterých si vybere každý. Podívejte se a přesvědčte se sami.

Jazyky s přehledem – v online kurzu Jazyky od píky pochopíte, jak na ně

Tento online kurz se nezaměřuje na konkrétní cizí jazyk, ale na efektivní metodu, jak se naučit jakýkoliv jazyk. Ukáže vám, že studium jazyků může být zábavně strávený čas, který zlepší vaše dovednosti.

V případě zájmu si můžete na stránkách Jazyky od píky vyplnit kvíz, na jehož závěru zjistíte, jestli jste vizuální, poslechový nebo dotykový studijní typ. Společně s tím obdržíte různá doporučení na způsob studia, které vám celý proces učení ulehčí.

Oblasti studia

Online kurz Jazyky od píky podle našeho názoru neopomíjí žádné stěžejní oblasti, které při studiu jazyků potřebujete projít. Čeká vás celkem osm kapitol. V každé z nich načerpáte teoretické znalosti, jejichž ovládání si vzápětí ověříte v praktické části. Ozkoušíte si také různé metody a přístupy, které se při studiu jazyků uplatňují.

Čtyři pilíře jazyka

Vysvětlí vám, které pilíře je třeba při studiu následovat, abyste se setkali s úspěchem.

Poslech

Ukáže vám, proč je poslech nejdůležitější, a vysvětlí, jak jej ovládat.

Čtení

Naučí, jak se bezproblémově pustit do čtení, a jak získat slovní zásobu.

Psaní

Jak napsat cizojazyčný text a kde získat zpětnou vazbu

Mluvení a výslovnost

Jak ovládat mluvenou podobu jazyka s výslovností rodilého mluvčího

Slovíčka

Tipy, jak se učit a zapamatovat si slovíčka

Gramatika

Jak se vypořádat s gramatickými pravidly a neztratit chuť ke studiu

Osobní plán

Jak si sestavit plán studia, díky kterému se budete dobře orientovat

Hodnocení vybraných vlastností Jazyky od píky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Metoda výuky angličtiny – 10/10

Kurz se postupem času odkrývá, což je skvělé, protože si můžete zvolit tempo, které vám osobně vyhovuje. Nedostanete se tak do časového presu a neovládne vás pocit, že nestíháte. Pokud ale váháte, jaká rychlost je ideální, doporučená je jedna kapitola týdně. V tomto tempu pak absolvujete celý kurz za osm týdnů.

Jazyky od píky vás pomocí videí a kapitol, které jsou plné tipů, navedou na správnou metodu studia jazyků. Pomohou vám sestavit si osobní jazykový plán, díky kterému si studium přehledně rozvrhnete. Jedná se tedy o poměrně individualizovanou a flexibilní metodu, již lze později aplikovat na studium jakéhokoli jazyka.

Rozsah výuky angličtiny a obtížnosti – 9/10

Ve studiu můžete být úplný začátečník, nebo velmi pokročilý. Kurz je koncipovaný tak, že si v něm každý najde a vyzkouší to, s čím se momentálně potýká.

Má pouze jednu verzi, nemůžete si tedy libovolně volit typ, který vás nejvíce zaujme. To by se obvykle dalo považovat za nevýhodu. V tomto kurzu se ale neučíte konkrétní jazyk, ale správnou metodu studia. A ta může být jen jedna!

V online jazykovém kurzu budete mít k dispozici 28 videí, ve kterých vás bude provázet jazyková lektorka Lucka Brátová. Všechno vám vysvětlí a konkrétně ukáže v prezentaci. Videa jsou plná jazykových tipů od lektorů a metodiků. Součástí kurzu Jazyky od píky jsou také pracovní listy, které vás nasměrují na správnou cestu a pomohou vám vytvořit si vlastní jazykový plán. Díky němu budete přesně vědět, co se učíte, a co je třeba nastudovat.

V závěru lekce vás čeká video s online zdroji, které můžete využít jako nadstavbu ve vašem studiu. Na konci kurzu zdarma obdržíte bonusové pdfko. Najdete v něm seznam s více než dvěma sty zdroji, které odkazují na další dokumenty a materiály, které pro studium jazyků využijete a do kurzu se už nevešly. Díky tomu ušetříte mnoho času, který byste věnovali zkoumání neověřených zdrojů, u nichž nemáte jistotu, zda jsou správné.

