Recenze Satisfyer Pro 2 Next Generation

Satisfyer Pro 2 Next Generation recenze
8.5
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Satisfyer Pro 2 Next Generation je skvělá volba, pokud hledáte cenově dostupnou erotickou pomůcku. Tento vibrátor disponuje 11 režimy s různou intenzitou sání, které zkrotí i ty největší dračice. Potěší vás i jednoduchý, elegantní design a kvalitní konstrukce. Velkou výhodu je také nabíjení přes USB kabel a vodotěsnost.
Klady
Ergonomický tvar
Skvělý výkon
USB nabíjení
Vodotěsný
Počet programů
Zápory
Vyšší hmotnost
Hlučnější

Podtlakové stimulátory Satisfyer jsou oblíbené nejen pro svůj dobrý výkon, ale také pro velice příznivou pořizovací cenu. V následující recenzi vám představíme nový model Satisfyer Pro 2 Next Generation. Při hodnocení se zaměříme se na jeho silné i slabé stránky.

Funkce a programy

Satisfyer Pro 2 Next Generation je určení k dráždění klitorisu pomocí bezdotykové stimulace. Tlakové vlny, které efektivně masírují klitoris, zaručují, že orgasmu dosáhne snad každá žena. A to navíc velmi rychle. Nový satisfyer sice nenabízí žádné extra funkce proti předchozímu modelu, ale disponuje velkým množstvím programů s různou intenzitou sání.

Výhodou tohoto modelu je jeho praktické nabíjení. Díky technologii Click and Charge není nutné USB kabel do vibrátoru zasunout. Jednoduše jej přiložíte k nabíjecím plíškům a druhý konec zapojíte do sítě. Kabel můžete zapojit také do vašeho počítače, notebooku nebo do zapalovače v autě.

Vzhled a materiál

Tento podtlakový simulátor má perfektní ergonomický tvar, který se velmi dobře drží. Umožňuje pohodlné dráždění v jakékoliv poloze. Při sexu s partnerem nepřekáží v žádné poloze, ať jej máte v ruce vy, nebo váš partner. Design této hračky je ve znamení ženské něžnosti. Tělo vibrátoru je metalicky růžové a ovládací tlačítka i sací hubička mají čistě bílou barvu.

Satisfyer Pro 2 Next Generation vzhled a materiál

Podlouhlé tělo satisfyeru je vyrobeno z ABS plastu. Předností tohoto materiálu je jeho tvrdost a odolnost. Sací hubička na konci vibrátoru není plastová, ale z lékařského silikonu. Ten patří k nejoblíbenějším materiálům erotických pomůcek. Je zdravotně nezávadný, měkký a jemný na dotek.

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 8/10

Nespornou výhodou satisfyeru Pro 2 Next Generation je jeho praktický, ergonomický tvar. Vibrátor je podlouhlý, takže skvěle padne do ruky a velmi dobře se drží. Není problém jej používat v jakékoliv poloze, i když se oddáváte milování s partnerem. Na druhou stranu váží o trochu více než jiné podtlakové pomůcky.

Co se materiálů týče, tento prémiový model satisfyeru se pyšní skutečně kvalitní konstrukcí. Vibrátor je opravdu odolný, neboť je vyroben z ABS plastu. Ten se vyznačuje pevností a odolností. Satisfyer si tak bez obav můžete s sebou zabalit i na cesty, aniž by hrozilo, že se jeho povrch poškodí. Hubička, jež se přikládá ke kůži, je z lékařského silikonu. Je zdravotně nezávadná, velice příjemná na omak i poddajná a ohebná. Pokud v rámci hrátek silněji zatlačíte satisfyerem na klitoris, hubička tlak pohltí.

Počet programů a funkce – 8/10

Na rozdíl od luxusních womanizerů, novinka od Satisfyeru nepřináší žádné převratné funkce a vlastnosti. Drží se staré ověřené klasiky, kterou je skvělý výkon a spolehlivost. Ačkoliv se může zdát, že vibrátor umí „pouze“ 11 programů, věřte, že je to více než dost. Podtlak je natolik intenzivní, že valná většina uživatelek si pro začátek vystačí s prvními 4 stupni.

Jako většina moderních erotických pomůcek je i tento stimulátor vodotěsný. Určitě ho vyzkoušejte ve vaně či v bazénu. Pod vodní hladinou je totiž podtlak silnější, a vás tak čeká mnohem intenzivnější prožitek. Chystáte se na wellness pobyt? Pak si nezapomeňte přibalit také satisfyer. Věřte, že relax ve vířivce si užijete o poznání více.

