Recenze Cobra Libre II

Masturbátor pro pány Cobra Libre II
8.8
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Vibrační masturbátor Cobra Libre II je perfektní pomůcka pro nový druh stimulace. Silné vibrace a pulzy zaručují rychlý a intenzivní orgasmus. Líbí se nám moderní design a kompaktní rozměry. Nevýhodou je nepoddajný materiál vnitřního rukávu a fakt, že pomůcka slouží pouze pro dráždění horní části penisu.
Klady
Jiný typ stimulace
Silné vibrace
Počet programů
Skvělý design
Kompaktní rozměry
Zápory
Pouze pro stimulaci žaludu
Nepoddajný vnitřní rukáv

Úžasný orgasmus kdykoliv se vám zamane? Není problém! Objevte unikátní vibrační masturbátor Cobra Libre II, kterému se hrdě říká také pánský vibrátor. Přečtěte si, co tento šikula umí v následující recenzi.

Umělým vagínám a masturbátorům jsme se věnovali v našem předchozím článku. Nechte se inspirovat a vyberte si skvělou masturbační pomůcku, která vás nikdy neodmítne.

Recenze Masturbátoru Fun Factory Cobra Libre II

Hodnocení vybraných vlastností masturbátoru Cobra Libre II

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 8/10

Už na první pohled je patrné, že se jedná o zcela odlišný typ masturbační pomůcky, než jsou oblíbené Fleshlightky. Masturbátor má tvar písmene T, díky čemuž vám skvěle padne do ruky a dobře se drží. Do dlouhé části zasunete penis a boční části slouží jako úchyty.

Vnitřní schránka je vyrobena z tvrzeného ABS plastu. Ten vyniká svou odolností, takže bez problému zvládne i trochu hrubší zacházení. Uvnitř pomůcky najdete lékařský silikon. Není sice tolik realistický, jako třeba silikon Superskin, přesto je velmi příjemný na dotek. Svou strukturou připomíná samet, takže vás čeká krásně hebká jeskyňka.

Vnitřní rukáv – 8/10

Vzhledem k tomu, že se jedná o jiný druh masturbátoru, vnitřní rukáv je koncipován zcela odlišným způsobem. Hlavní rozdílem je délka rukávu. Ten je mnohem kratší, jelikož masturbátor Cobra Libre je určen pro stimulaci žaludu a horní části penisu. A protože smyslem této hračky je dráždění pomocí vibrací a pulzů, uvnitř nenajdete žádné masážní výstupky, které znáte z nevibračních masturbátorů.

Pánský vibrátor Cobra Libre

Rozměry – 9/10

Pánský vibrátor Cobra Libre patří mezi menší pomůcky. Jeho celková délka je 16 cm, přičemž ta použitelná je pouhých 7,5 cm. S ohledem na to, že je hračka určená pro žalud, to není vůbec málo. Průměr v nejširším místě je slušných 6 cm, v tom nejužším měří 3,5 cm. Vnitřek pomůcky není pružný, takže se nepřizpůsobí penisu, tak jako klasická umělá vagína.

Design – 9/10

Tato masturbační hračka vás zaujme na první pohled. Svým futuristickým vzhledem vám může připomínat model vesmírné lodi či Hi-Tech ovladač k PlayStationu. Elegantní černá barva neurazí snad žádného muže. Stříbrná kolečka na úchytech vytváří s tělem vibrátoru zajímavý kontrast.

Na některých erotických e-shopech jsme ho objevili i v dalších barevných variantách, třeba v kombinaci černé a červené, nebo bílé a modré. Všechny vypadaly elegantně a líbily se.

Funkce a vlastnosti – 10/10

Bezesporu tou největší předností tohoto modelu jsou vibrační a pulzní režimy. Garantujeme vám, že při prvním použití bude hotoví do pár minut. Takovou jízdu totiž s jinou pomůckou nezažijete. Na výběr máte celkem 10 různých programů. Vibračních je 7, pulzní jsou 3.

Tento pánský vibrátor disponuje hned 2 výkonnými motorky, díky nimž vás bude rozmazlovat opravdu silnými vibracemi. Intenzivních je zejména 5 posledních režimů, při nichž jsou spuštěny oba motory zároveň. Jestliže holdujete silné stimulaci, pak je pro vás masturbátor Cobra ta správná volba.

Ač to na první pohled tak nevypadá, tuhle hračku si bez obav můžete vzít i do vody. Díky vodotěsné úpravě se Cobra může stát vaší věrnou společností na dlouhé hrátky ve sprše či vaně. Jen si dejte pozor, aby sprchové gely a jiné přípravky nevnikly dovnitř masturbátoru. Mohlo by dojít k poškození silikonu.

Vibrační masturbátor Cobra Libre II

Diskrétnost – 9/10

Masturbátor Cobra Libre II je jednou z těch méně nápadných pomůcek. Trochu klame svým vzhledem, který je na erotickou pomůcku opravdu neobvyklý. Je také poměrně malý, takže jej lze snadno schovat. Přesto, že se jedná o vibrační hračku, vaše hrátky jen tak někdo neodhalí. Ačkoliv to výkonné motory umí pořádně rozjet, vibrace jsou takřka neslyšitelné.

Závěrečné zhodnocení – masturbátor Cobra Libre II

Pro pány, kteří hledají nový druh stimulace, je vibrační masturbátor Cobra Libre II od výrobce Fun Factory ideálním řešením. Díky 2 silným motorům si budete užívat intenzivní vibrace, které vás rozpálí do běla. Široká nabídka vibračních a pulzních režimů vám přinese pokaždé jiný zážitek. Chválíme také vodotěsnou úpravu a skvělý moderní design. Nutno však podotknout, že nepoddajný vnitřní rukáv nemusí každému vyhovovat. Přesto se jedná o výbornou pomůcku, se kterou se rozhodně nudit nebudete.

Vibrační masturbátor Cobra Libre II

8.8
Perfektní
Klady
Jiný typ stimulace
Silné vibrace
Počet programů
Skvělý design
Kompaktní rozměry
Zápory
Pouze pro stimulaci žaludu
Nepoddajný vnitřní rukáv
Masturbátor pro pány Cobra Libre II
Sečteno a podtrženo
Vibrační masturbátor Cobra Libre II je perfektní pomůcka pro nový druh stimulace. Silné vibrace a pulzy zaručují rychlý a intenzivní orgasmus. Líbí se nám moderní design a kompaktní rozměry. Nevýhodou je nepoddajný materiál vnitřního rukávu a fakt, že pomůcka slouží pouze pro dráždění horní části penisu.

Objevte s námi další skvělé pomůcky pro masturbaci v našem článku pro pány o nejlepších umělých vagínách a masturbátorech.

Erotickým pomůckám se tu věnujeme rozsáhleji a není to jen pánská oblast, prozkoumáváme různá zákoutí „zakázaného ovoce“. Takže jsme zjistili, že existují speciální vibrátory pro ženy a říká se jim womanizery a satisfyery.  Postupně také vznikají další podrobnější recenze zajímavých hraček a nebojíme se ani lechtivějších témat, jako jsou anální kolíky a umělé panny

 

Podobné články