Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah
8.75
Vynikající
Sečteno a podtrženo
Tradiční seznamka pro vážný vztah. Hlavními přednostmi je komplexní test osobnosti, skóre kompatibility a mobilní aplikace. Základní registrace je zcela zdarma, negativem může být vyšší cena za prémiové členství.
Klady
Přehledné
Skvělý test osobnosti
Skóre kompatibility
Více možností komunikace
Mobilní aplikace
Zápory
Vyšší cena prémiového členství

Už vás nebaví pochybné seznamovací servery plné erotických nabídek? Vyzkoušejte seznamku be2. Tento seriózní portál je určený pro všechny, kteří touží po vážném vztahu. Přečtěte si recenzi be2 a rozhodněte sami, zda stojí za vyzkoušení.

Kromě be2 jsme se v naší redakci podívali i na ostatní seznamky. V našem velkém testu seznamek najdete porovnání těch nejznámějších a nejvyhledávanějších. Ať už hledáte nezávazný flirt či lásku na celý život, poradíme, které servery se vyplatí vyzkoušet.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na b2 – 8/10

Registrace na seznamce be2 je zcela zdarma. Webové stránky jsou velice přehledné a vytvoření osobní profilu je opravdu snadné. Registraci zvládnete během pár minut a postačí k ní pouze emailová adresa. Po vytvoření profilu budete vyzváni k vložení fotografie. Bez profilové fotky neuvidíte fotky dalších uživatelů. Toto pravidlo spolu s dalšími nástroji pomáhá elimininovat počet podvodníků a osob s nekalými úmysly.

Pokud se rozhodnete využívat be2 bez placeného členství, brzy zjistíte, že vlastně moc možností nemáte. Bezplatné členství umožňuje zobrazení pouze rozmazaných fotografií a nabízí jen omezené možnosti komunikace. Můžete poslat úsměv či zamávání, ale zprávu nikoliv. Pokud chcete seznamku plně využívat, je prémiové členství nutností.

Seznamka pro vážný vztah
Tradiční seznamka be2

VIP členství je dostupné hned v několika variantách. Cenově nejvýhodnější je půlroční předplatné, které vás přijde na 399 Kč za měsíc. V nabídce najdete předplatné i na kratší dobu. Jeho cena je však poněkud vyšší. Například jednorázové měsíční předplatné stojí 699 Kč. Seznamka be2 patří tedy mezi cenově náročnější portály. Na druhou stranu, díky dražšímu členství podstatně klesá riziko, že narazíte na uživatele s falešným profilem. Pokud totiž někdo do seznamky investuje takovéto částky, pravděpodobně to myslí opravdu vážně.

Placená seznamka be2
Prémiové členství na be2

Test osobnosti u be2 10/10

Součástí registrace je také osobnostní test. S jeho vyplněním vám pomůže virtuální asistentka. Díky této funkci je test opravdu přehledný a jeho vyplnění vám nezabere tolik času. Když jej srovnáme s jinými seznamkami, řekli bychom, že co se délky týče, stojí be2 zhruba uprostřed. Je dostatečně komplexní, aby pokryl většinu důležitých témat. Není však tolik rozsáhlý, aby vám jeho vyplňování zabralo desítky minut.

Nejlepší seznamka pro vážný vztah be2
Virtuální asistentka na be2

Kromě otázek týkajících se věku, vzhledu a vzdělání na vás čekají také otázky zaměřené na vaši povahu, záliby a názory. Stejnou sadu otázek budete vyplňovat i ohledně vašeho ideálního partnera. Vedle fyzického vzhledu a věku můžete uvést, jaké vlastnosti by váš vysněný partner měl i neměl mít. Na základě vašich odpovědí vám seznamka navrhne uživatele, které by vás mohli zaujmout.

Profily těchto uživatelů jsou automaticky seřazeny podle kompatibilního skóre. U každé profilové fotografie najdete číslo, které označuje, do jaké míry daný uživatel splňuje požadavky, jež jste uvedli v osobnostním testu. V detailnějším náhledu se můžete podívat, v jakých aspektech se shoduje a kde se naopak rozcházíte.

Aplikace a další služby be2 – 8/10

Velkou výhodou seznamky be2 je mobilní aplikace. Nejste tedy odkázáni na stolní počítač či webový prohlížet v mobilu, ale potenciální partnery si můžete prohlížet pohodlně a přehledně přes aplikaci. Upozornění na nové zprávy a ostatní komunikaci vám přijde formou notifikace a dozvíte se tak o zájmu jiného uživatele téměř okamžitě. Nehrozí pak, že méně trpělivý jedinec dá přednost dalšímu uživateli, protože dlouho neodpovídáte.

Skvělou funkcí, která nás velice zaujala je prolomení ledů. Každý uživatel si může zvolit 3 otázky z různých tematických okruhů. Potenciální partner vám na tyto otázky může odpověď, aniž by vám poslal osobní zprávu. Tato funkce se hodí pro ostýchavé jedince, kteří neví, jak začít konverzaci. Je to ale také skvělý nástroj, jak protistranu blíže poznat, aniž byste spol uvedli dlouhé rozhovory. Vedle skóre kompatibility se jedná o efektivní nástroj, který vám pomůže eliminovat nevhodné partnery.

Recenze seznamky be2
Funkce prolomení ledů

Zrušení účtu u be2 – 9/10

U placených seznamek leckdy bývá zrušení účtu poněkud komplikované. V případě be2 postačí kontaktovat zákaznickou podporu. Zrušit předplatné můžete buďto emailem, nebo přes přímý odkaz, který najdete ve smluvních podmínkách. Seznamka be2 odstoupení od smlouvy akceptuje a ukončení členství nebývá problém. Mějte však na paměti, že žádost o ukončení členství je potřeba podat před vypršením stávajícího předplatného. V opačném případě se může stát, že vám bude účtován i další měsíc. Pouhé vymazání profilu ještě neznamená konec smlouvy, na to je třeba dávat pozor.

Celkové hodnocení seznamky be2

Seznamovací portál be2 je jednou ze seznamek, která funguje. Bez prémiového členství, které je poměrně drahé, nelze seznamku plně využívat. Vyšší cena předplatného je s ohledem na propracovanost testu osobnosti a další funkce oprávněná. Vyšší cena navíc snižuje riziko, že kromě seriózních nabídek budete dostávat také nevyžádané sexuální vzkazy. Oceňujeme také virtuální asistentku.

Seznamka be2

8.75
Vynikající
Klady
Přehledné
Skvělý test osobnosti
Skóre kompatibility
Více možností komunikace
Mobilní aplikace
Zápory
Vyšší cena prémiového členství
Seznamka pro vážný vztah
Sečteno a podtrženo
Tradiční seznamka pro vážný vztah. Hlavními přednostmi je komplexní test osobnosti, skóre kompatibility a mobilní aplikace. Základní registrace je zcela zdarma, negativem může být vyšší cena za prémiové členství.

Vážný vztah není to, co zrovna hledáte? Pak vám doporučujeme vyzkoušejte seznamku Flirt.com. Kromě nezávazného flirtu a laškovné konverzace poznáte spoustu zajímavých lidí. Podívejte se, jak se osvědčila v našem testu seznamek.

Podobné články