Recenze erotické hračky womanizer LELO Sona 2

womanizer Lelo Sona 2
8.85
Výborný
Sečteno a podtrženo
Pořiďte si LELO Sona 2 a poznáte nepoznané. Díky unikátní technologii bude váš klitoris hýčkán mnohem intenzivněji a hlouběji než kdy dřív. Sonický vibrátor LELO Sona 2 disponuje 12 programy a je vyroben z prémiového silikonu. Oceňujeme také nabíjení přes USB kabel a ergonomický tvar.
Klady
Technologie sonických zvukových vln
12 programů
Cestovní zámek
Není nutný bezprostřední dotek
100% voděodolnost
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Nepraktické ovládání tlačítek

Víte, co je to sonický vibrátor na stimulaci klitorisu? Dnes si představíme womanizer LELO Sona 2, který disponuje právě touto technologií. Sonické vibrátory dokážou stimulovat klitoris až o 75 % intenzivněji než klasické vibrátory. Pojďme se na sexuální hračku LELO Sona 2 podívat zblízka v podrobné recenzi.

Funkce a programy

LELO Sona myslí na své uživatelky a nabízí úžasných 12 sonických programů. Vibrátor funguje na principu sonických zvukových vln. Pohyb vzduchu díky zvukovým vlnám bezkontaktně masíruje klitoris nejen z vnějšku, ale také proniká do částí klitorisu ukrytých uvnitř těla. Tento model disponuje také cestovním zámkem, tudíž nemusíte mít obavu, že se vám vaše pomůcka zapne v zavazadle.

Vzhled a materiál

Vzhled unikátního sonického vibrátoru LELO Sona 2 je neobvyklý, ale i tak působí velmi elegantně a luxusně. Model je nabízen ve 3 variantách – v černé, neonově růžové a fialové.

Díky anatomickému tvaru LELO Sona 2 padne do ruky a materiál je také vysoce kvalitní. Vibrátor je vyroben z prémiového silikonu. Model LELO Sona 2 výrazně překračuje normy stanovené směrnicí EU a neobsahuje ftaláty.

Womanizer LELO Sona 2 – Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Womanizérů, tedy speciálních vibrátorů a masážních hraček na intimní místa, jsme vyzkoušeli a zhodnotili několik, jestli chcete vědět jak dopadly, stačí se kouknout do článku Womanizer – nejlepší vibrátor na klitoris.

Materiál a tvar – 9/10

Nový model LELO Sona nabízí oproti svému předchůdci větší povrch pro intenzivnější rozkoš. Šířka stimulačních úst je 2,2 cm. Ohnutý tvar vibrátoru a umístění sací hubičky je ideální pro držení a snadný přístup ke klitorisu. Sonický vibrátor je vyroben z prémiového a extra jemného silikonu a ABS plastu, který se vyznačuje mimořádnou pevností a houževnatostí a také vykazuje vysokou odolnost vůči nárazům a tlakovým rázům. Takže když vám upadne, nemělo by to na povrchu zanechat nenapravitelné škody. Tento vibrátor je vhodný pro ženy s citlivou pokožkou, protože nevyžaduje přímý dotek s intimní oblastí partií. LELO Sona 2 navíc váží příjemných 135 gramů.

Lelo Sona 2 rozměry

Počet programů a funkce – 10/10

V celkovém počtu programů nabízí LELO Sona 2 skvělých 12 programů. Sonická technologie zvukových vln okolo sebe vytváří vzduchové vlny a chvění. Vlnění prostupuje celým klitorisem, a to i do částí ukrytých v těle. Díky tomu ženy dosahují rychlých a intenzivních orgasmů. V mnoha případech také mokrých orgasmů. Kombinace těchto 2 faktorů dělá z tohoto vibrátoru unikát, který uspokojí i nejnáročnější uživatelky. Navíc model je 100% voděodolný a ideální na cesty. Disponuje totiž cestovním zámkem a není nijak velký.

