Recenze Keto Diet 3 týdenní balíček MEDIUM 1. krok

Recenze KetoDiet
9.3
Výborná
Sečteno a podtrženo
U této diety si téměř není na co stěžovat. Je výborná, různorodá, levná a ryze česká. Jedinou objektivní nevýhodou je nemožnost volby vlastních příchutí u proteinových nápojů.
Klady
Téměř všechna jídla bez lepku
Recyklované obaly
Možnost volby typu balíčku podle míry nadváhy
Velká variabilita typů jídel
Konzultace s výživovou poradkyní zdarma
Zápory
Nemožnost volby příchutí u proteinových nápojů

Balíček na tři týdny od značky KetoDiet je vynikající volbou pro všechny začátečníky. Zaujme zejména velkou různorodostí obsažených jídel a plně recyklovanými obaly. Jednotlivé porce si navíc můžete vzít kamkoliv s sebou, protože jsou samostatně zabalené. Cena za stravování pomocí této diety je také velmi příznivá.

Informace o dalších ketogenních dietách, které jsme hodnotili, najdete v článku co je keto dieta. Určitě si tak vyberete tu pravou dietu právě pro vás, se kterou půjdou kila dolů jedna radost.

O značce KetoDiet

KetoDiet je česká značka, která nabízí produkty a předpřipravená jídla pro všechny, kteří touží shodit nějaké to kilo bez hladovění a zároveň neztratit svaly. Firma vznikla již v roce 2011 a dbá na to, aby všechny jejich produkty byly vyvážené, chutné a zákazníkům se dostalo maximální podpory. Proto můžete využít jejich výživovou poradnu, kde vám poradí s jakýmkoliv problémem, týkajícím se ketogenní diety. Vaše cesta za vysněnou postavou tak bude s KetoDiet velmi rychlá a jednoduchá.

Pořídit si u nich můžete samostatné dietní plány pro naplánování svého hubnutí, jednotlivé pokrmy, nebo rovnou kompletní balíček pro zhubnutí. Navíc si u každého balíčku můžete vybrat (se rozhodnout), jak moc významná vaše nadváha je. Podle toho dostanete přizpůsobený balíček s jídlem na celou dobu diety.

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Příchutě a typy jídel – 9/10

Právě balíčky od KetoDiet vynikají zejména velkou variabilitou nabízených jídel a příchutí. Konkrétní příchutě si sice nemůžete vybrat, jako u některých jiných značek, ale na druhou stranu v balíčku najdete pět příchutí nápojů, dvě příchutě polévek a mnoho dalších pokrmů. Těšit se můžete například na nápoj s příchutí lískový oříšek a čokoláda, nebo na trochu exotiky s příchutí meruňka a mango.

Kromě klasických nápojů a polévek, které obsahuje téměř každá keto dieta, v balíčku najdete i smoothie, placky, omeletu, kaši, panna cottu, chleba, tyčinky a fusilli. Není to navíc tak, že by byl v každém balení pouze jeden chleba nebo těstoviny. Od každého druhu jídla v balíčku najdete rovnou sedm porcí. Vaše stravování tak bude i během diety pestré a chuťově různorodé, což určitě oceníte. Výměna některého jídla za jiné v balíčku není možná, protože ten je pečlivě vyvážen a jakákoliv změna by mohla snížit jeho výživou a dietní hodnotu.

Cena za porci – 10/10

Cena za jednu porci jídla je u této diety velmi příznivá. Jedno jídlo vás totiž v průměru vyjde na 36,5 koruny, což je opravdu skvělá cena. Celková cena za stravování se samozřejmě může ještě navýšit, když si budete k jídlům přidávat některé povolné potraviny. Například zelenou a listovou zeleninu, ale výrazný rozdíl už to nebude. Za perfektní postavu je to tak opravdu nízká cena. Obaly všech jídel jsou navíc plně recyklované, což šetří nejen vaši peněženku, ale také naší planetu.

Hodnocení uživatelů – 9/10

Značka KetoDiet je velmi oblíbená i u jejích uživatelů. Ti oceňují zejména jednoduchou přípravu jídel, jejich variabilitu a efektivitu diety. Někteří jsou zklamaní z nemožností volby vlastních příchutí u jednotlivých nápojů, ale na druhou stranu pozitivně hodnotí různorodost jídelníčku ve srovnání s jinými keto dietami. Nadšení jsou téměř všichni uživatelé z chuti jednotlivých jídel, zejména těch slaných. Někteří uvádí, že sladké nápoje jsou pro ně až příliš sladké a ocenili by menší množství sladidla, jiným ale zvolená chuť naprosto vyhovuje. Jaké budou vaše zkušenosti s touto skvělou ketogenní dietou?

Celkové zhodnocení

Proteinové diety od značky KetoDiet mohou být dobrou volbou pro každého, kdo s hubnutím začíná a neví, jakou dietu zvolit pro začátek. Shodíte díky ní přebytečná kila, můžete si vybrat typ diety podle míry nadváhy, a ještě koupí balíčku příliš nezatížíte váš rodinný rozpočet. Jednoznačnou výhodou je variabilita různých druhů jídel, což je jeden z hlavních důvodů, proč si tuto dietu často vybírají i jiní uživatelé. KetoDiet je velmi chutná dieta od ryze české značky, se kterou nepoznáte hlad a kila půjdou dolů velmi rychle.

Keto Diet 3 týdenní balíček MEDIUM 1. krok

9.3
Výborná
Klady
Téměř všechna jídla bez lepku
Recyklované obaly
Možnost volby typu balíčku podle míry nadváhy
Velká variabilita typů jídel
Konzultace s výživovou poradkyní zdarma
Zápory
Nemožnost volby příchutí u proteinových nápojů
Recenze KetoDiet
Sečteno a podtrženo
U této diety si téměř není na co stěžovat. Je výborná, různorodá, levná a ryze česká. Jedinou objektivní nevýhodou je nemožnost volby vlastních příchutí u proteinových nápojů.

Na internetu samozřejmě narazíte i na další ketonové diety, ty, které jsme již otestovali, najdete v srovnávacím článku Co je to keto dieta. Další pak jsou například It´s my life, alternativou může být i ketonová dieta My Keto. Zajímavá jídla, mimo jiné i cukroví, nabízí třeba Zdravé stravování. 

Podobné články