Recenze Chia Shake dieta na 4 týdny

Recenze Chia Shake dieta
8
Výborná
Sečteno a podtrženo
Ketonová dieta, pro kterou je důležitá zejména udržitelnost a možnost uzpůsobení balíčku vlastním chutím. Oceníte určitě i nízkou cenu za jednu porci, která vás navíc dobře zasytí.
Klady
Nízká cena za jednu porci
Možnost volby příchutí téměř u všech pokrmů
Důraz na udržitelnost a kvalitu surovin
Obohacení některých pokrmů o chia semínka
Zápory
Nepříliš chutné koktejly

Spolu s dietou Chia Shake vám půjde shazování kil velmi snadno, navíc se při ní nemusíte bát hladu, ani ztráty svalů. Na výběr dostanete z množství příchutí nejen u nápojů, ale také u polévek nebo omelet. Oblíbená je tato dieta i pro svou příznivou cenu za jednu porci, díky které ušetříte a budete moci peníze využít na něco jiného.

Další ketonové diety vám představujeme v našem článku. Otestovali jsme pro vás hned pět ketogenních diet, takže inspirace je opravdu hodně.

O značce Chia Shake

Značka Chia Shake začínala na výrobě zdravých jídel s přídavkem chia semínek. Nyní se věnuje především dietním jídlům a jednou z jejím domén je také ketogenní dieta. I klasickou proteinovou dietu ale ozvláštňuje pomocí chia semínek, která jsou součástí některých pokrmů v keto balíčcích. Kromě klasických jídel, která bývají základem keto diet u nich narazíte například na chia muffiny nebo chia pudinky.

Firma Chia Shake klade také velký důraz na udržitelnost a to, aby se nám dobře na naší planetě žilo i v budoucnu. Dbají tak na to, aby při výrobě produktů využívali pouze menší množství zelené elektřiny a používali zejména kvalitní české suroviny. 1% z ceny nákupu jde navíc na podporu neziskových organizací, které se o naší planetu starají.

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Příchutě a typy jídel – 8/10

Keto dieta Chia Skahe dieta na 4 týdny

U diety Chia Shake na vás bohužel čeká menší množství jídel. U diety na 4 týdny najdete pouze velký dietní koktejl, chia pudink, dietní polévku, palačinky, omelety a kaše. Budete se tedy muset obejít bez jakéhokoliv chleba, který mají jiné balíčky s ketonovou dietou. Na druhou stranu jídla můžete samozřejmě doplnit o povolené potraviny, naopak je to žádoucí, protože konzumace některých čerstvých potravin je velmi zdravá.

Skvělá na této dietě je možnost výběru příchutí u většiny pokrmů. Dvě z deseti příchutí volíte u dietního koktejlu. Na výběr máte klasické příchutě, ale můžete vyzkoušet i zajímavější kombinace jako například hrušku se skořicí nebo slaný karamel. Ze tří přichutí si volíte u oblíbeného chia pudinku. Chia Shake je také jedna z mála značek, která v balíčku nabízí volbu příchuti i u dietní polévky. Bude to rajská, zeleninová nebo sýrová? To je jen na vás. Také omeleta je dodávána ve třech verzích, a tak je zcela na vás, na které si budete pochutnávat.

Cena za porci – 9/10

Cena za jednu porci v tomto balíčku je velmi příznivá. Činí totiž 39 korun, pokud kupujete balíček mimo slevu, ale když se vám podaří ho zakoupit ve slevě, cena za porci vás může vyjít i na 30 korun, což je opravdu výhodné. Přičtěte si k tomu, že v balení zdarma dostáváte chytrý shaker pro přípravu nápojů, zpracovaný dietní plán a ještě malý dárek a určitě vám bude jasné, že koupě této diety je zkrátka velmi výhodná.

Hodnocení uživatelů – 7/10

Ketogenní dieta od značky Chia Shake je velmi oblíbená mezi těmi, kteří se pokoušejí zhubnout. Uživatelé si chválí zejména nízkou cenu a efektivní zhubnutí. Naopak příliš oslnění asi nejsou chutí jednotlivých pokrmů. Zejména dietní koktejly prý nemají dobrou chuť, obzvláště pokud jsou rozmíchány pouze ve vodě, jak je doporučováno. Chuť slaných jídel je ale prý dobrá. Hubnutí s touto značkou jde ale jedna báseň, a to je přeci hlavní důvod, proč si většina lidí ketogenní dietu pořizuje.

Celkové zhodnocení

Chia Shake je velmi oblíbená dieta s přidanou hodnotou v podobě obměny produktů pomocí chia semínek a velkého důrazu na udržitelnost. V porovnání s jinými ketonovými dietami je navíc tato dieta opravdu cenově výhodná. Pozitivní je také možnost volby příchutí téměř u všech pokrmů v balíčku, nejenom u nápojů. Bohužel ne všichni chuť těchto koktejlů popisují jako dobrou, to je ale jistě velmi individuální.

Chia Shake dieta na 4 týdny

8
Výborná
Klady
Nízká cena za jednu porci
Možnost volby příchutí téměř u všech pokrmů
Důraz na udržitelnost a kvalitu surovin
Obohacení některých pokrmů o chia semínka
Zápory
Nepříliš chutné koktejly
Recenze Chia Shake dieta
Sečteno a podtrženo
Ketonová dieta, pro kterou je důležitá zejména udržitelnost a možnost uzpůsobení balíčku vlastním chutím. Oceníte určitě i nízkou cenu za jednu porci, která vás navíc dobře zasytí.

Samozřejmě jsme testovali i další ketonové diety. Ty, které jsme již otestovali, najdete ve srovnávacím článku Co je to keto dieta. Jestli se vám nezdá tahle, protože je zaměřená na chia semínka, zkuste prostudovat recenzi na KetoDiet. Ale existují i další jako jsou třeba KetoFit nebo KetoMix.

Podobné články