Design – womanizer LELO Sona 2 – 8/10

Design se výrobcům také celkem povedl. Díky kombinaci zlaté a zvlněnému povrchu působí jako šperk, především ze zadní strany. Z přední strany womanizer Lelo Sona 2 jako příliš atraktivní nehodnotíme. Model je nabízen v barvě neonově růžové, černé a fialové. Součástí balení je také elegantní saténový sáček.

Ovládání – 7/10

Ovládání womanizeru LELO Sona 2 je neuvěřitelně snadné. Na přístroji se nachází 3 tlačítka. Plus a mínus na zvyšování nebo snižování intenzity chvění a prostřední tlačítko na přepínání vibračních módů.

Bohužel tlačítka jsou dost blízko u sebe a může tak dojít k přehmatu. Při snížení nebo zvýšení intenzity chvění můžete omylem zmáčknout změnu programu a následně budete přepínat všech 11 módů, než se dostanete na ten původní. Ale po pár přehmatech zjistíte, že už se v tom orientujete. Pak už se to stává výjimečně, takže zas takový problém to není. A jak se LELO Sona 2 zapíná? Vibrátor zapnete současným stlačením tlačítek + a -, dokud nezačne svítit LED světélko.

womanizer LELO Sona 2 ovládání

Diskrétnost – 9/10

Díky nízké hmotnosti 135 gramů, cestovnímu zámku a saténovému sáčku, který je součástí balení, je LELO Sona 2 vhodným společníkem na cesty. Hlučnost vibrátoru je 50 dB, což je velmi přívětivé ve srovnání s konkurencí. Samozřejmě při zvýšení intenzity je hlučnost trochu vyšší, ale celkově se womanizer LELO Sona 2 řadí k diskrétním erotickým hračkám.

Napájení – 10/10

Už se vám stalo, že jste si nerušeně chtěli užít intimní chvilku a zjistili, že vaše oblíbená sexuální hračka je vybitá a doma nemáte žádné baterky? Pak je sonický vibrátor LELO Sona tím pravým právě pro vás. Nabíjení probíhá přes USB kabel. Po 2 hodinkách nabíjení si budete moct užít až hodinu rozkoše.

Závěrečné zhodnocení – womanizer LELO Sona 2

Womanizer LELO Sona 2 je unikátním erotickou hračkou, která funguje na bázi zvukových vln. Ty okolo sebe vytváří vzduchové vlny a chvění, které prostupuje celým klitorisem. Díky LELO Sona 2 dosáhnete vyvrcholení nejen snadno a rychle, ale také se může dostavit krásně mokrý orgasmus.

LELO Sona 2 je ideálním společníkem na cesty. Jeho nízká hlučnost a cestovní zámek vás o tom nenechá pochybovat. Oceňujeme také nabíjení přes USB kabel a 12 sonických programů. Jediné, co můžeme vytknout je trochu vyšší cena.

Krátká videoukázka – womanizer LELO Sona 2

LELO Sona 2

8.85
Výborný
Klady
Technologie sonických zvukových vln
12 programů
Cestovní zámek
Není nutný bezprostřední dotek
100% voděodolnost
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Nepraktické ovládání tlačítek
womanizer Lelo Sona 2
Sečteno a podtrženo
Pořiďte si LELO Sona 2 a poznáte nepoznané. Díky unikátní technologii bude váš klitoris hýčkán mnohem intenzivněji a hlouběji než kdy dřív. Sonický vibrátor LELO Sona 2 disponuje 12 programy a je vyroben z prémiového silikonu. Oceňujeme také nabíjení přes USB kabel a ergonomický tvar.

Jestli vás zajímají další druhy speciálních pomůcek pro ženy, pak si pročtěte článek o womanizerech a satisfyerech. Další tipy na to, jak si okořenit sexuální život vás a vašeho partnera, najdete v článcích o nejlepších erotických pomůckách, erotickém prádle, venušiných kuličkách a o nejlepších vibrátorech.

Podobné články

Womanizer Premium v krabičce

Recenze Womanizer Premium

Otestovat erotickou pomůcku není zas tak složité, stačí spojit příjemné s užitečným. Nebo jen to p...