Recenze Satisfyer Pro 2 Next Generation

Satisfyer Pro 2 Next Generation recenze
8.5
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Satisfyer Pro 2 Next Generation je skvělá volba, pokud hledáte cenově dostupnou erotickou pomůcku. Tento vibrátor disponuje 11 rychlostmi, které vás budou bavit. Potěší vás i jednoduchý, elegantní design a kvalitní konstrukce. Velkou výhodu je také nabíjení přes USB kabel a vodotěsnost.
Klady
Ergonomický tvar
Skvělý výkon
USB nabíjení
Vodotěsný
Počet programů
Zápory
Vyšší hmotnost
Hlučnější

Podtlakové stimulátory Satisfyer jsou oblíbené nejen pro svůj dobrý výkon, ale také pro velice příznivou pořizovací cenu. V následující recenzi vám představíme nový model Satisfyer Pro 2 Next Geaneration. Při hodnocení se zaměříme na jeho silné i slabé stránky.

Funkce a programy

Satisfyer Pro 2 Next Generation je určený ke dráždění klitorisu pomocí bezdotykové stimulace. Tlakové vlny, které efektivně masírují klitoris, zaručují příjemně plynulou cestu k orgasmu. A to navíc velmi rychle. Nový satisfyer sice nenabízí žádné extra funkce proti předchozímu modelu, ale disponuje velkým množstvím programů s různou intenzitou sání.

Výhodou tohoto modelu je jeho praktické nabíjení. Díky technologii Click and Charge není nutné USB kabel do vibrátoru zasunout. Jednoduše jej přiložíte k nabíjecím magnetickým plíškům a druhý konec zapojíte do sítě. Kabel můžete zapojit také do vašeho počítače, notebooku nebo do zapalovače v autě. Takže si můžete satisfyer vzít i na cesty.

Vzhled a materiál

Tento podtlakový simulátor má šikovný ergonomický tvar, který se velmi dobře drží. Umožňuje pohodlné dráždění v jakékoliv poloze. Při sexu s partnerem nijak zvlášť nepřekáží, ani neruší. Design této hračky je ve znamení ženské něžnosti. Tělo vibrátoru je metalicky růžové a ovládací tlačítka i sací hubička mají čistě bílou barvu. Celkově působí velmi čistě a něžně, možná trochu i jako luxusní epilátor i když cena je pro většinu z nás velmi přijatelná. Rozhodně nevypadá vulgárně a prvoplánově a na první pohled by nikdo nehádal, že jde o erotickou hračku.

Satisfyer Pro 2 Next Generation vzhled a materiál

Podlouhlé tělo satisfyeru je vyrobeno z ABS plastu. Předností tohoto materiálu je jeho tvrdost a odolnost. Sací hubička na konci vibrátoru není plastová, ale z lékařského silikonu. Ten patří k nejoblíbenějším materiálům erotických pomůcek. Je zdravotně nezávadný, měkký a jemný na dotek.

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 8/10

Nespornou výhodou satisfyeru Pro 2 Next Generation je jeho praktický, ergonomický tvar. Vibrátor je podlouhlý, takže skvěle padne do ruky a velmi dobře se drží. Váží sice o trochu více než jiné podtlakové pomůcky, ale celková hmotnost není nepohodlná při použití.

Při milování s partnerem ho lze snadno použít. Jen při polohách tváří v tvář si na něj budete muset udělat trochu víc místa. Pro skutečně 100% využitelnost při každé poloze bychom ocenily, kdyby ta část s hlavicí a silikonovou hubičkou byla menší. Pokud jste zvyklé pravidelně používat minivibrátor na klitoris nebo vibrační vajíčko, budete s jeho velikostí na začátku trochu zápasit. Na druhou stranu vám díky delšímu ergonomickému držadlu nebude překážet vlastní ruka.

Co se materiálů týče, tento prémiový model satisfyeru se pyšní skutečně kvalitní konstrukcí. Už na první pohled je vidět, že tahle hračka něco vydrží Vibrátor je opravdu odolný, neboť je vyroben z ABS plastu. Ten se vyznačuje pevností a odolností. Satisfyer si tak bez obav můžete s sebou zabalit i na cesty, aniž by hrozilo, že se jeho povrch poškodí. Hubička, jež se přikládá ke kůži, je z lékařského silikonu. Je zdravotně nezávadná, velice příjemná na omak i poddajná a ohebná. Pokud v rámci hrátek silněji zatlačíte satisfyerem na klitoris, hubička tlak pohltí.