Design – 8/10

Již na první pohled je patrné, že se jedná o nástupce modelu Satisfyer 1. Oba vibrátory mají stejnou starorůžovou barvu s metalickým leskem. Ovládací prvky a silikonová sací hubička jsou v bílé barvě. Tato kombinace tvoří krásný kontrast. Vibrátor má decentní vzhled, chybí mu ozdobné prvky a ornamenty. Přesto nevypadá vůbec zle.

Satisfyer Pro 2 Next Generation recenze

Ovládání – 10/10

Oproti modelu z první řady má tento podtlakový stimulátor o jedno tlačítko navíc. Najdete na něm celkem 3 tlačítka. Jedno menší tlačítko, jenž slouží k zapnutí vibrátoru. A jedno větší, dvojité tlačítko, s jehož pomocí měníte intenzitu sání. Ovládání satisfyeru Pro 2 Next Generation je velice snadné a intuitivní.

Velkým plusem je také tvar tlačítek. Ta jsou nejen dostatečně velká, ale především plastická. Snadno je tak najdete i potmě či poslepu pod peřinou. Složité ovládání dokáže leckdy erotické hrátky pokazit. S tímto satisfyerem to rozhodně nehrozí.

Diskrétnost – 7/10

Nelze říct, že by Satisfyer Pro 2 patřil mezi nejdiskrétnější modely. Ve srovnání s jinými podtlakovými vibrátory, především s womanizery, jsou vibrace poměrně hlasité. A to zejména při vyšší intenzitě. V momentě, kdy přiložíte sací hubičku ke kůži, se vibrace znatelně ztiší. Přesto jsou stále slyšitelné.

Také díky své velikosti a tvaru není příliš snadné jej schovat. Při délce 16,5 cm satisfyer sice skvěle padne do ruky, ale v dlani jej neskryjete. Vibrátor není vybaven žádným šikovným pouzdrem, které mívají například cestovní verze. Když ho tedy necháte položený na poličce či nočním stolku, zkušené oko hned pozná, o jakou hračku se jedná.

Napájení 10/10

Nová řada satisfyerů se pyšní i dalším zlepšením oproti starším modelům. Pro hrátky s podtlakovým vibrátorem už nebudete potřebovat tužkové baterie. Satisfyer má v sobě zabudovanou baterii typu Li-Ion. Stimulátor se nabíjí pomocí USB kabelu pouhým přiložením konektoru k napájecím plíškům. Toto Click and Charge nabíjení je velmi praktické a šikovné. Za zmínku stojí také délka nabíjecího kabelu, která je víc než dostatečná.

Závěrečné zhodnocení

Jestliže hledáte spolehlivý způsob, jak si užít hned několik skvělých orgasmů za sebou, pak vás Satisfyer Pro 2 rozhodně nezklame. Přestože nedisponuje žádnými nadstandardními funkcemi, 11 programů s různou intenzitou sání zaručeně uspokojí každou ženu. Jeho jednoduchý, přesto elegantní design zaujme na první pohled.

Satisfyer je velmi dobře konstruován. Díky podlouhlému ergonomickému tvaru se krásně drží, ať jej používáte v jakékoliv poloze. Vibrátor je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou nejen odolné, ale i příjemné na dotek. Pozitivně hodnotíme i nabíjení typu Click and Charge a dlouhý USB kabel. Nevýhodou je větší hmotnost, která zejména při delších hrátkách může být na škoda. Dalším negativem je i hlučnost vibrací, zejména při vyšší intenzitě sání.

Krátká videoukázka satisfyeru

Satisfyer Pro 2 Next Generation

8.5
Perfektní
Klady
Ergonomický tvar
Skvělý výkon
USB nabíjení
Vodotěsný
Počet programů
Zápory
Vyšší hmotnost
Hlučnější
Satisfyer Pro 2 Next Generation recenze
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Satisfyer Pro 2 Next Generation je skvělá volba, pokud hledáte cenově dostupnou erotickou pomůcku. Tento vibrátor disponuje 11 režimy s různou intenzitou sání, které zkrotí i ty největší dračice. Potěší vás i jednoduchý, elegantní design a kvalitní konstrukce. Velkou výhodu je také nabíjení přes USB kabel a vodotěsnost.

Víte, že existují i další speciální vibrátory pro ženy? Jestli se chcete dozvědět víc, můžete se ponořit do čtení dalších článků. Jeden je právě o satisfyerech a druhý o  womanizerech. Celou oblast svůdnosti a erotiky přehledně popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůckykde najdete i další zajímavosti, třeba článek o nejlepších vibrátorech či o erotickém prádle.

Podobné články