Tajná řeč těla: Sex, nebo vztah?

Má zájem? Chce tebe, nebo sex? Co všechno prozradí řeč těla?

V dnešním dílu o řeči těla se budeme věnovat navazování kontaktu. Milostného, partnerského kontaktu. Co vlastně muž chce nebo nechce? Jak nám napoví jeho gesta, mimika, posunky? Jsou to maličkosti, které často ani nevnímáme. Mohou být ovšem zásadní, buď pro nás, nebo náš protějšek. Nevědomky tak vyjadřujeme, jak je nám sympatický, nebo naopak dáváme najevo, že by měl zařadit zpátečku. Jsou to podvědomé záležitosti, které nemůžeme ovlivnit.

Tip

Ani s mnoha radami není jednoduché kontakt navázat. Tak jestli nemáte dost odvahy, co se nejdřív otrkat v nějaké online seznamce? Máme tu recenze na seznamky na sex, ale třeba i na flirt i erotiku. Stačí si jen vybrat.

Otevřený výraz obličeje

Nasadí ho muž, který si chce zaflirtovat. Pootevře ústa, zdvihne obočí a doširoka rozevře oči –otevřený výraz obličeje. V tomto případě nemusíte mít obavy, že byste neobstáli. Takový muž je prostě váš, alespoň na jednu noc.

Upoutání vaší pozornosti

Pozor na ně! Stojíte v kruhu, povídáte si s přáteli, popíjíte, pokuřujete. Když přijde on, stoupne si kousíček opodál, aby vytvořil dojem individualisty – rafinované upoutání pozornosti. Možná lepší než ti, kteří dělají všechno možné i nemožné, jen abyste si jich všimli.

Upravování zevnějšku

Upravuje si svůj, třeba i dokonalý, zevnějšek? Chce vypadat co nejlépe, aby se vám zalíbil. Takže uhlazování kalhot, úprava kravaty, vlasů…

Půjčil vám svoji mikinu, kabát, bundu? Prostě cokoli?

To je přeci jasné! Chce, aby zrovna ten jeho svršek zahříval vaší kůži. Muž „ochránce“ chce, abyste netrpěla zimou. Věc, kterou měl před chvílí na sobě, teď máte vy. A navíc mu ji můžete zítra vrátit, popřípadě vás on může někam vytáhnout a má pro to navíc skvělou záminku.

Rozepínání a zapínání zipu

Pokud si rozepíná a zapíná zip či knoflíky u bundy, značí to nejistotu. Je nervózní a potřebuje si pohrávat. Odloží-li svršek, pak je to jasné! Chce s vámi do postele. Stejně tak má zájem o sex v případě, že si zasune palec ruky za opasek, nebo za ucho u kalhot.

Dívá se do země?

Je to stydlín a dává to najevo. Podobně jako úhyb pohledem. Tady ovšem pozor, pohledem uhýbají i notoričtí svůdníci. A co ještě signalizuje svůdníka? Dlouhý pohled do očí. Je to takový dlouhý, intenzivní pohled. Nasliboval by vám hory doly, nicméně jen na jednu noc.

Tip

Stydlíni se později mohou projevit jako ohnivá znamení, abyste se nedivili jak hr bude jednou při zkoušení erotických pomůcek.

Je nervózní?

Okusuje si nehty, bubnuje prsty do stolu nebo čehokoli, co má právě před sebou na stole. Svrašťuje čelo, popřípadě si prohrabává vlasy (i když žádné nemá) nebo podupává nohou.


Láska je záhadná věc, proto by vás mohly zajímat i nějaké další články. Třeba jak poznat, že vás miluje, nebo tajná řeč těla: Nezdráhejte se a flirtujte.  A protože jsme i romantici, co takhle 13 způsobů jak originálně vyznat lásku, nebo 15 tipů na rande (tentokrát zimní) v Praze? Pro ty, kteří už pokročili dál, můžeme nabídnout zajímavé inspirace ve článku nejlepší erotické pomůcky.

Zajímavější by mohlo být třeba zkusit nějaké erotické hračky, nebo přímo sex seznamku. I to jsme recenzovali a můžete si přečíst naše poznatky. 

Podobné články