Počet programů a funkce – 8/10

Na rozdíl od luxusních womanizerů, novinka od Satisfyeru nepřináší žádné převratné funkce a vlastnosti. Drží se staré ověřené klasiky, kterou je skvělý výkon a spolehlivost. Ačkoliv se může zdát, že vibrátor umí „pouze“ 11 programů, věřte, že je to více než dost. Podtlak je poměrně intenzivní a pokud jste citlivá, bude vám bohatě stačit prvních pár programů. Podle našich testů i diskuzních fór se většina uživatelek zastaví někde v polovině stupnice. Tedy na rovinu, pro prvních pár měsíců si vystačíte s prvními 3 intenzitami 🙂 pokud nejste ve skupině méně citlivých. Ale pro ty jsou tu právě další intenzity.

Smůla je, že síla vibrací (zdvih membrány) se s vyšším stupněm nezvyšuje. S přepnutím na další program se zvýší pouze rychlost kmitání a pokud očekáváte okamžité silnější dráždění, nemusí se hned dostavit požadovaný výsledek. Osobně bych preferovala spíše nižší rychlost v kombinaci s větším podtlakem.

Jako většina moderních erotických pomůcek je i tento stimulátor vodotěsný. Určitě ho vyzkoušejte ve vaně či v bazénu. Voda vám pomůže uvolnit se, relaxovat a užít si zesílený efekt podtlakových vln. Chystáte se na wellness pobyt? Pak si nezapomeňte přibalit také satisfyer. Věřte, že relax ve vířivce si užijete o poznání více.

Design – 8/10

Již na první pohled je patrné, že se jedná o nástupce modelu Satisfyer 1. Oba vibrátory mají stejnou starorůžovou barvu s metalickým leskem. Ovládací prvky a silikonová sací hubička jsou v bílé barvě. Tato kombinace tvoří krásný kontrast. Jednoduchá elegance je to, co od vzhledu svých erotických pomůcek očekávám na prvním místě. Proto příjemně překvapil absencí ozdůbek a ornamentů. Jeho tvar je ryze praktický a přesto působí luxusním dojmem.

Satisfyer Pro 2 Next Generation recenze

Ovládání – 10/10

Oproti modelu z první řady má tento podtlakový stimulátor o jedno tlačítko navíc. Najdete na něm celkem 3 tlačítka. Jedno menší tlačítko, jenž slouží k zapnutí vibrátoru. A jedno větší, dvojité tlačítko, s jehož pomocí měníte intenzitu sání. Ovládání Satisfyeru Pro 2 Next Generation je velice snadné a intuitivní.

Velkým plusem je také tvar tlačítek. Ta jsou nejen dostatečně velká, ale především plastická. Snadno je tak najdete i potmě či poslepu pod peřinou. Na první dotek se liší i jejich materiál. Složité ovládání dokáže leckdy erotické hrátky pokazit. S tímto satisfyerem to rozhodně nehrozí.

Diskrétnost – 7/10

Nelze říct, že by Satisfyer Pro 2 patřil mezi nejdiskrétnější modely. Ve srovnání s jinými podtlakovými vibrátory, především s womanizery, jsou vibrace poměrně hlasité. A to zejména při vyšší intenzitě. V momentě, kdy přiložíte sací hubičku ke kůži, se vibrace znatelně ztiší. Přesto jsou stále slyšitelné.

Při použití s větším množstvím lubrikačního gelu si můžete připravit vtipné chvilky s mlaskavými zvuky. I když vašeho partnera možná pobaví, intimní atmosféru plnou vzrušení to budovat vážně nepomůže. Toužíte-li po skutečné diskrétnosti třeba proto, že od vašich spolubydlících vás dělí jen tenká příčka, jízdu „namokro“ si raději vyzkoušejte někdy jindy.

Také díky své velikosti a tvaru není příliš snadné jej schovat. Při délce 16,5 cm satisfyer sice skvěle padne do ruky, ale v dlani jej neskryjete. Vibrátor není vybaven žádným šikovným pouzdrem, které mívají například cestovní verze. Když ho tedy necháte položený na poličce či nočním stolku, zkušené oko hned pozná, o jakou hračku se jedná.

Napájení 10/10

Nová řada satisfyerů se pyšní i dalším zlepšením oproti starším modelům. Pro hrátky s podtlakovým vibrátorem už nebudete potřebovat tužkové baterie. Satisfyer má v sobě zabudovanou baterii typu Li-Ion. Stimulátor se nabíjí pomocí USB kabelu pouhým přiložením konektoru k napájecím plíškům. Toto Click and Charge nabíjení je velmi praktické a šikovné. Za zmínku stojí také délka nabíjecího kabelu, která je víc než dostatečná.

