Recenze Fun Factory Smartballs

Recenze na venušiny kuličky Fun Factory Smartballs
8.8
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Venušiny kuličky Smartballs potěší jak začátečnice, tak zkušené ženy. Praktická konstrukce usnadňuje zavádění i vyjmutí kuliček. Silikonový povrch je krásně hladký a snadno se udržuje. Průměrně silné vibrace působí dostatečnou stimulaci i při lehčím pohybu. Větší rozměry však nemusí vyhovovat všem ženám.
Klady
Krásný design
Příjemný materiál
Nenáročné na údržbu
Tiché
Snadné zavádění
Zápory
Větší velikost

Venušiny kuličky obecně

Venušiny kuličky paří od nepaměti mezi nejoblíbenější erotické pomůcky pro ženy. Kromě potěšení se Fun Factory Smartballs skvěle hodí také pro posílení pánevního dna. Dají se využít i jako předehra před pohlavním stykem, který si poté užijete o poznání více.

Těmto oblíbeným erotickým pomůckám se více věnujeme ve článku Venušiny kuličky – zdravotní i sexuální pomůcka, kde porovnáváme a představujeme 5 zajímavých verzí venušiných kuliček.

Fun Factory Smartballs teneo duo

Hodnocení vybraných vlastností Fun Factory Smartballs

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

Kuličky Smartballs jsou vyrobeny z elastomedu. Tento materiál vyniká svou tvrdostí a odolností. Povrch tvoří lékařský silikon, který je naopak velice hebký a příjemný na dotek. Často je přirovnávám k sametu. Díky neporéznosti silikonu se kuličky velmi snadno udržují.

Pomůcka se skládá ze dvou samostatných kuliček spojených pružnou stopkou. První kulička je vejčitého tvaru a je trochu menší, což usnadňuje zavádění. Druhá, větší kulička, má již pravidelný tvar koule. Pro pohodlnou manipulaci jsou venušiny kuličky opatřeny pevným poutkem ze silikonu. Na první pohled se může zdát poměrně krátké, ale nebojte, bez problému jej natáhnete.

Vibrace – 7/10

Slastné pocity ze zavedených kuliček mají na svědomí vibrace způsobené vnitřní kuličkou. Při pohybech se vnitřní kulička třese a způsobuje tak vibrace, jež skrze vnější kuličku stimulují poševní stěny. Tento model vás potěší středně silnými vibracemi.

Intenzitu vibrací lze ovlivnit druhem pohybu, který po zavedení kuliček vykonáváte. Pokud preferujete slabší stimulaci, chůze či jóga pro vás bude ideální. Jestliže si chcete užít vibrace silnější, zkuste s kuličkami běhat, tančit nebo se pustit do velkého úklidu.

Velikost – 8/10

S ohledem na svou velikost jsou Fun Factory Smartballs vhodné pro začátečnice i pro pokročilé uživatelky. Menší z kuliček má průměr zhruba 3 cm, ta druhá okolo 3,5 cm. Pro většinu žen je tato velikost ideální. Pokud máte užší vagínu a nechcete cítit velký tlak, zvolte raději kuličky s menším průměrem.

Design – 10/10

Jednou z předností kuliček Smatballs je jejich atraktivní design. Křiklavě růžová barva na první dojem připomíná, že se jedná o pomůcku pro dámy. Přesto Fun Factory Smartballs nevypadají lacině ani kýčovitě. Aby vzhled hračky nebyl jednotvárný a nudný, jsou venušiny kuličky vybaveny plastovými výstupky v bílé barvě. Ty nejenže hezky doplňují design kuliček, ale po zavedení efektivně dráždí stěny pochvy.

Fun Factory Smartballs balení

Zavádění – 10/10

Zavedení kuliček do pochvy je velice jednoduché. Usnadňuje jej i tvar první kuličky, která, spíše než pravidelnou kouli, připomíná malé vajíčko. Snadno tak vklouzne dovnitř bez nutnosti vytvářet silnější tlak. Ve spodní části druhé kuličky se nachází praktický důlek pro prst, díky němuž je zavedení ještě snadnější akuličky se nesmýkají. Pro některé ženy však může být větší rozměr kuliček při zavádění trochu problematický.

Diskrétnost – 9/10

Některé modely Venušiných kuliček mívají vibrace poměrně hlasité. Kuličky od Fun Factory jsou takřka neslyšitelné. Při intenzivním pohybu ve velmi tichém prostředí mohou být Fun Factory Smartballs trochu slyšet, ale rozhodně se nemusíte obávat, že by byly nějak extra hlučné.

Závěrečné zhodnocení Fun Factory Smartballs

Venušiny kuličky Fun Factory Smartballs jsou výjimečné svým precizním zpracováním i skvělým designem. Díky ideálním rozměrům jsou vhodné pro většinu žen. Středně silné vibrace uspokojí začátečnice i pokročilé milovnice kuliček. Vejčitý tvar a důlek na prst usnadňuje jejich zavádění, pomocí silikonového poutka je stejně snadno vyndáte. Povrch z lékařského silikonu je velice příjemný na dotek a nenáročný na údržbu.

Venušiny kuličky Smartballs

Fun Factory Smartballs

8.8
Perfektní
Klady
Krásný design
Příjemný materiál
Nenáročné na údržbu
Tiché
Snadné zavádění
Zápory
Větší velikost
Recenze na venušiny kuličky Fun Factory Smartballs
Sečteno a podtrženo
Venušiny kuličky Smartballs potěší jak začátečnice, tak zkušené ženy. Praktická konstrukce usnadňuje zavádění i vyjmutí kuliček. Silikonový povrch je krásně hladký a snadno se udržuje. Průměrně silné vibrace působí dostatečnou stimulaci i při lehčím pohybu. Větší rozměry však nemusí vyhovovat všem ženám.

Používáním venušiných kuliček prý dochází i ke zlepšení svalů dna pánevního. Takže i erotické pomůcky mohou být zdraví prospěšné. O výhodách venušiných kuliček jsme napsali ve článku Venušiny kuličky – zdravotní i sexuální pomůcka. Ale pozor, erotika nás zajímá a tak toho máme víc, už jste četli něco o tom, jak funguje erotická hračka womanizer nebo umělá vagína (masturbátor)?

Podobné články