Recenze Fleshlight STU vagina

Masturbátor umělá vagína Fleshlight STU
9.1
Skvělá
Sečteno a podtrženo
Dokonalá imitace ženské vagíny. Oceňujeme zejména špičkový materiál, realistický vzhled a funkční masážní výstupky. Jako mínus vidíme horší design pouzdra a trochu vyšší váhu.
Klady
Skvělý design
Realistické provedení
Univerzální rozměry
Vodotěsnost
Pomáhá zlepšit výdrž
Zápory
Náročnější údržba
Vyšší hmotnost

Umělé vagíny patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky pro muže. Připravili jsme pro vás recenzi jednoho z nejprodávanějších masturbátorů. Objevte s námi silné a slabé stránky realistické vaginy Fleshlight STU.

Více skvělých tipů najdete v našem článku nejlepší umělé vagíny a masturbátory. Představíme vám špičkové produkty a poradíme vám, jak snadno a rychle vybrat ten pravý.

Masturbátor Fleshlight STU Recenze

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 10/10

Masturbátory Fleshlight jsou oblíbené především pro jejich praktický tvar. Ten připomíná baterku a skvěle padne do ruky. Velmi dobře se drží a snadno se s ním manipuluje. Svrchní pouzdro je z tvrdého plastu, který bez problému zvládne i tu největší divočinu. Můžete bez obav přirážet, jak se vám zlíbí.

Pomůcka je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Pro vnitřní rukáv byl použit silikon Superskin. Jedná se o špičkový materiál, který opravdu věrně imituje lidskou kůži. Po zahřátí pomůcky jen těžko rozeznáte zda je to umělá vagína nebo skutečná žena.

Vnitřní rukáv – 9/10

Tento masturbátor patří mezi takzvané STU modely (Stamina Training Unit), které mají pomoci mužům zlepšit výdrž a oddálit vyvrcholení. Ve srovnání s jinými modely se proto vnitřní rukáv může zdát poněkud obyčejný. Uvnitř najdete totiž pouze jeden druh výstupků. V žádném případě však nelze tvrdit, že by stimulace byla nedostatečná či dokonce nudná. Ba naopak, výstupky koncipované pro trénink výdrže efektivně masírují penis a krásně jej svírají.

Masturbátor Fleslight

Rozměry – 10/10

Umělá vagina STU je vhodná opravdu pro každého. S délkou 22 cm je skvělým řešením i pro velmi obdařené pány. Horní průměr vagíny je 8,5 cm, spodní 4,3 cm. Díky pružnosti materiálu se vnitřní rukáv perfektně přizpůsobí každému penisu. Není tak potřeba se obávat, zda vám masturbátor bude sedět.

Design – 8/10

Vzhled vnitřního rukávu je naprosto dokonalý. Tělová barva a anatomicky přesný odlitek pochvy působí neuvěřitelně realisticky. Design vagíny je propracovaný do poslední detailu. Tahle mušlička vypadá prostě skvěle.

Co nás ale tolik neuchvátilo, je pouzdro, ve kterém je vagína uložená. Zvláštní odstín zlaté barvy vypadá trochu lacině. Na druhou stranu, u tohoto typu erotické pomůcky je design pouzdra vedlejší.

Funkce a vlastnosti – 9/10

Masturbátor STU patří mezi nevibrující modely, přesto vám dokáže zajistit orgasmus, který jste nezažili. Již jsme zmiňovali masážní výstupky, jež nejen stimulují, ale zároveň pomáhají zlepšit výdrž. Další skvělou funkcí je regulace podtlaku. Ve spodní části pouzdra naleznete závit, jehož otáčením lze měnit těsnost honítka. Příznivci vodních radovánek jistě ocení vodotěsnost pomůcky.

Umělá vagína Fleshlight

Diskrétnost – 9/10

Pokud bychom diskrétnost pomůcky posuzovali pouze podle její velikosti, Fleshlight STU by nedopadla příliš dobře. Přece jen se jedná o realistickou umělou vaginu v životní velikosti. Velkou výhodou je ale neutrální pouzdro připomínající baterku. Když je pouzdro zavřené, nikdo nepozná, co se skrývá uvnitř. Vzhledem k tomu, že se jedná o nevibrační model, vaše hrátky mohou probíhat v naprostém tichu.

Závěrečné zhodnocení

Umělá vagina Fleshlight STU je skutečně špičkový masturbátor. Zaujal nás svým realistickým provedením a perfektním designem. Vnitřní rukáv díky materiálu Superskin věrně imituje ženskou vagínu. Výhodou je i univerzální velikost, jež sedne i obdařenějším mužům a také vodotěsná úprava. Oceňujeme i fakt, že masturbátor může sloužit i jako pomůcka pro trénování výdrže. Jako negativum je třeba zmínit trochu horší design pouzdra a poněkud vyšší hmotnost.

Umělá vagina Fleshlight STU

9.1
Skvělá
Klady
Skvělý design
Realistické provedení
Univerzální rozměry
Vodotěsnost
Pomáhá zlepšit výdrž
Zápory
Náročnější údržba
Vyšší hmotnost
Masturbátor umělá vagína Fleshlight STU
Sečteno a podtrženo
Dokonalá imitace ženské vagíny. Oceňujeme zejména špičkový materiál, realistický vzhled a funkční masážní výstupky. Jako mínus vidíme horší design pouzdra a trochu vyšší váhu.

Objevte další skvělé pomůcky pro masturbaci v našem článku pro pány o nejlepších umělých vagínách a masturbátorech.

Erotickým pomůckám se tu věnujeme rozsáhleji a není to jen pánská oblast, prozkoumáváme různá zákoutí „zakázaného ovoce“. Takže jsme zjistili, že existují speciální vibrátory pro ženy a říká se jim womanizery a satisfyery.  Postupně také vznikají další podrobnější recenze zajímavých erotických pomůcek, přehledně se je vždy snažíme shrnout podle druhu činnosti, třeba nejlepší vibrátory, či venušiny kuličky.

Podobné články