Recenze seznamky pro seniory 50s love

Seznamka pro seniory 60
7.5
Velmi dobrý
Sečteno a podtrženo
Přehledná seznamka 50+ pro seniory. Skvělý výběr navrhovaných kontaktů díky sofistikovanému testu osobnosti. Jako negativa vidíme vyšší cenu VIP členství a také příliš složité zrušení.
Klady
Přehlednost
Sofistikovaný test osobnosti
Bezplatná registrace
Našeptávač zpráv a vzkazů
Zápory
Vyšší cena VIP předplatného
Komplikované zrušení účtu

Že online seznamky jsou jen pro mladé? To už dávno neplatí! Přátelství či lásku na internetu mohou dnes najít i starší ročníky. Perfektní seznamka pro seniory nad 50 let je 50s love. Přečtěte si, jak funguje a jaké výhody vám může nabídnout.

Internetových portálů pro seznámení seniorů je celá řada. Ty nejlépe hodnocené najdete v našem přehledu nejlepší seznamky pro seniory. Vedle seznamek pro vážný vztah vám ukážeme, kde najít i žhavý flirt či nezávazný pokec.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na 50slove.cz – 7/10

Senior seznamka 50slove slouží především pro hledání vážného vztahu. Pomůže vám najít partnera, který nejlépe odpovídá vašim představám a požadavkům. Proto je součástí registrace, která je zcela zdarma, osobnostní test. Ten je v porovnání s jinými seznamovacími weby poněkud zdlouhavý. Na registraci si proto vyhraďte dostatek často. Na základě vašich odpovědí vám seznamka navrhne potenciální partnery.

Seznamka 50+ pro seniory – 50slove.cz

V rámci testu osobnosti na vás čeká série otázek, které se týkají nejen vašeho vzhledu a povahy, ale také případného partnera. Seznamka se snaží pokrýt všechny oblasti, které často činí ve vztazích problémy. Čekají vás dotazy ohledně volného času, náboženství, dětí, ale také alkoholu a kouření. Vyplnění testu vám tedy sice zabere nějakou dobu, ale na druhou stranu se pak nemusí probírat spoustu nevhodných partnerů a můžete oslavit uživatele z užšího předvýběru. Ti by měli přesně odpovídat vašim přáním.

Registrace i vytvoření profilu je bezplatné, ale o seznamku zdarma se nejedná. Pro plné využívání seznamky budete potřebovat prémiové členství. Bez něj uvidíte pouze rozmazané fotografie ostatních členů a namísto zpráv a vzkazů můžete posílat jenom smajlíky. Aktivací prémiového účtu uvidíte všechny fotky, získáte neomezené odesílání zpráv a několik dalších výhod pro jednodušší seznámení. Cena za měsíční předplatné je sice trochu vyšší, ale kvalita seznamky této ceně odpovídá.

seznamka pro seniory a důchodce
VIP předplatné na senior seznamce 50slove.cz

Pod záložkou Kontakty uvidíte profily členů, se kterými máte mnoho společného. Jako první se v seznamu objeví osoby nejlépe odpovídající vašim požadavkům. Jak moc jste kompatibilní, zjistíte podle skóre vedle symbolu puzzle. Čím vyšší je číslo, tím více se k sobě hodíte. Po rozkliknutí profilu uvidíte nejen galerii s fotkami, ale mnoho vám napoví také krátký popisek. Ten o sobě napíše každý uživatel při vytváření profilu.

Pokud vám z nějakého důvodu navrhované kontakty nevyhovují, můžete uživatele vyhledávat s pomocí filtru. V něm si nastavíte vlastnosti, které jsou pro vás důležité. Hledat můžete podle věku uživatelů, jejich bydliště, ale je možné se zaměřit například pouze na bezdětné členy, abstinenty či uživatele s vysokoškolským titulem.

Aplikace a další služby – 8/10

Mobilní aplikací tato seznamka pro seniory a důchodce bohužel nedisponuje. V chytrém telefonu lze seznamku bez problému využívat prostřednictvím webového prohlížeče. Čím nás tato seznamka 50+ zaujala, je šikovný našeptávač zpráv. Chtěli byste někoho oslovit, ale nevíte, co napsat? Vyzkoušejte funkci prolomení ledů. Seznamka vám sama nabídne hned několik vhodných otázek, které můžete posílat ostatním členům.

Seznamka pro seniory
Našeptávač zpráv na 50slove.cz

Zrušení účtu na 50slove.cz – 6/10

Pokud se rozhodnete zrušit svůj profil na této seznamce pro seniory, nabízejí se dvě možnosti. V případě, že nemáte aktivované VIP předplatné, můžete váš účet jednoduše smazat. V opačném případě je zrušení složitější. Je potřeba si ohlídat výpovědní lhůtu. Ta se liší podle délky vašeho předplatného. Například u čtvrtletního předplatného je lhůta pro podání výpovědi 4 týdny. Výpověď lze zaslat pouze prostřednictvím faxu. Kontaktní údaje naleznete v obchodních podmínkách. V tomto případě doporučujeme se opravdu dobře připravit a na nic nezapomenout.

Celkové hodnocení seznamky 50slove.cz

Seznamka pro seniory 50s love představuje skvělý způsob, jak najít vážný vztah. Vyniká především svou přehledností a velice propracovaným testem osobnosti. Vyplnění testu vám sice zabere více času než na jiných stránkách, ale díky němu vám seznamka dokáže navrhnout ty nejvhodnější partnery. Pokud s výběrem nebudete spokojeni, můžete využít filtr pro vyhledávání. Ten nabízí opravdu široké možnosti. Jako nevýhodu vidíme vyšší cenu prémiového předplatného, bez nějž není možné seznamku plně využívat a komplikované zrušení profilu.

Seznamka pro seniory 50slove.cz

7.5
Velmi dobrý
Klady
Přehlednost
Sofistikovaný test osobnosti
Bezplatná registrace
Našeptávač zpráv a vzkazů
Zápory
Vyšší cena VIP předplatného
Komplikované zrušení účtu
Seznamka pro seniory 60
Sečteno a podtrženo
Přehledná seznamka 50+ pro seniory. Skvělý výběr navrhovaných kontaktů díky sofistikovanému testu osobnosti. Jako negativa vidíme vyšší cenu VIP členství a také příliš složité zrušení.

Najít vážný vztah po padesátce můžete také na seznamce Sigles50. Čím tato seznamovací stránka vyniká nad ostatními zjistíte v naší recenzi. Pokud dáváte přednost nevázanému vztahu či žhavému flirtu, vyzkoušejte seznamku Flirt.com.

Podobné články