Recenze seznamky tvoje Vilné touhy

Recenze seznamky TvojeTouhy
7
Dobrá
Sečteno a podtrženo
Na seznamce VilneTouhy naleznete ideální prostředí pro sdílení všech nemravných myšlenek. Oceňujeme zejména snadnou registraci a smazání profilu. Pravidelné předplatné za členství zde nenajdete, ale k odesílání zpráv je nutné zakoupit kredity. Nevýhodou seznamky je velké množství falešných profilů žen.
Klady
Rychlá a stručná registrace
Přehledné prostředí
Funkce vzájemné shody, mrknutí, oblíbení
Jednoduché zrušení účtu
Zápory
Velké množství falešných profilů žen
Absence mobilní aplikace
Vysoká cena za kredity

Máte chuť si nemravně zaflirtovat a vzájemně poznávat své erotické touhy? Pak je seznamka VilnéTouhy ideální právě pro vás. Na této erotické seznamce můžete plně otevřít prostor své sexuální fantazii. To, jaká seznamka je si probereme níže v podrobné recenzi.

Další tipy a recenze na erotické seznamky naleznete v našem článku o nejlepších erotických seznamkách.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky VilneTouhy

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Vilné touhy.com – 8/10

Registrace do portálu je jednoduchá a nebude vás příliš dlouho zdržovat od vytouženého erotického chatování. Na začátku vyplníte pár základních údajů o vaší osobě jako jsou email, pohlaví, věk, kraj a město bydliště.

Následně vyplníte preference na partnera, jako je pohlaví a věk hledaného protějšku. Nakonec si vytvoříte si uživatelské jméno a heslo a registraci potvrdíte prostřednictvím odkazu v emailu. Pokud chcete zvýšit své šance na důvěrný chat, pak si nezapomeňte vyplnit svůj profil.

Vilné touhy

Registrace a vytvoření profilu je bez poplatku. Zpoplatněné VIP členství na seznamce Tvoje Vilné Touhy také nenajdete, ale pro plné využití erotické seznamky budete potřebovat speciální kredity.

Kredity slouží k odesílání soukromých zpráv. Za odesílání zpráv se vám kredity odečítají. Obecně na seznamce VilneTouhy platí, že čím více kreditů jednorázově nakoupíte, tím je pro vás odeslání soukromé zprávy levnější. Kredity lze zakoupit jednorázově prostřednictvím platební karty. Následně po vyčerpání kreditů si můžete kredity opět dokoupit.

Pozor si dejte na větší množství falešných profilů žen. U mužů je toto množství falešných kontaktů výrazně nižší. Bohužel i při chatování s falešnými profily se vám strhávají kredity, které jste si zaplatili a jejich cena je poměrně vysoká. Odeslání jedné zprávy vás vyjde v nejlepším případě na 14 korun a v nejhorším případě se vyšplhá až na 71 korun.

kredity seznamka TvojeTouhy

Navrhované kontakty na vilnetouhy.com – 4/10

Na této seznamce nevyplňujete žádný osobnostní test. V sekci profilu si ale můžete vyplnit informace o svém fyzickém vzhledu. Vymyslet svůdný nadpis vašeho profilu a napsat něco o svých nemravných nápadech a přáních. Navržené kontakty jsou zobrazeny (vybírány) na základě vyplněných informací při registraci. Zobrazí se vám kontakty požadovaného věku ve vašem okolí.

Pokud se někdo zalíbí vám, můžete mu to dát vědět hned několika způsoby. Můžete odeslat soukromou zprávu, nebo také využít funkce mrknout a vybrat jednu z navržených frází. Seznamka využívá také funkce shody, jako je tomu u jiných seznamovacích aplikací jako Tinder a Badoo. Prostřednictvím volby srdíčka nebo křížku pod fotografií zhodnotíte, jestli si chcete si vyměnit pár erotických slov, nebo třeba i něco víc. Vzájemné shody budete mít seřazené v sekci Shody po levé straně v menu.