Osobní zkušenost

Vzhledem k tomu, že Satisfyer sbírá nadšené ohlasy všude, kde se objeví, byla očekávání doslova velkolepá. Hned na začátku musím říct, že i když jde o velmi dobrý vibrátor na klitoris, laťka byla nastavena až příliš vysoko.

Recenze slibují naprosto unikátní způsob dráždění. Pokud jste někdy vyzkoušela vakuovou pumpu na klitoris spojenou s vibracemi, nebudete překvapena. V porovnání s klasickým vibrátorem to ale rozdíl je. Stejně tak je těžší podtlakovou pomůcku správně přiložit. Nevím, jestli je to dáno mojí anatomií, ale použití prostě téměř vždy vyžadovalo obě ruce. Co se týče bouřlivých mnohonásobných orgasmů za pár vteřin, nemohu je potvrdit. Hračka mi přijde spíše něžná, mazlivá, pomalu zvyšující pocit vzrušení. Je vhodná pro dlouhé milování a předehry, na které si vyhradíte spoustu času.

Velkou výhodou je, že rezistence na vibrace přichází pomalu a nestane se vám, že byste se po delším dráždění na hranici tantrického sexu už nemohla udělat kvůli necitlivosti klitorisu. V tom vidím asi největší přednost tohoto typu stimulace. Pokud potřebujete silnější dráždění, můžete si pohrát se způsobem jeho přiložení. Zatímco při klasickém použití podtlaku brzy docílíte zvýšení citlivosti klitorisu a větší prokrvení, intenzivnější dráždění si můžete užít, když dáte silikonový kroužek trochu mimo. Můžete tak přímo dráždit klitoris třením o jemný silikonový povrch. Vibrace zajistí pohyb okolní kůže správně nastavený stupeň sání.

Můj verdikt? Čekáte-li bourací kladivo mezi sexy hračkami, pořiďte si raději klasický vibrátor. Rozhodně si myslím, že Satisfyer Pro se bude líbit hlavně ženám, které milují něžný orální sex a pro které je přímé dráždění klitorisu často příliš silné. V případě, že je pro vás klasický kontakt s vibrátorem nepříjemný nebo až bolestivý, bude bezkontaktní orgasmus to pravé pro vás. Stejně tak může jít o skvělou první erotickou pomůcku nebo vhodný partnerský dárek. Podle internetových recenzí naprosté většině žen skvěle sedne, takže se nemusíte bát, že s ním šlápnete vedle.

Závěrečné hodnocení

Podtlakové pomůcky jsou nesporným hitem posledních let. Jde o revoluční novinku, která navíc (na rozdíl od svých konkurentů) cílí čistě na ženské publikum. Satisfyer Pro 2 má jednoduše krásný design a působí diskrétně. Přestože nedisponuje žádnými nadstandardními funkcemi, 11 programů vás bude bavit. Velmi pozitivně hodnotím vliv na prokrvení klitorisu, které vám pomůže při dalším dráždění.

Satisfyer je velmi dobře konstruován. Díky podlouhlému ergonomickému tvaru se krásně drží, ať jej používáte v jakékoliv poloze. Vibrátor je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou nejen odolné, ale i příjemné na dotek. Pozitivně hodnotíme i nabíjení typu Click and Charge a dlouhý USB kabel. Nevýhodou je větší hmotnost, která zejména při delších hrátkách může být na škoda. Dalším negativem je i hlučnost vibrací, zejména při vyšší intenzitě sání.

Krátká videoukázka satisfyeru

Satisfyer Pro 2 Next Generation

8.5
Perfektní
Klady
Ergonomický tvar
Skvělý výkon
USB nabíjení
Vodotěsný
Počet programů
Zápory
Vyšší hmotnost
Hlučnější
Satisfyer Pro 2 Next Generation recenze
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Satisfyer Pro 2 Next Generation je skvělá volba, pokud hledáte cenově dostupnou erotickou pomůcku. Tento vibrátor disponuje 11 rychlostmi, které vás budou bavit. Potěší vás i jednoduchý, elegantní design a kvalitní konstrukce. Velkou výhodu je také nabíjení přes USB kabel a vodotěsnost.

Víte, že existují i další speciální vibrátory pro ženy? Jestli se chcete dozvědět víc, můžete se ponořit do čtení dalších článků. Jeden je právě o satisfyerech a druhý o  womanizerech. Celou oblast svůdnosti a erotiky přehledně popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůckykde najdete i další zajímavosti, třeba článek o nejlepších vibrátorech či o erotickém prádle.

Podobné články