Recenze gay seznamky Gkontakt

Gkontakt recenze
7.25
Velmi dobrý
Sečteno a podtrženo
Spolehlivá erotická gay seznamka se širokou členskou základnou a přijatelnou cenou VIP účtu. Registrace je snadná a i bez předplatného lze používat některé funkce seznamky. Zklamala nás nutnost použít písemné výpovědi při zrušení profilu .
Klady
Snadná registrace
Bezplatné odesílání zpráv
Široká členská základna
Ověřené profily
Zápory
Horší přehlednost
Komplikované zrušení
Bez mobilní aplikace

Pro gaye, kteří před hledáním vážného vztahu upřednostňují erotické laškování, výměnu sexy fotografií či sex na jednu noc, je skvělou volbou erotická seznamka Gkontakt. Na následujících řádcích se dozvíte, co vám tento seznamovací web může nabídnout a čím vyniká nad ostatními seznamkami.

Nezávazný sex není pro vás to pravé? Nevadí! Představujeme vám ty nejlepší gay seznamky. Nezáleží na tom, jestli hledáte žhavý flirt nebo vážný vztah. Vyzkoušeli jsme pro vás různé seznamovací weby pro gaye a přinášíme vám recenze těch nejlepších z nich.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Gkontakt – 8/10

Online seznamka Gkontakt pomáhá svým členům najít vztah na jednu noc, milostný poměř či jim umožňuje vyměňovat si erotické vzkazy i fotografie. Jestliže hledáte vážný vztah, podívejte se na gay seznamky eDarling či Academic Singles. Registrace na gay seznamce Gkontakt je zdarma a vytvoření profilu zvládnete během pár minut. Budete potřebovat jen svou emailovou adresu. Vzhledem k povaze seznamky na vás nečeká žádný osobnostní test.

Sex seznamka pro gaye
Erotická gay seznamka Gkontakt

Narozdíl od jiných, především zahraničních seznamek, působí Gkontakt na první pohled poněkud nepřehledně. Velmi rychle se však zorientujete a ovládání seznamky si osvojíte během chvilky. Jako běžný člen s bezplatnou registrací máte k dispozici omezené možnosti k seznámení. Například uvidíte pouze vybrané profily uživatelů a denně můžete odeslat jen 3 zprávy. Nemůžete si prohlížet ani erotické fotografie ostatních členů.

Abyste mohli plně využívat všechny funkce a možnosti erotické seznamky, je nutné, abyste si aktivovali VIP účet. Za VIP účet zaplatíte podobnou částku jako za jiné, konkurenční online seznamky. Pokud si nejste jistí, zda vám gay seznamka Gkontak bude vyhovovat, můžete využít členství na zkoušku. Za cenu 99 Kč za týden můžete prohlédnout a vyzkoušet funkce seznamky. Jak bývá zvykem, čím delší předplatné zvolíte, tím lepší cenu získáte. Platby se automaticky opakují, nemusíte si tedy hlídat, kdy vám členství končí.

Erotická seznamka pro gaye
Prémiové předplatné na Gkontakt.cz

Navrhované kontakty – 8/10

Profily, které uvidíte mezi navrhovanými kontakty, jsou vybírány více méně náhodně. Přesnější a konkrétnější výsledky uvidíte s použitím vyhledávacího filtru. Uživatele lze hledat nejen podle věku, stavu, kraje, ale zaměřit se můžete i na konkrétní město. Po aktivaci prémiového účtu si můžete pomocí filtru vyhledávat členy z celé členské základny.

Aplikace a další služby na Gkontakt – 6/10

Erotická gay seznamka Gkontakt bohužel nedisponuje mobilní aplikací. V chytrém telefonu je seznamka dostupná pouze prostřednictvím webového prohlížeče. Pokud jste offline, informace o dění na vašem profilu lze do jisté míry získat díky notifikačních emailů. Seznamka však nenabízí žádnou možnost, jak oznámení spravovat. To je v porovnání s konkurenčními weby poměrně velký nedostatek.

Pro zajištění vyšší bezpečnosti provozovatelé nabízí možnost ověření profilu. Několika způsoby můžete ověřit pravost vašeho účtu a získat tak lepší postavení uvnitř členské základny. Ostatní členové tak mají jistotu, že komunikují s reálným uživatelem, nikoli s robotem či falešným profilem. I vy se při hledání partnera můžete zaměřit pouze na ověřené profily a nemusíte ztrácet čas s podvodnými uživateli.

Erotická seznamka gay
Gkontakt erotická seznamka

Zrušení účtu na Gkontakt – 7/10

Ani pro běžné členy bez VIP účtu není zrušení profilu zrovna jednoduché. Tento úkon nemůžete provést sami například v nastavení profilu, ale musíte kontaktovat zákaznickou podporu. Ta na vaši žádost účet zruší a smaže všechny vaše fotografie i informace, které jste na svém profilu uvedli.

V případě, že jste si aktivovali prémiové předplatné, je pro jeho zrušení potřebné zaslání výpovědi písemnou formou na adresu pobočky. Společnost sídlí v České republice, tudíž by doručení dopisu neměl být žádný problém, jak tomu někdy bývá u zahraničních seznamek. Vzhledem k tomu, že platby za VIP účet se automaticky obnovují, s odeslání výpovědi příliš neotálejte. Ke zrušení členství i automatických plateb dojde do 5 pracovních dnů od doručení výpovědi.

Celkové hodnocení seznamky Gkontakt

Erotická gay seznamka Gkontakt představuje skvělou platformu pro navázání erotických vztahů. Bezplatná registrace je opravdu snadná a časově nenáročná. Výhodou je, že i bez prémiového předplatného lze aktivně využívat seznamku, například odesílat zprávy. Pro odemčení všech funkcí, jako je neomezené chatování či zobrazení erotických fotografií, je již VIP účet nutný. Seznamka nedisponuje mobilní aplikací ani nenabízí žádné speciální služby. Zrušení profilu je trochu složitější, protože musí být písemnou formou.

Erotická gay seznamka Gkontakt

7.25
Velmi dobrý
Klady
Snadná registrace
Bezplatné odesílání zpráv
Široká členská základna
Ověřené profily
Zápory
Horší přehlednost
Komplikované zrušení
Bez mobilní aplikace
Gkontakt recenze
Sečteno a podtrženo
Spolehlivá erotická gay seznamka se širokou členskou základnou a přijatelnou cenou VIP účtu. Registrace je snadná a i bez předplatného lze používat některé funkce seznamky. Zklamala nás nutnost použít písemné výpovědi při zrušení profilu .

Kromě gay seznamek jsme vyzkoušeli také seznamky pro heterosexuály. Poradíme vám, kde najít vážný vztah, sexy flirt či sex na jednu noc. Pokud myslíte, že po padesátce se už na internetu neseznámíte, představíme vám ty nejlepší senior seznamky.

Podobné články

Seznamka On hledá jeho

Nejlepší gay seznamky

Seznamují se všichni a seznamují se rádi. Našli a porovnali jsme gay seznamky pro různé příležitosti...