Parťáka pro erotický chat můžete dále najít ve třech sekcích zobrazených po levé straně v menu. V první sekci blízko uvidíte seřazené kontakty v tabulce dle lokality uvedené při registraci. V druhé sekci se vám zobrazí nově registrovaní uživatele a poslední sekci tvoří online uživatelé. V menu dále jsou sekce shoda, shody, líbilo se, líbil jsem se a oblíbení. Sekce shoda ukazuje profily osob, které vám dali srdíčko. Sekce shody ukazuje vzájemné shody. Líbilo se a líbil jsem se zobrazuje profily u kterých jste nebo vám jiní uživatelé dali hvězdičku.

menu seznamka

Aplikace a další služby na Vilne touhy.com – 6/10

Bohužel seznamka nenabízí mobilní aplikaci. I přes to lze pohodlně využívat seznamky prostřednictvím internetu na vašem telefonu nebo tabletu.

výběr na seznamce TvojeTouhy

Při registraci si můžete zvolit, jestli chcete dostávat zprávy se zvýhodněnými nabídkami s erotickou tematikou. Jiné další zajímavé služby Vilné touhy.com bohužel nenabízí.

Zrušení účtu na tvoje Vilne touhy.com – 10/10

Zrušení účtu na seznamce je velmi jednoduché. V sekci v menu v nastavení naleznete odkaz a profil jednoduše smažete. Kredity je lepší před odstraněním účtu vyčerpat, jsou totiž nevratné. Na druhou stranu ale nemusíte mít starosti s rušením pravidelného předplatného.

smazat účet

Celkové hodnocení seznamky tvoje Vilne touhy.com

Jestliže vás láka povyražení formou erotického chatu, pak je seznamka TvojeVilneTouhy ideálním řešením. Nabídky jsou zde velmi otevřené a profilů je zde dostatek. Seznamka také disponuje množstvím funkcí, kterými můžete dát vědět protějšku, že se vám líbí. Můžete využít funkcí shody, oblíbení, nebo mrknutí. Bohužel je zde velké množství falešných profilů, především žen, tudíž je seznamka spíše příznivá pro ženy hledající muže. Na seznamce jsou účtovány jednorázově poplatky za dobití kreditů. Tyto kredity uplatníte za odeslané zprávy. Upozorňujeme, že poplatky za odesílání zpráv imaginárním profilům jsou zde účtovány stejně, jako je tomu u reálných profilů uživatelů, to rozhodně není dobrou vizitkou seznamky. Jako pozitivní hodnotíme snadnou a rychlou registraci bez nutnosti placeného členství. Je tedy možné prozkoumat seznamku před zahájením chatování zdarma.

Vilne touhy

7
Dobrá
Klady
Rychlá a stručná registrace
Přehledné prostředí
Funkce vzájemné shody, mrknutí, oblíbení
Jednoduché zrušení účtu
Zápory
Velké množství falešných profilů žen
Absence mobilní aplikace
Vysoká cena za kredity
Recenze seznamky TvojeTouhy
Sečteno a podtrženo
Na seznamce VilneTouhy naleznete ideální prostředí pro sdílení všech nemravných myšlenek. Oceňujeme zejména snadnou registraci a smazání profilu. Pravidelné předplatné za členství zde nenajdete, ale k odesílání zpráv je nutné zakoupit kredity. Nevýhodou seznamky je velké množství falešných profilů žen.

Najít vhodnou seznamku na vážný vztah nemusí být jednoduché, prověřili jsme jich víc a můžete tedy porovnat. Celkové porovnání seznamek, které preferují nezávaznost najdete ve článcích nejlepší seznamky na flirt, nejlepší sex seznamky či nejlepší erotické seznamky. Často se prolínají a nejsou až tak jasně zaměřené, stačí si vybrat a vyzkoušet.

Podobné články

Seznamka On hledá jeho

Nejlepší gay seznamky

Seznamují se všichni a seznamují se rádi. Našli a porovnali jsme gay seznamky pro různé příležitosti...