Recenze seznamky Utajený poměr

Sex seznamka Utajený poměr
7.8
Velmi dobrá
Sečteno a podtrženo
Vzrušující sexy seznamka, která má jasně označené fiktivní profily pro erotický chat. Oceňujeme moderní vzhled a přehlednost stránky, registrace i ovládání je opravdu snadné. Mínusem může být chybějící mobilní aplikace.
Klady
Blesková registrace
Označené fiktivní profily
Jednorázové platby
Skvělý filtr pro vyhledávání
Zápory
Chybí mobilní aplikace
Bez nadstandardních služeb

Sexy seznamka Utajený poměr není určena pouze pro hledání milenců či milenek. Kromě bokovky zde můžete najít žhavý flirt, sex na jednu noc či třetího na postelové hrátky. Jak tento seznamovací web funguje a zda se vyplatí jej vyzkoušet, se dočtete níže.

Pokud vás tato stránka nezaujme, podívejte se na náš nový článek nejlepší sex seznamky. Najdete zde přehled nejnavštěvovanějších webů pro nezávazný sex i erotické chatování.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Utajený poměr – 8/10

Vzrušující konverzace, žhavý flirt i nezávazný sex. To vše najdete na online seznamce Utajený poměr. Pokud vás láká erotický chat, pak si tuto stránku bezesporu zamilujete.

Sexuální seznamka Utajenypomer.com
Sexuální seznamka Utajený poměr

Jen máloco spolehlivě zabije náladu na seznamování. Třeba zdlouhavá registrace na sexuální seznamce. Vytvoření profilu na stránce Utajený poměr zvládnete doslova do pár minut. A pár tady myslíme dva (dvě minuty). V rámci registrace vyplníte pouze několik základních informací, jako je vaše emailová adresa, pohlaví či bydliště. Nic vás už nezdržuje od vašeho nového erotického dobrodružství. Jedinou podmínkou pro založení účtu na této seznamce je dosažení věkové hranice 18 let.

Registrace i vytvoření profilu je zcela zdarma. Abyste seznamku Utajený poměr mohli plně využívat, budete potřebovat zakoupit kredity. Ty slouží pro odesílání osobních zpráv dalším uživatelům. Pro odeslání 1 zprávy je třeba 1 kredit. Jeho cena se pohybuje okolo 30 Kč. Výhodnější cenu získáte koupí většího kreditového balíčku. Ačkoliv se vám cena za kredity může zdát poněkud vyšší, aspoň zde přesně víte, za co platíte. To je rozdíl proti seznamkám, kde je nutné prémiové předplatné. Všechny platby jsou navíc pouze jednorázové.

Kredity sex seznamka Utajený poměr
Cena kreditů na seznamce Utajený poměr

Navrhované kontakty – 7/10

Seznamka Utajený poměr je určená zejména pro hledání nezávazného sexu a erotického chatu. Uživatele, které vidíte mezi navrhovanými kontakty, jsou vybíráni spíše náhodně. Pokud máte konkrétní představu, jak by měl partner pro vaše milostná dobrodružství vypadat, můžete využít vyhledávací filtr. Filtr je, na rozdíl od jiných sexuálních seznamek, velmi propracovaný. Kromě pohlaví, věku a lokality lze hledat členy také podle etnické skupiny či jejich vzhledu.

Na seznamce Utajený poměr se nachází poměrně velké množství fiktivních profilů, které jsou spravovány provozovatel webu. S těmito uživateli fyzický kontakt není možný, slouží pouze k erotickému chatu. Fiktivní profily jsou velmi aktivní a osloví vás již do několika minut od založení profilu. Oproti konkurenčním stránkám jiných seznamek je tu rozdíl. Fiktivní profily jasně označeny a od první chvíle tedy víte, s kým máte tu čest. Pokud se u profilové fotografie nachází symbol srdce, jedná se o tento typ uživatelského účtu.

Aplikace a další služby na Utajený poměr – 7/10

Sexy seznamka Utajený poměr bohužel nedisponuje mobilní aplikací ani nenabízí žádné speciální nadstandardní služby. Stránka T je zaměřená na erotický chat a sex seznámení. A svůj účel plní na výbornou. Pokud pro brouzdání na internetu nejraději využíváte váš mobilní telefon, jistě vás potěší upravená mobilní verze této stránky. Zobrazení obsahu i ovládání je přizpůsobeno prohlížení v chytrých zařízeních, jako je mobil či tablet.

Kromě praktického vyhledávacího filtru, o němž jsme psali výše, můžete další uživatele najít i také prostřednictvím hry Shoda. Postupně se vám budou ukazovat profilové fotografie členů, které budete hodnotit pomocí tlačítek Líbí a Nelíbí. Vzájemným udělením kladného hodnocení vytvoříte shodu. Pokud chcete vsadit na jistotu, můžete oslovovat pouze ty uživatele, s nimiž máte shodu.

Navrhované kontakty sex seznamka
Vyhledávací filtr na Utajenypomer.com

Zrušení účtu na Utajený poměr – 9/10

Jednou z hlavních výhod této seznamky je snadné zrušení v případě, že se rozhodnete službu přestat využívat. Na rozdíl od serverů, kde je nutné si zakoupit VIP předplatné, zde můžete váš účet smazat prakticky kdykoliv. Platby za kredity jsou totiž jednorázové a nehrozí tak, že vám během výpovědní lhůty budou účtovány další poplatky. Pokud před zrušením profilu nestihnete vyčerpat všechny již zakoupené kredity, peníze za ně zpět bohužel nedostanete.

Celkové hodnocení seznamky Utajený poměr

Sex seznamka Utajený poměr je tou nejlepší seznamkou zaměřenou na erotický chat. Najdete zde spoustu fiktivních uživatelů, kteří se s vámi rádi pustí do výměny milostných zpráv. Tyto účty jsou přehledně označeny, takže je lze snadno odlišit od profilů reálných osob. Dále oceňujeme moderní vzhled a přehlednost stránky. Registrace i ovládání je opravdu snadné a hravě jej zvládnou i méně zkušení jedinci. Líbí se nám i velmi dobrý filtr, s jehož pomocí si můžete vyhledat uživatele podle konkrétnějších požadavků. Mínusem je chybějící aplikace a další nadstandardní funkce.

Sex seznamka Utajený poměr

7.8
Velmi dobrá
Klady
Blesková registrace
Označené fiktivní profily
Jednorázové platby
Skvělý filtr pro vyhledávání
Zápory
Chybí mobilní aplikace
Bez nadstandardních služeb
Sex seznamka Utajený poměr
Sečteno a podtrženo
Vzrušující sexy seznamka, která má jasně označené fiktivní profily pro erotický chat. Oceňujeme moderní vzhled a přehlednost stránky, registrace i ovládání je opravdu snadné. Mínusem může být chybějící mobilní aplikace.

Seznamka Utajený poměr vás nezaujala? Nevadí! Existují i další sex seznamky, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Jednou z nich je například web Nadržená tajemství. Jak tato seznamovací stránka funguje, se dozvíte v naší recenzi.

Podobné články