Recenze krabičkové diety Nutrition Pro

Krabickova dieta Nutritionpro
8.2
Skvělý
Sečteno a podtrženo
Chutná a zdravá krabičková strava pokud si rádi pochutnáváte na nových receptech i z netradičních surovin. V programu mají redukční i udržovací program. Rozvoz po Praze v ceně menu s možným výběrem času doručení.
Klady
Kvalitní a zdravá strava
Zajímavá nabídka programů
Sleva na hromadné objednávky
Zápory
Rozvoz pouze po Praze

Krabičková strava možná nezní moc lákavě, opak je však pravdou. Dietní krabičky Nutrition Pro vám pomohou získat či udržet si vytouženou postavu. Navíc si na nich opravdu pochutnáte. Čekají na vás nové a zajímavé pokrmy uvařené z kvalitních surovin. Pokud bydlíte či pracujete v Praze, rozhodně je vyzkoušejte.

Chcete zhubnout, ale představa počítání kalorií, sestavování jídelníčku a hodiny strávené v kuchyni vás příliš neláká? Pak je pro vás krabičková dieta ideální volbou. Váš jediný úkol bude si vychutnat lahodné a zdravé jídlo. Nabídka jídla v krabičkách se stále rozrůstá, proto jsme se rozhodli, několik jich vyzkoušet. Jak to dopadlo se dočtete v našem článku Co je krabičková dieta a která je nejlepší.

Hodnocení vybraných vlastností Nutrition Pro

Nutrition pro logo krabičkové diety

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Nabídka programů – 8/10

Krabičková dieta NutritionPro je dostupná ve 4 různých programech. Na výběr máte jídelníček pro redukci tělesné váhy, udržovací jídelníček a program pro růst svalů. V nabídce najdete také speciální program Office Pack určený pro zdravé a pohodlné stravování v kanceláři. Při objednání si kromě programu vyberete, zda máte zájem o menu pro muže či ženy. Tyto varianty se liší pouze velikostí porce.

Ale nebojte, velikost porce je možné upravit podle vašich potřeb. Každý program je dostupný minimálně ve 2 velikostech pro muže i ženy. Jestliže vás trápí potravinová alergie, jste vegan či vegetarián, budete se muset poohlédnout po jiné krabičkové dietě. NutritionPro tyto jídelníčky prozatím nenabízí.

Recenze NutritionPro krabičková jídla
Ukázka krabičkové diety NutritionPro

Kromě dietního programu si lze vybrat také počet chodů. Všechny programy kromě Office Pack nabízí 2 až 5 chodů. Menu s 2 chody obsahuje oběd a večeři, v 5chodovém menu si navíc pochutnáte na zdravé snídani a dvou svačinkách.

Rozvoz – 8/10

Krabičková dieta NutritionPro rozváží po celé Praze. Výhodou je, že cena za dovážku je již zahrnuta v ceně za jídlo. Nemusíte se tedy obávat žádných skrytých poplatků. Rozvoz probíhá 3x týdně, vždy v úterý, čtvrtek a v neděli. Kurýr k vám dorazí mezi 17. a 22. hodinou, přičemž máte možnost si sami zvolit 2hodinnové okno, kdy se vám rozvoz hodí nejvíce.

Vzhledem k tomu, že se Nutrition Pro nerozváží každý den, není možné zrušit objednávku pouze na 1 den. Vždy je třeba zrušit jídla na 2 následující dny. Pokud vám večerní rozvoz nevyhovuje, můžete využít také osobní odběr. Své krabičky se zdravým jídlem si lze vyzvednout na jednom z 13 odběrných míst po celé Praze.

Složení jídelníčku Nutrition Pro – 10/10

Rozmanitost jídelníčku a vysoká kvalita je důvod, proč jsme si krabičky Nutrition Pro zamilovaly. Čekají na vás nové neotřelé recepty. třeba takové kokosové palačinky se sýrem a zeleninou opravdu stojí za to ochutnat. Kromě skvěle vypadajícího a lahodného jídla chválíme i složení jídelníčku. Na jeho tvorbě se totiž podílí certifikovaní nutriční poradci. Jídlo tedy není jen chutné, ale především zdravé a vyvážené.

