Recenze seznamky U-meets.com

Recenze U-meets.com
8.5
Vynikající
Sečteno a podtrženo
Perfektní erotická seznamka. Přehlednost, rychlá a jednoduchá registrace i zrušení účtu. A skvělá mobilní verze. Chválíme i velmi povedou mobilní verzi a absenci reklam.
Klady
Rychlá a bezplatná registrace
Přehlednost
Bez reklam
Možnost získat kredity zdarma
Mobilní verze
Zápory
Zpoplatněné odesílání zpráv

Jste čerstvě po rozchodu a hledáte nezávazný flirt a láká vás sexy pokec? Vážný vztah prostě teď zrovna není nic pro vás? Pak byste rozhodně měli vyzkoušet online seznamku U-meets.com. Partnera na celý život zde asi nenajdete, za to si užijete pikantní a žhavý chat. A kdo ví? Třeba se potkáte i naživo.

Další skvělé seznamky, kde erotika není žádné tabu, najdete v našem přehledu nejlepší erotické seznamky. Ať už hledáte žhavý flirt či sex na jednu noc, tyto seznamovací platformy mají rozhodně co nabídnout.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na U-meets.com – 9/10

Zejména u seznamek zaměřených na hledání vážného vztahu, je registrace nesmírně zdlouhavá a časově náročná. Na U-meet.com na vás nečeká žádný test osobnosti ani únavné vyplňování nekonečných dotazníků. Registrace vám nezabere více než 60 sekund. Na úvodní stránce vyplníte pouze několik základních údajů, jako je uživatelské jméno či datum narození a můžete se začít seznamovat.

Seznamka U-meet.com
Seznamka U-meets.com

Poté, co se úspěšně zaregistrujete, doporučujeme vám si doplnit alespoň několik informací do vašeho profilu. Rozhodně byste neměli zapomenout na profilovou fotku. Bez ní váš profil bude působit nevěrohodně a vaše šance na úspěšné seznámení výrazně klesnou. Vyplatí se uvést i několik slov o vaší osobně. Nemusíte hned rozepisovat celý váš život, ale zmínit pár informací o vaší povaze či zájmech rozhodně není na škodu.

Registrace na internetové seznamce U-meets.com je zcela zdarma. Na rozdíl od konkurenčních platforem, zde si i profily ostatních uživatelů můžete prohlížet bezplatně. Zpoplatněné je pouze odesílání zpráv, případně zviditelnění vašeho profilu. Za tyto úkony budete platit mincemi, které získáte koupí jednoho z 5 balíčků. Nejlevnější je balíček pro začátečníky, který obsahuje 200 mincí a zaplatíte za něj 249 Kč. Za odeslání jedné zprávy bude z vašeho konta odečteno 40 mincí. Přijímaní zpráv od ostatních uživatelů je zcela zdarma.

Recenze seznamka U-meet.com
Cena balíčků na U-meet.com

Cena za odesílání zpráv je sice o trochu vyšší než u konkurenčních seznamek, U-meet však umožňuje získat několik mincí zcela zdarma. Například za ověření vaší emailové adresy vám na konto přistane hned 100 mincí. Další pak můžete získat vyplněním informací na vašem profilu či pravidelným každodenním přihlašováním. Výhody si tak mohou užívat nejen noví členové ale také aktivní uživatelé, kteří seznamku využívají pravidelně.

Navrhované kontakty – 8/10

Profily, které uvidíte jako první, patří uživatelům, jež se nachází v blízkosti vašeho bydliště. Pro lepší výsledky můžete využít vyhledávací filtr, jenž vám umožní hledat uživatele podle věku, lokality či stáří jejich profilu. Trochu nás mrzí, že nelze filtrovat také podle jednotlivých vášní, které si uživatelé vyplňují do profilů. Jde o erotické zájmy a preference. Najít partnera se stejnými choutkami a potřebami by pak bylo mnohem jednodušší.

seznamka U-meet.com
Vyhledávací filtr a seznam vášní na seznamce U-meets.com

Aplikace a další služby na U-meets.com – 8/10

Mobilní aplikací disponuje málokterá online seznamka, avšak v případě U-meets.com lze tento drobný prohřešek snadno odpustit. Mobilní verze i verze pro stolní počítač je totiž natolik přehledná, že vám aplikace pravděpodobně vůbec nebude chybět. A pokud se obáváte, že by vám mohly utéct informace o nové zprávě od jiného uživatele, můžete si jednoduše nechat posílat emailové notifikace. Budete tak mít naprostý přehled o veškeré aktivitě na vašem profilu, a to i v době, kdy zrovna nejste online.

Pochválit musíme také jednotlivé hry, do kterých se na internetové seznamce U-meets.com můžete pustit. Takzvanou Ruletu možná znáte z jiných seznamovacích platforem. Při této hře se vám postupně ukazují profily ostatních uživatelů, které hodnotíte pomocí symbolů křížku či srdíčka. Kromě profilové fotografie uvidíte také věk, lokalitu uživatele, ale i jeho erotické vášně, které vám mohou při rozhodování výrazně pomoci. Další hry, které je možné na seznamce hrát, slouží k získávání mincí. Zábavnou formou tak můžete výrazně ušetřit své vlastní peníze.

Seznamka U-meets.com recenze
Hry pro získání mincí na U-meets.com

Zrušení účtu na U-meets.com – 9/10

Zrušení účtu na placených seznamkách bývá leckdy mnohem obtížnější než najít osudovou lásku a už jsme zažili i tak složité odhlašování, že proti tomu bylo vystoupit na Mount Everest hračkou. To však o U-meets.com rozhodně neplatí. V případě, že již nechcete internetovou seznamku využívat, můžete svůj profil jednoduše smazat. Vzhledem k tomu, že zde neplatíte žádné měsíční či jiné předplatné, zrušení účtu je opravdu snadné. Celý proces zvládnete na 3 kliknutí.

Celkové hodnocení seznamky U-meets.com

Pro ty z vás, kterým v životě chybí vzrušení, je online seznamka U-meets.com skvělým řešením. Oceňujeme především její přehlednost, rychlý a jednoduchý proces registrace i zrušení účtu. Registrace, prohlížení profilů i čtení zpráv není zpoplatněno, avšak pro odesílání zpráv je nutné si nabít kredit v podobě mincí. Ty můžete získat také několika způsoby zdarma, což vidíme jako obrovskou výhodu oproti konkurenci. Chválíme i velmi povedou mobilní verzi a absenci protivných reklam.

Seznamka U-meets.com

8.5
Vynikající
Klady
Rychlá a bezplatná registrace
Přehlednost
Bez reklam
Možnost získat kredity zdarma
Mobilní verze
Zápory
Zpoplatněné odesílání zpráv
Recenze U-meets.com
Sečteno a podtrženo
Perfektní erotická seznamka. Přehlednost, rychlá a jednoduchá registrace i zrušení účtu. A skvělá mobilní verze. Chválíme i velmi povedou mobilní verzi a absenci reklam.

Hledáte sexy flirt či společníka pro erotický pokec? Kromě online seznamky U-meets.com za vyzkoušení stojí také seznamovací portál Žhavé noci. Co vám tato seznamka může nabídnout, se dočtete v naší recenzi.

Podobné články