Recenze Fun Factory Bi Stronic Fusion

Vibrátor a pulsátor Fun Factory Bi Stronic
8.8
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Špičkový pulzní vibrátor s 14 programy. Zahnutá špička pro stimulaci G bodu funguje dobře a výběžek pro klitoris ve tvaru rejnoka je opravdu fungující dráždidlo. Vodotěsné provedení a cestovní zámek jsou pak výhodou, kterou oceníme třeba u bazénu nebo v domácí vířivce.
Klady
2 výkonné motory
14 programů
Stimulace G bodu i klitorisu
Kvalitní materiál
Vodotěsné provedení
Zápory
Dlouhá doba nabíjení
Vyšší pořizovací cena

Chybí vám vzrušení? Chcete vyzkoušet něco nového? Pak je vibrátor Fun Factory Bi Stronic Fusion skvělá volba. Tento pulzní vibrátor zaměstná váš G bod i klitoris, zatímco vaše ruce zůstanou volné. Více se o výhodách tohoto výkonného divocha dočtete na následujících řádcích.

Kvalitní vibrátor dokáže neuvěřitelně proměnit váš sexuální život. A je jedno, zda jej požíváte pro sólo hrátky či ve společnosti partnera. Uvažuje nad koupí prvního vibrátoru, nebo hledáte novou hračku do své sbírky? Vybrat ten nejlepší kousek vám pomůže náš článek Nejlepší vibrátory. Čekají na vás nejen zajímavé tipy na kvalitní erotické pomůcky, ale také rady, na co se při výběru vibrátoru zaměřit.

Recenze vibrátoru Fun Factory Bi Stronic Fusion
Pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion

Hodnocení vybraných vlastností Fun Factory Bi Stronic Fusion

Při výběru ideálního vibrátoru se já sama soustředím na několik důležitých vlastností. Hlavní ale pro mne je, aby mi erotická hračka byla celkově sympatická, ať už tvarem, barvou nebo nějakým detailem. Není totiž nic smutnějšího, než když vám nový postelový parťák prostě nesedne. Pak leží někde v šuplíku a zábava je pryč a to je škoda. Vybírejte proto uvážlivě.

Materiál a tvar – 9/10

Stejně jako většina kvalitních erotických pomůcek, také tento pašák je vyroben z lékařského silikonu. Ten je neuvěřitelně příjemný na dotek. Svou hebkostí připomíná samet. Další výhodou tohoto materiálu je zdravotní nezávadnost a nenáročná údržba. Struktura lékařského silikonu není pórovitá, tudíž se na povrchu vibrátoru nedrží žádné nečistoty. Hračku stačí omýt vlažnou vodou. V případě potřeby lze použít i čisticí gely přímo určené pro údržbu sexuálních pomůcek.

Také svým tvarem mne pulzátor velmi potěšil. Jeho lehce zahnutá špička je perfektní pro stimulaci G bodu. Je však na místě zmínit, že ne každé ženě tento tvar a velikost sedne. Nicméně, pulzní programy dokáží naprosté divy, i bez přímého kontaktu s bodem G. Pokud vám zahnutá špička 100% nevyhovuje, výstupek pro dráždění klitorisu to plně vynahradí. Svým tvarem připomíná rejnoka či ocas velryby, a pokryje tak nejen poštěváček, ale rozvibruje také stydké pysky a okolí. Velkým plusem je bezesporu také handsfree konstrukce. Ta vám umožní si užívat, zatímco máte obě ruce volné.

Funkce – 10/10

Pulzní vibrátor Fun Factory Bi Stronic Fusion vám nabídne celkem 14 důmyslně vymyšlených programů. O blaho G bodu se postará celkem 8 pulzních programů. Ty se neliší pouze intenzitou pulzů, jak tomu bývá u levnějších modelů, ale představují pestrou nabídku pohybů, které simulují pohlavní styk. Vychutnat si tak můžete rychlé pulzy, divoké přirážení i hluboký průnik. Snadné ovládání navíc umožňuje plynulé přecházení mezi jednotlivými režimy.

Pokud k dosažení vrcholu potřebujete či upřednostňujete stimulaci klitorisu, pak si tento pulzátor zamilujete po prvním použití. Výběžek nabízí 6 vibračních programů. To je sice v porovnání s ostatními vibrátory, zejména pak womanizery, méně, nicméně počet programů je, podle mne, plně dostačující. Navíc je možné pulzní i vibrační programy různě kombinovat, či obě funkce využívat samostatně.