Jídelníček je navíc sestavený přesně na míru vaším potřebám. Chválíme také možnost konzultace s výživovým poradcem. Ta je již zahrnuta v ceně jídelního programu. Na stránkách společnosti stačí vyplnit krátký kontaktní formulář a sjednat si schůzku. Profesionální poradci vám ochotně zodpoví všechny dotazy.

Jídla krabickova dieta Nutrition Pro
Ukázka jídelníčku Nutrition Pro – mění se – každý týden jiný.

Kvalita surovin – 8/10

Kvalitní suroviny a ingredience jsou základ každého zdravého a chutného jídla. V Nutrition Pro to moc dobře vědí, a proto při přípravě jídel používají ty nejkvalitnější suroviny. Ty navíc pocházejí pouze od českých dodavatelů. Nečekejte žádné chemicky upravované suroviny.

Dietní krabičky NutritionPro hodnocení
Dietní krabičky Nutrition Pro

Kvalita jídla spočítá v jeho čerstvosti. Jídlo uvařené z čerstvých surovin se následně šokově zchladí. Jde o metodu, při níž teplota jídla klesne z 90 °C na 2 °C během pouhých 2 minut. Takto zchlazené jídlo se zabalí do Nutrition Pro krabičky a putuje za svými zákazníky. Kvalitní obalové materiály navíc zaručují krátkodobé bezpečné skladování i mimo chladničku. Jídlo si tak bez obav můžete odvézt do práce nebo naopak z práce domů.

Cena krabičkové diety Nutrition Pro – 7/10

Cena krabičkové diety Nutrition Pro se odvíjí od programu a varianty, kterou zvolíte. Redukční programy jsou levnější, neboť obsahují menší porce. Denní menu pro hubnutí o 5 chodech pro ženy vás přijde na 452 korun na jeden den, pokud zvolíte 2měsíční program Jídelníček pro růst svalů pak stojí od 492 Kč. Čím delší program zvolíte, tím nižší je výsledná cena.

Využít můžete také hromadné objednávky. Už při objednávce pro 2 osoby ušetříte. Pokud se však domluvíte například s kolegy v práci, sleva už je opravdu zajímavá. Trošku nás mrzí, že společnost nenabízí žádný věrnostní program.

Celkové hodnocení krabičkové diety Nutrition Pro

Krabičková dieta NutritionPro představuje naprostou špičku mezi dietními krabičkami v Praze. Pokud si rádi pochutnáváte na nových receptech z netradičních surovin, pak je toto krabičkové jídlo tou správnou volbou. Mezi jídelními programy sice nenajdete speciální varianty pro osoby s potravinovou alergií či vegetariány, jídelníček však uspokojí každého, kdo chce jíst zdravě. Rozvoz po Praze je již zahrnutý v ceně, navíc si můžete vybrat čas, kdy chcete jídlo doručit. Cena krabičkové diety je srovnatelná s konkurenčními společnostmi.

Krabičková dieta NutritiopnPro

8.2
Skvělý
Klady
Kvalitní a zdravá strava
Zajímavá nabídka programů
Sleva na hromadné objednávky
Zápory
Rozvoz pouze po Praze
Krabickova dieta Nutritionpro
Sečteno a podtrženo
Chutná a zdravá krabičková strava pokud si rádi pochutnáváte na nových receptech i z netradičních surovin. V programu mají redukční i udržovací program. Rozvoz po Praze v ceně menu s možným výběrem času doručení.

Chcete vyzkoušet LowCarb dietu, ale nevíte, jak na to? Vyzkoušejte krabičkovou dietu Nutric bistro. Kromě programu LowCarb najdete v nabídce také udržovací či nabírací jídelníček.

Více se o těchto jídlech můžete dočíst v našem srovnání krabičkových diet.

Podobné články