Recenze seznamky Češi zlobí

7.25
Dobrá
Sečteno a podtrženo
Na seznamce ČešiZlobí najdete velké množství profilů a v jednoduchém prostředí se můžete seznamovat i flirtovat. Oceňujeme zejména jednorázovou platbu a jednoduchou registraci, nevýhodou seznamky je velké množství falešných profilů.
Klady
Jednoduché zrušení účtu
Rychlá a stručná registrace
Zápory
Velké množství falešných profilů
Velmi jednoduché prostředí s minimem funkcí
Bez mobilní aplikace
Poměrně vysoká cena za kredity

Hledáte spoustu profilů žen a mužů, kteří touží po sexuálním povyražení a flirtování po chatu? Na erotické seznamce ČešiZlobí je určitě najdete, a navíc můžete využívat i verzi zdarma. To, jaká tato seznamka je, si probereme níže v kompletní recenzi.

Více tipů na erotické seznamky najdete v našem článku o nejlepších erotických seznamkách. Inspirovat se tam můžete konkrétní seznamkou, ale také tam najdete informovace o tom, jak pravou seznamku vybrat a čím se řídit.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na ČešiZlobí – 9/10

Registrace do portálu je poměrně jednoduchá a máte ji hotovou za pár minut. Pro získání základního členství stačí zadat několik údajů o sobě a můžete se vrhnout do hledání nových známostí. Pro registraci budete muset ještě potvrdit svůj email, aby se seznamka ujistila, že je opravdu pravý. Následně se již můžete vrhnout do vyplňování svého profilu a začít se kontaktovat s prvními potenciálními partnery.

Seznamka ČešiZlobí nenabízí žádnou formu výhodnějšího členství, pouze pro některé úkony potřebujete speciální kredity. Za jeden kredit následně můžete poslat jednu zprávu a navazovat tak kontakty s dalšími uživateli seznamky. Dejte si ale pozor, již na začátku dostanete od seznamky upozorněni, že část profilů je falešná a vy s nimi můžete normálně přes chat komunikovat. Bohužel i za kontakt s takovým profilem přijdete o své kredity, a je tak dobré si opravdu promyslet, koho na seznamce budete kontaktovat. Cena za kredity je poměrně vysoká, za deset kreditů, tedy deset zpráv zaplatíte necelých 350 korun.

Navrhované kontakty – 5/10

Seznamka po vás nebude chtít vyplňování žádného osobnostního testu, ani bližších informací o sobě. Pouze vyplníte několik základních informací o svém vzhledu jako výšku, váhu a barvu vlasů, přidat můžete i odstavec s informacemi o sobě. Kvůli tomu jsou ale profily, které vám seznamka navrhuje, víceméně náhodné a řídí se jen několika základními kritérii, jako je pohlaví potenciálních nabídek. Mnohé kontakty mají opravdu explicitní fotografie a je poněkud obtížné určit, které profily jsou pravé a které falešné. Ty falešné jsou na stránce úmyslně a sama seznamka na ně upozorňuje ve svých podmínkách.

Aplikace a další služby na ČešiZlobí – 5/10

Seznamka ČešiZlobí bohužel nemá žádnou mobilní aplikaci, kterou byste mohli využívat. Na webu ale najdete mobilní verzi jejich stránky, která je prohlížení na internetu přes smartphone lépe přizpůsobená. V nastavení si můžete také sami vybrat, při které události chcete dostávat upozornění na email a službu si tak můžete poměrně slušně personalizovat. Ihned na hlavní stránce najdete jednoduchý filtr, pomocí kterého si můžete vybrat konkrétní pohlaví, věk a bydliště potenciálního partnera. Do pár hodin po registraci vám navíc přijde velké množství zpráv s nejrůznějšími návrhy, to podle nás poněkud vzbuzuje dojem, že právě tyto zprávy nejsou pravé a ve skutečnosti se z vás seznamka snaží dostat peníze tak, že na ně odpovíte.

Tato seznamka je poměrně jednoduchá a nenabízí mnoho zvláštních služeb. Využít můžete poslání zprávy, případně přidání osoby do seznamu přání, abyste věděli, koho v budoucnu zkontaktovat. Navrhnout můžete také komukoliv flirt, ale o mnoho více už toho ze seznamky opravdu nedostanete.

Zrušení účtu u ČešiZlobí – 10/10

Smazání účtu je tentokrát velmi jednoduché a můžete ho provést pomocí jednoho kliknutí v osobním nastavení. Díky tomu, že seznamka nenabízí žádné členství, ale jen jednotlivé kredity, nedochází k žádnému automatickému obnovování a nemusíte se tak bát, že bude odhlášení se od služeb příliš komplikované. Bohužel, pokud nevyčerpáte všechny své kredity, jsou nevratné a při zrušení účtu vám propadnou.

Celkové hodnocení seznamky Češi zlobí

Seznamka ČešiZlobí láká uživatele zejména na velké množství nabídek s velmi otevřenými a explicitními fotografiemi. Sama seznamka ale přiznává, že část profilů je falešná a podle toho, kolik novému uživateli ihned přijde návrhů, je zřejmě falešných profilů opravdu hodně. Navíc, abyste mohli na zprávu odepsat, musíte si koupit kredity, čímž vlastně platíte za kontakt s imaginárními uživateli seznamky. Na druhou stranu se nemusíte bát předplatného, které se vám bude pravidelně strhávat, ani obtížného zrušení členství.

Češizlobí

7.25
Dobrá
Klady
Jednoduché zrušení účtu
Rychlá a stručná registrace
Zápory
Velké množství falešných profilů
Velmi jednoduché prostředí s minimem funkcí
Bez mobilní aplikace
Poměrně vysoká cena za kredity
Sečteno a podtrženo
Na seznamce ČešiZlobí najdete velké množství profilů a v jednoduchém prostředí se můžete seznamovat i flirtovat. Oceňujeme zejména jednorázovou platbu a jednoduchou registraci, nevýhodou seznamky je velké množství falešných profilů.

Pokud vás přesto zajímají erotické seznamky, podívejte se na jejich shrnutí ve článku nejlepší erotické seznamky. Recenzovali jsme jich několik. A jestli hledáte pro začátek něco mírnějšího, můžete zkusit zabrousit na flirt seznamky. Pokud vás erotika láká, zkusili jste už při hrátkách opravdu všechny erotické pomůcky?

Podobné články

Seznamka pro vážný vztah

Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah. Kdo hledá seriózní seznámení, může vyzkoušet tuhle seznamku.