Co mne opravdu mile překvapilo, je možnost uložit si vybraný program do paměti vibrátoru. Při dalším zapnutí hračky tak nemusíte složitě přepínat a hledat oblíbenou kombinaci režimů, ale vámi zvolený program se spustí ihned po zapnutí pomůcky. Za zmínku stojí také šikovný cestovní zámek.

Design Fun Factory Bi Stronic – 8/10

Možná je to tím, že už jsem vyzkoušela více různých erotických pomůcek, tak nemůžu říct, že by mi design pulzního vibrátoru Bi Stronic Fusion zrovna vyrazil dech. Rozhodně však netvrdím, že by se jednalo o nevzhledný kousek. Velkou výhodou je, že si můžete vybrat ze 2 barevných provedení. Vibrátor je dostupný v temně fialové a zářivě růžové barvě. Rukojeť, na níž se nachází ovládací panel, je v obou případech černá. Pokud však hledáte hračku osazenou blýskavými drahokamy či zlatými proužky, zvolte jiný model.

Pozornost zaslouží výběžek na stimulaci klitorisu a okolí. Svým tvarem připomíná podle výrobce rejnoka, mě to ale připadá spíš jako lístek stromu. Při hrátkách je dostatečně velký a pokryje tak nejen poštěváček, ale rozvibruje také okolí, což je velmi příjemné.

Hodnocení Fun Factory Bi Stronic Fusion

Napájení a výdrž – 7/10

Máte chuť na rychlý orgasmus, ale poslední tužkovou baterku jste použili do ovladače? Žádný problém! Tak jako většina moderních erotických hraček, i tento pulzní vibrátor Fun Factory Bi Stronic Fusion se dobíjí pomocí USB kabelu. Takzvané Click and Charge nabíjení představuje opravdu praktický způsob dobíjení. Konektor kabelu jednoduše přiložíte na magnetické plíšky na vibrátoru.

Co mě trošku zklamalo, je doba nabíjení. Pulzátor je totiž plně nabitý až za 13-16 hodin. Pokud jsou puštěné oba motorky, baterie vydrží až 2 hodiny. V případě, že si vystačíte pouze s jedním, dovádět můžete až 3 hodiny bez nutnosti hračku dobíjet.

Tip

Tady je potřeba říct, že kombinace vibrátoru do vagíny s výběžkem na klitoris je skvělá, ale doporučuji vyzkoušet také samostatnou hračku na stimulaci klitorisu. Může to být womanizér nebo satisfyer. Recenze těch zajímavých a vyzkoušených u nás také najdete.

Údržba – 10/10

Vibrátor Fun Factory Bi Stronic Fusion se pyšní vodotěsným provedením. Díky tomu si hračku můžete bez obav vzít do sprchy či si užít bublinkovou koupel se sexuálními nápady. Vodotěsná konstrukce také dost usnadňuje údržbu. Hračku můžete jednoduše opláchnout pod proudem vody bez obavy, že by se vibrátor poškodil. Na použitelné části se nachází pouze nepatrné záhyby. Vroubkované vibrátory bývají na údržbu poněkud náročnější, ale na tomhle takřka rovném těle pulzátoru se nedrží žádné nečistoty a je dokonale čistý během pár vteřin.

Pulzní vibrátor

Závěrečné zhodnocení vibrátoru Fun Factory Bi Stronic

Pulzní vibrátor Fun Factory Bi Stronic Fusion představuje skutečnou špičku mezi vaginálními hračkami pro ženy. Dva výkonné motory a celkem 14 dráždivých programů uspokojí snad i ty největší dračice. Zahnutá špička doléhá na G bod a výběžek pro klitoris rozvibruje váš klín jako málokterá pomůcka. Pulzátor doporučujeme nejen ženám, které mají rády tvrdé přirážení, ale také dámám, které na orgasmus stále čekají.

Pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion

8.8
Perfektní
Klady
2 výkonné motory
14 programů
Stimulace G bodu i klitorisu
Kvalitní materiál
Vodotěsné provedení
Zápory
Dlouhá doba nabíjení
Vyšší pořizovací cena
Vibrátor a pulsátor Fun Factory Bi Stronic
Sečteno a podtrženo
Špičkový pulzní vibrátor s 14 programy. Zahnutá špička pro stimulaci G bodu funguje dobře a výběžek pro klitoris ve tvaru rejnoka je opravdu fungující dráždidlo. Vodotěsné provedení a cestovní zámek jsou pak výhodou, kterou oceníme třeba u bazénu nebo v domácí vířivce.

Německá značka Fun Factory je zárukou kvality. Měli jsme tu čest vyzkoušet další skvělý vibrátor od tohoto výrobce. Jak se nám vibrátor Fun Factory Tiger osvědčil, se dočtete v naší recenzi.

Podobné články