Recenze taneční podložky X-PAD PROFI Version Dance Pad

9.710
ÚŽASNÁ
Sečteno a podtrženo
Vysoce kvalitní a odolná taneční podložka disponující přesnými a citlivými snímači pohybu. Díky molitanové výplni navíc šetří vaše klouby. Oceňujeme možnost multiplayeru, kdy je možné ke hře připojit až 8 tanečních podložek.
Klady
Snese vysokou zátěž
Komfort díky molitanové výplni
Vyztužené šipky pro snadnější orientaci
Vysoká citlivost snímačů
Za cenu okolo 1500 korun hodně zábavy
Zápory
Nejde připojit k televizi

Rádi tančíte? Chystáte párty? Sháníte originální dárek? Toužíte po tom shodit pár kilo? Nebo jen chcete, aby se vaše děti trochu rozpohybovaly a zaskákaly si s vámi v rytmu hudby? Pokud ano, pak by vás mohly zajímat následující řádky o taneční podložce X-PAD PROFI.

Hodnocení vybraných vlastností taneční podložky X-PAD PROFI Version Dance Pad

Pozn. Hodnotíme maximálním počtem bodů 10

Množství zábavy s taneční podložkou X-PAD PROFI Version Dance Pad– 10/10

Tato taneční podložka je ideálním prostředkem k tomu si zatančit a pobavit se pro malé i velké tanečníky. Velkou službu udělá nejen na oslavě s přáteli, ale i doma s rodinou. Na podložce najdete celkem 10 aktivních polí s 8 šipkami. X-PAD PROFI Version Dance Pad je taneční podložkou, která splňuje i vysoké požadavky, které mají pokročilí hráči. X-PAD PROFI byla vyvinuta tak, aby byla vysoce odolná a zároveň plně funkční. Tančení je komfortní díky molitanové výplni, a navíc šetří vaše klouby. Šipky jsou vyztužené a vyvýšené pro přesný hmatový vjem při tanci a snadnější orientaci. Oceňujeme také možnost multiplayeru, kdy je současně možné připojit až 8 tanečních podložek k počítači.

Při tančení si budete moct užívat mnoho hudební a taneční zábavy díky 2 hrám, které dostanete jako dárek k nákupu. A i kdyby vám ani to nestačilo je možné si zdarma pomocí instalátoru DDR.CZ stáhnout dalších tisíce volně dostupných legálních skladeb na internetu.

Pozor! Na této taneční podložce se vždy tančí naboso.

Náročnost úvodní instalace – 8/10

X-PAD PROFI – krabice

Taneční podložka X-PAD PROFI Version Dance Pad je kompatibilní s PC s operačními systémy Windows, Mac OS a Linux. Taneční podložku propojíte s počítačem pomocí USB kabelu. Během úvodní instalace je možné si nastavit obtížnost pro malé i velké hráče. Součástí balení je navíc návod k obsluze a úvodní instalaci, který pochopí doopravdy každý.

 V průběhu instalace her, které dostanete jako součást balení, za vás instalátor DDR.CZ udělá veškerá nastavení programů her. Také instalátor DDR.CZ připraví podložku k okamžitému použití a nabídne vám volbu stažení další legální hudby z internetu bez jakéhokoliv dalšího poplatku.

Technické a herní zpracování – 10/10

Taneční podložka X-PAD PROFI Version Dance Pad

Tak tady tvůrce taneční podložky doopravdy chválíme. Taneční podložka X-PAD PROFI Version Dance Pad v sobě kombinuje výhody jak softpadových tanečních podložek, tak těch harpadových.

Softpadové podložky jsou levnější, skladnější a lépe přenositelné z místa na místo. Bohužel se u nich ale nedají hrát těžší taneční skladby a jsou méně odolné. Hardpadové taneční podložky jsou dražší, ale jsou vyrobeny z pevnějších, odolnějších materiálů. Hardpadové taneční podložky také umožňují hraní v obuvi.

Taneční podložka má příjemný povrch díky molitanové výplni a vaše klouby jsou chráněny před dopady a otřesy. Snímače jsou přesné a vysoce odolné vůči vysoké zátěži a poničení. Z výhod softpadových podložek taneční podložka X-PAD PROFI disponuje nízkou hlučností a snadnou přenositelností díky vyjímatelné molitanové výplni.

Uživatelé, kteří již delší dobu vlastní tuto podložku si chválí její bezporuchové užívání. Designové provedení je hezké a šipky jsou vyztužené a vyvýšené pro snadnější orientaci na podložce. Tato taneční podložka navíc drží dobře na místě. Nepohybuje se na dlažbě ani po plovoucí podlaze. Oproti modelu X-PAD BASIC je Profi verze kvalitnější a citlivost snímačů je daleko vyšší. Ke hraní nepotřebujete žádný driver. Podložka totiž disponuje počítačovou technologií Plug and Play, která umožňuje jednodušší rozpoznávání a konfiguraci různých druhů hardware.

Počet a věk hráčů – 10/10

X-PAD PROFI Version Dance Pad

Na taneční podložce X-PAD PROFI Version Dance Pad se můžete s ostatními hráči prostřídat nebo můžete připojit ke hře až dalších 7 podložek najednou a společně si zařádit. Obtížnost hry lze nastavit pro malé i velké, pro začátečníky i zkušené tanečníky.

Časová náročnost – 10/10

Vy sami si určujete, jak dlouho budete mít chuť tančit.

Znovuhratelnost – 10/10

Taneční podložka X-PAD PROFI Version Dance Pad vás jen tak neomrzí. Můžete si nastavit obtížnost tančení a kromě her, které dostane jako dárek k nákupu je taneční podložka kompatibilní se všemi tanečními simulátory na trhu. Doporučujeme například hry jako je Dancing Stage, Dance With Intensity a další DDR Dance Revolution hry.

Celkové hodnocení taneční podložky X-PAD PROFI Version Dance Pad

Taneční podložka X-PAD PROFI je ideální hrou  na dětskou párty nebo na doma. I dospělí si na ní rádi zatančí. Technické provedení a funkčnost výrobku předčila mé očekávání. Snímače jsou citlivé, šipky jsou vyztužené a vyvýšené. Molitanová vyjímatelná výplň udělá mnoho služby. Zvýší odolnost výrobku a šetří pohybový aparát. K taneční podložce navíc získáte zdarma 2 hry ve kterých je možnost dodatečného stažení dalších písniček z internetu. Oceňujeme také možnost připojení více podložek k 1 počítači. Za cenu okolo 1 500 korun si užijete doopravdy hodně zábavy.

Taneční podložka X-PAD PROFI

9.710
ÚŽASNÁ
Klady
Snese vysokou zátěž
Komfort díky molitanové výplni
Vyztužené šipky pro snadnější orientaci
Vysoká citlivost snímačů
Za cenu okolo 1500 korun hodně zábavy
Zápory
Nejde připojit k televizi
Sečteno a podtrženo
Vysoce kvalitní a odolná taneční podložka disponující přesnými a citlivými snímači pohybu. Díky molitanové výplni navíc šetří vaše klouby. Oceňujeme možnost multiplayeru, kdy je možné ke hře připojit až 8 tanečních podložek.

Připravili jsme pro vás i další články věnující se různým hrám, které zabaví malé i velké. Pročíst si můžete naše doporučení na ty nejlepší deskové hry pro dva nebo také recenzi na ty nejlepší erotické deskové hry.

Podobné články