Cena online kurzu angličtiny Jazyky od píky – 9/10

Po finanční stránce je online kurz Jazyky od píky poměrně přehledný. Má pouze jednu variantu, za kterou zaplatíte celkem 2 440 Kč, což je podle našeho názoru adekvátní částka, vyjdete-li z kurzu vybavení schopností efektivně se učit jakýkoli jazyk. Když budete vědět, jak na to, v budoucnu ušetříte čas, který byste strávili neefektivním studiem a ušetříte peníze, jež byste utratili za další kurzy a jiné materiály.

Technické vlastnosti/kompatibilita – 7/10

Jestli se kurz rozhodnete studovat na svém počítači, tabletu, či telefonu, je skutečně pouze na vás. Bez čeho se však neobejdete, je internetové připojení. Z toho tedy vyplývá, že studium off-line není možné.

Přístup ke studiu kurzu po jeho zakoupení získáte snadno. Přihlašovací údaje a odkaz na vstup do studovny obdržíte e-mailem. Současně s tím získáte přístup na přihlášení do uzavřené facebookové skupiny, která je vám k dispozici, pokud byste během kurzu ztráceli motivaci, potřebovali radu, nebo se chtěli seznámit s ostatními spolužáky. Můžete v nich sdílet své zkušenosti a načerpat inspiraci.

V případě, že jste dosud neměli založený účet a toužíte diskutovat kurz, budete si ho muset založit. To vnímáme jako drobnou nevýhodu. Na Facebooku stále nejsou zcela všichni, a ne každý si ho chce z různých důvodů zakládat. Pokud by se ale chtěl spojit s ostatními spolužáky, nezbývá mu jiná možnost.

Závěrečné hodnocení online angličtiny Jazyky od píky

Málokdo v dnešním světe rád plýtvá energií a časem a málokdo chce patřit mezi ty, kteří se v zahraničí nedokážou domluvit. Klíčovým aspektem správného studiu jazyků je vhodná metoda, díky které si jazyk osvojíte. Po absolvování kurzu budete schopni studovat jakýkoli jazyk mnohem snadněji a efektivněji. Hledáte-li tedy správnou metodu učení, online kurz Jazyky od píky je šitý na míru přímo pro vás.

V jiném porovnání online angličtin, které jsme našli na testado.cz sice Jazyky od píky nehodnotili, ale mají zajímavé informace o dalších online angličtinách. Stejně jako u nás se zajímavě umístila angličtina Online jazyky, které jsme se věnovali v předchozí recenzi.

Kvíz – Jazyky od píky

Pokud si nejste jisti, jaký jste studijní typ, můžete si zkusit na stránkách Jazyky od píky vyplnit kvíz, na jehož závěru zjistíte, jestli jste vizuální, poslechový nebo dotykový studijní typ.

Tip

Po zakoupení kurzu vám přístup k němu zůstane platný napořád. K lekcím i bonusu se můžete libovolně vrátit a v případě potřeby si osvěžit paměť i za několik let. Automaticky s tím získáte i veškeré aktualizované verze kurzu.

Výběr vhodného kurzu je základ. Ne každému vyhovují skupinové lekce či individuální doučování s lektorem. Seznamte se s nejlepšími online kurzy angličtiny a vyberte si ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám. Za vyzkoušení stojí napříkald EasyLingo nebo oblíbené Duolingo. Který kurz si vyberte vy?

Jazyky od píky

8.75
Perfektní
Klady
Učí metodu – jak se jazyky učit
Výuka vlastním tempem
Neomezený přístup (po zakoupení)
Bonusová videa
I pro úplné začátečníky
Zápory
Nefunguje offline
Jazyky od píky recenze
Sečteno a podtrženo
Nezaměřuje se na konkrétní cizí jazyk, ale na metodu, jak se naučit jakýkoliv jazyk. Zdá se nám super i pro úplné začátečníky. Doporučujeme vyplnit si kvíz a zjistit, zda jste poslechový nebo dotykový studijní typ.

Není na škodu se podívat i na celkové hodnocení online angličtin u nás, nebo třeba na testado.cz. A pokud vás jazyky zajímají celkově, navrhujeme si přečíst také články jako je 9 zajímavostí o angličtiněkterá mezinárodní zkouška z angličtiny je pro mě ta pravá, nebo Kolik jazyků umíš aneb které se nejsnadněji naučíte.

Podobné články