Recenze LELO soraya Wave

LELO Soraya Wave
8.8
Výborný
Sečteno a podtrženo
Krásný a elegantní vibrátor z hebkého silikonu pro uspokojení všech žen s různorodými potřebami. Přináší celou řadu inovativních funkcí pro uspokojení každé z nás jako například pulzní režim a anatomický tvar pro perfektní stimulaci. Vybrat si můžete z krásných barev a potěšíte tak sebe i svého partnera.
Klady
Anatomický tvar
USB nabíjení
Hladký příjemný silikonový materiál
8 vibračních a pulzačních programů
Plně vodotěsný
Zápory
Vyšší cena
Spíše hlučnější

LELO soraya Wave je jedinečný prémiový vibrátor s celou řadou funkcí a programů, uzpůsobených pro vaši rozkoš. Níže najdete podrobné informace o jeho jednotlivých vlastnostech. Nezaujal-li vás právě tento vibrátor, zkuste se inspirovat v našem článku s výběrem těch nejlepších vibrátorů.

Funkce a programy

S vibrátorem LELO soraya Wave si užijete celkem osm programů, které vám umožní vyzkoušet běžné funkce erotických hraček, i ty, které jsou jedinečné pouze pro tento model. Oblíbený je zejména pulzní režim pro stimulaci bodu G a možnost vzrušování vaginy i klitorisu současně díky speciálnímu výběžku. Užijete si také speciální pohyby špičky vibrátoru podle toho, jak pohybujete rukou.

Tip

K uspokojení vám mohou pomoci nejen vibrátory, ale i jiné erotické pomůcky. Inspiraci najdete v našem souhrnném článku o erotických pomůckách. Ženy ocení například stimulátory klitorisu, zvané womanizery. Ty nejlepší vám představujeme v tomto výběru.

Vzhled a materiál

Elegantní vibrátor skvěle padne do ruky a zaujme decentními barvami. Vybrat si můžete hned ze dvou různých barev. Navíc je vyroben z kvalitního silikonu, což je jeden z nejlepších materiálů pro povrchy vibrátorů vůbec. Vibrátor je také voděodolný, takže se vám otevírá celá řada možností, kde se do hrátek pustit.

Hodnocení vybraných vlastností Lelo soraya Wave

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 10/10

Vibrátor LELO soraya Wave je oblíbený právě pro svůj naprosto jedinečný tvar, díky kterému vás přivede k nevídané rozkoši. Nejenže je tvarovaný přesně podle ženského těla, takže do vás hladce vklouzne. Ale je připraven potěšit vibracemi a stimulací i váš klitoris díky speciálnímu výběžku. Vibrátor s délkou 22 centimetrů a průměrem 4,6 centimetrů patří spíše mezi ty větší, ale anatomický tvar zajistí, že bude zavedení snadné i do toho nejcitlivějšího klína. Nejen tam padne perfektně, dobře se hodí i do ruky, která ho ovládá.

Uživatelky vibrátoru také ocení prémiový hladký silikon, ze kterého je vibrátor vyrobený. Silikon je sice jeden z nejdražších materiálů, ale zároveň je zárukou kvality a vy se tak nebudete muset obávat o vaše zdraví. Navíc se jednoduše čistí, neabsorbuje pachy a je hedvábně hladký, což potěší každou z nás.

Počet programů a funkce – 10/10

I v nabídce programů je tento vibrátor naprosto unikátní. Kromě tradičních vibračních programů totiž nabízí také speciální pulzní vibraci, kterou nezažijete s žádnou jinou erotickou pomůckou. Pro ty, kteří nechtějí hned začínat s experimenty, má vibrátor i klasickou stálou vibraci, případně několik typů vibrací s kýváním špičky vibrátoru. Ke kývání dochází podle toho, jak hýbete rukou s vibrátorem a slastný zážitek je tím ještě umocněn. Celkem si můžete vybírat z osmi programů, které v sobě kombinují vibrace, kývání špičky a pulzování.

To, že vibrace uspokojí i tu nejnáročnější ženu, zaručují hned dva malé motorky uvnitř vibrátoru. Kterýkoliv z osmi programů můžete využít i ve vaně nebo ve sprše, protože je naprosto voděodolný. Užívat si tam s ním můžete prakticky kdekoliv.

