Recenze B-Vibe Rimming

Anální kolík B-Vibe Rimming recenze
8.7
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Rotační kolík B-Vibe Rimming doporučujeme všem milovníkům análních hrátek. Silné vibrační programy perfektně stimulují uvnitř zadečku, zatímco rotační pás kuliček věrně napodobuje rimming. Kladně hodnotíme i kvalitu konstrukce a anatomický tvar. Plusem je dálkové ovládání a funkce cestovní zámek. Nevýhodou může být trochu hlučnější provoz.
Klady
Silné vibrace
Rotace
Anatomický tvar
Cestovní zámek
Dálkové ovládání
Zápory
Spíše pro pokročilé
Vyšší pořizovací cena

Máte rádi anální hrátky? Pak by vám doma neměl chybět vibrační anální kolík. V následující recenzi se podíváme na prémiový model B-Vibe Rimming. Tento rotační anální kolík vás kromě silných vibrací potěší především rotací, která věrně simuluje lízání análku.

Obecně jsme o různých druzích kolíků psali ve článku anální kolíky. Dozvíte se tam o různých variantách, velikostech i designech. Zhodnotili jsme také třeba nafukovací a vibrační kolíky.

Recenze análního kolíku B-Vibe Rimming

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar análního kolíku B-Vibe Rimming – 10/10

Tento modrý krasavec je vyroben z lékařského silikonu. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších materiálů pro výrobu erotických hraček. Je nejen naprosto zdravotně nezávadný, ale především je velice příjemný na dotek. Po použití lubrikačního gelu krásně klouže.

Jeho tvar hodnotíme taktéž pozitivně. Směrem ke špičce se kolík postupně zužuje. Tento anatomický tvar velice usnadňuje zavádění do análu. Praktická je i široká patka. Během hrátek za ni můžete kolík hezky držet a zároveň funguje jako bezpečností pojistka. Vzhledem ke stahování konečníku totiž hrozí, že by kolík mohl do zadečku vklouznout celý. Tomu však patka spolehlivě zabrání.

Vibrace – 9/10

Pokud preferujete silnou stimulaci, pak vás síla vibrací rimming análního kolíku rozhodně nezklame. Na výběr máte sice jen 5 vibračních programů. Ty jsou ale velmi dobře vymyšlené, a především opravdu intenzivní. Díky jejich síle rozvibrují svaly až do hloubky, a potěší tak i ty nejnáročnější uživatele.

Velikost B-Vibe Rimming – 7/10

Kolík B-Vibe patří mezi středně velké anální pomůcky. Jeho celková použitelná délka je 12 cm a průměr v nejširší části je 4,2 cm. Vzhledem k těmto rozměrů doporučujeme kolík spíše zkušenějším pánům či dámám. Jako první anální hračku zvolte model s menší velikostí.

Design – 9/10

Tuto hračku rozhodně nepřehlédnete. Její tyrkysově modrá barva je výrazná, přesto nepůsobí lacině. Díky své konstrukci i designu vypadá kolík opravdu elegantně. Vzhledem k tomu, že se jedná o pomůcku určenou pro muže i ženy, nenajdete zde žádné kamínky. Přesto si myslíme, že nějaké drobné zdobení by kolíku slušelo.

Funkce a vlastnosti B-Vibe Rimming – 10/10

Kromě skvělých vibračních režimů si s tímto fešákem užijete také parádní rimming. A to i bez partnera. Ve spodní části kolíku se nachází pás masážních kuliček, které rotují. Rotace kuliček opravdu věrně napodobuje pohyb jazyka při laskání análku. Je pro vás připraveno hned 5 rotačních programů.

Další předností, kterou musíme ocenit, je šikovné dálkové ovládání. Vibrace i rotace lze ovládat přímo na těle kolíku, nebo pomocí ovladače. Ten je malý a dobře tvarovaný, takže skvěle padne do ruky. Dálkové ovládání využijete při sólo hrátkách, nebo jej dejte do ruky partnerovi a vychutnejte si bezstarostnou jízdu.

Recenze B-Vibe Rimming balení

Za zmínku stojí také praktický cestovní zámek. Funkce Travel lock zabraňuje, aby se hračka samovolně zapnula během přepravy. Nemusíte se tak obávat, že vám bude vibrovat celý kufr. Součástí balení je i pevné pouzdro, v němž můžete hračku nejen uchovávat, ale i převážet.

Diskrétnost – 7/10

Rotační anální kolík nepatří mezi ty nejtišší pomůcky. Při spuštěném rotačním programu je poněkud hlučný. Ale po zasunutí do zadečku se znatelně ztiší. To samé platí o vibracích. Pokud kolík držíte volně v rukách, můžou se vám zdát hlasité. Při hrátkách je ale téměř neslyšíte.

Závěrečné zhodnocení análního kolíku B-Vibe Rimming

Prémiový kolík B-Vibe Rimming patří mezi nejlepší anální hračky, které lze na současném trhu najít. Oceňujeme nejen svěží design a kvalitní zpracování, ale především silné vibrace a rotační programy. Pokud milujete rimming, tento kolík vám doma rozhodně nesmí chybět. Velkým plusem je také dálkové ovládání a cestovní zámek. Vyšší pořizovací cena je zde zcela na místě.

Anální kolík B-Vibe Rimming

8.7
Perfektní
Klady
Silné vibrace
Rotace
Anatomický tvar
Cestovní zámek
Dálkové ovládání
Zápory
Spíše pro pokročilé
Vyšší pořizovací cena
Anální kolík B-Vibe Rimming recenze
Sečteno a podtrženo
Rotační kolík B-Vibe Rimming doporučujeme všem milovníkům análních hrátek. Silné vibrační programy perfektně stimulují uvnitř zadečku, zatímco rotační pás kuliček věrně napodobuje rimming. Kladně hodnotíme i kvalitu konstrukce a anatomický tvar. Plusem je dálkové ovládání a funkce cestovní zámek. Nevýhodou může být trochu hlučnější provoz.

Erotické hračky celkově popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůcky, a že jich není málo. Pak je to jen krůček k rozkliknutí dalších textů, jako např. nejlepších venušiných kuličekerotického prádla či masturbátorů. Určitě se začtete a možná se i něco rozhodnete vyzkoušet. Recenze na jednotlivé erotické hračky postupně doplňujeme a třeba o satisfyerech (což je konkurence womanizérů) máme hned tři recenze.

Podobné články