Design vibrátoru Lelo soraya Wave – 9/10

LELO Soraya Wave nevypadá jako klasický vibrátor, na které jsme zvyklé, ale to ničemu rozhodně nevadí. Právě naopak. Elegantní, podlouhlé křivky jsou velmi vzrušující, stejně jako precizně vyvedený tvar. Seženete ho navíc hned ve dvou barevných provedeních, a tak si můžete vybrat mezi klasikou v podobě fialovo-zlaté a decentní královsky modrou se zlatými detaily na bocích vibrátoru. Je třeba se ale připravit na to, že ne každému se tento netradiční typ tvaru vibrátoru bude na pohled líbit a zaujme ho.

Ovládání – 8/10

Vibrátor můžete ovládat pomocí tří tlačítek na jeho přední straně. Snadno se tak může stát, že se spletete a místo vibrací si budete užívat například pulzování. Komu by to ale vadilo, že? Navíc si po krátké době na toto ovládání zvyknete a poznáte to i potmě i pohmatu.

Před tím, než se pustíte do sexuálních hrátek, zapněte vibrátor pomocí podržení dvou tlačítek. Stejným způsobem můžete vibrátor i vypnout, až už ho nebudete chtít používat. Pomocí tlačítek následně můžete přepínat jednotlivé programy. Výhodou je to, že si vibrátor pamatuje poslední použitý program. A tak, pokud máte jeden oblíbený, budete ho mít už při druhých hrátkách přednastavený. Potom už se díky ergonomické rukojeti ovládá vibrátor velmi snadno a nezbývá než si užít pořádnou jízdu.

Diskrétnost – 6/10

Bohužel i tento perfektní vibrátor má nějakou tu chybku. A to, že to rozhodně není vibrátor vhodný do kabelky. Jednak je poměrně velký, takže ho schováte těžko, a navíc je jeho tvar poměrně jedinečný. Těžko byste ho tedy vydávala za něco jiného. Při pohledu na něj si asi nikdo nebude myslet, že je to jen nějaká nevinná věc. Spolu s vibrátorem je ale dodáván saténový pytlík, do kterého ho můžete pro případ potřeby uschovat.

Upozorňujeme, že příliš diskrétní nemusí být vibrátor ani ve vaší vlastní ložnici. Je totiž vybaven dvěma motorky, které jsou poměrně hlučné, a tak zapomeňte na tajné oddávání se hrátkám na místech, kde by vás mohl někdo slyšet. Za zavřenými dveřmi ložnice se ale nemusíte hluku bát a můžete si jedinečné pocity užít opravdu na maximum.

Napájení – 10/10

Tento vibrátor vás osvobodí od nutnosti neustále dokupovat tužkové baterie. Lze ho totiž nabíjet pomocí USB kabelu a síťového adaptéru, takže si ušetříte starosti i peníze. Nezapomínejte ale myslet na to, aby byl před použitím dostatečně nabitý. Nabíjí se ale poměrně rychlé, k plnému nabití totiž dojde již během přibližně 90 minut. Vibrátor vám sám pomocí rozsvícených tlačítek dá vědět, až bude plně nabitý.

Závěrečné zhodnocení vibrátoru Lelo soraya Wave

Vibrátor LELO soraya Wave potěší všechny náročné ženy, které si chtějí dopřát to nejlepší, co je na trhu. Díky množství možností a speciálně navrženému tvaru bude tato erotická pomůcka jednou z vašich oblíbených cest k orgasmu. Vibrátor je sice trochu dražší, ale odmění se vám kvalitním materiálem, jedinečným pulzním režimem a jednoduchou údržbou a nabíjením. Není moc vhodný jako vibrátor do kabelky na cesty, ale doma za dveřmi ložnice si s ním užijete velké množství rozkoše.

LELO Soraya Wave

8.8
Výborný
Klady
Anatomický tvar
USB nabíjení
Hladký příjemný silikonový materiál
8 vibračních a pulzačních programů
Plně vodotěsný
Zápory
Vyšší cena
Spíše hlučnější
LELO Soraya Wave
Sečteno a podtrženo
Krásný a elegantní vibrátor z hebkého silikonu pro uspokojení všech žen s různorodými potřebami. Přináší celou řadu inovativních funkcí pro uspokojení každé z nás jako například pulzní režim a anatomický tvar pro perfektní stimulaci. Vybrat si můžete z krásných barev a potěšíte tak sebe i svého partnera.

Víte, že existují také speciální vibrátory pro ženy? O těch jsme také napsali články a recenze, jeden je  o womanizerech a druhý o satisfyerech, což obojí jsou podtlakové stimulátory klitorisu.  Protože erotika je vážně zajímavá oblast, shrnuli jsme zajímavé oblasti ve článku nejlepší erotické pomůckykde najdete třeba i článek o nejlepších vibrátorech, dildech a robertcích.

Podobné články