Recenze vibračního vajíčka Midnight Dream

Vibrační vajíčko midnight dream recenze
8.5
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Skvělé vibrační vajíčko na dálkové ovládání. Kromě 7 vibračních programů potěší také 5 režimy pro elektrostimulaci. Hračku si zamilují nejen milovníci BDSM, ale všichni experimentátoři. Světelná kontrolka na konci šňůrky je zajímavým doplňkem.
Klady
Dálkové ovládání
Funkce elektrostimulace
Vodotěsné provedení
Skvělý design
Diskrétní chod
Zápory
Vyšší cena

Vibrační vajíčka pro lepší orgasmus

Spolu s venušinými kuličkami patří vibrační vajíčka k erotickým pomůckám, které kromě slasti přináší i zdravotní benefity. Posilováním svalů pánevního dna lze předcházet či léčit inkontinenci. Posilování vám navíc pomůže dosáhnout intenzivnějšího orgasmu snáze a rychleji. Při výběru vibračního vajíčka recenze na Midnight Dream pomůže, ale recenzí máme víc, proto doporučujeme přečíst si článek nejlepší vibrační vajíčka.

Luxusní vibrační vajíčko midnight dream

Hodnocení vybraných vlastností Midnight Dream

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

Vibrační vajíčko midnight dream na dálkové ovládání svým tvarem připomíná spermii. Jeho podlouhlý tvar velice usnadňuje zavádění. Po zavedení vajíčko nikde netlačí a působí velice příjemně. Chválíme také tvar dálkového ovladače, který perfektně padne do ruky a opravdu dobře se drží.

Na výrobu vibračního vejce byl použit lékařský silikon. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších materiálů na výrobu erotických pomůcek. Důvodem je nejen zdravotní nezávadnost, ale hebkost povrchu a snadná údržba.

Vibrace – 8/10

Erotické vajíčko vás potěší poměrně silnými vibracemi. Ty si můžete vychutnat v 7 různých programech. Od ostatních modelů se odlišuje elektropulsy. Elektrostimulace jako jedna z BDSM praktik se těší velké oblibě u mužů i žen. Síla elektrošoků může překvapit především začátečníky. Na výběr máte celkem 5 elektrorežimů, od slabých šoků po velmi silné výboje. Pokud trpíte srdeční chorobou, elektrostimulaci raději vynechejte.

Velikost vibračního vajíčka Midnight Dream – 8/10

Midnight Dream se řadí mezi středně velká vibrační vajíčka. Jeho průměr v nejširší části je 2,9 cm a použitelná délka je 7,5 cm. Pokud máte rády pocit plnosti, sáhněte spíše po větším modelu. Svou velikostí je vhodné pro zkušené i úplné nováčky.

Design – 9/10

Vibrační vajíčko Midnight Dream je dostupné v krásném fialovém designu. Díky zlatým ozdobným prvkům hračka působí luxusním a stylovým dojmem. Praktický tvar, který připomíná spermii, není pouze hezký na pohled, ale usnadňuje zavedení i vyjmutí vajíčka. Co se nám opravdu líbí, je světýlko umístěné na konci provázku, které svítí modře po zapnutí vibrací.

Luxusní vibrační vajíčko midnight dream
Midnight Dream vibrační vajíčko

Zavádění vibračního vajíčka Midnight Dream – 9/10

Podlouhlý tvar velice usnadňuje zavádění. Vajíčko do vás vklouzne takřka samo, zejména v případě, že použijete lubrikační gel. Doporučujeme používat pouze gely na vodní bázi, aby nedošlo k poškození svrchního materiálu. Nejen zavádění ale i vyjmutí vajíčka je snadné a pohodlné. Jednoduše zatáhnete za šňůrku.

Diskrétnost – 8/10

Ačkoliv jsou vibrace poměrně tiché, při testování vibračních vajíček jsme vyzkoušeli modely, které byly o poznání tišší. Na procházku si vajíčko můžete vzít bez obav, ale do školy či kanceláře, kde bývá poměrně ticho, si jej radši neberte :).

Závěrečné zhodnocení – vibrační vajíčko Midnight Dream

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání Midnight Dream je skvělá volba pro všechny divošky. Kromě 7 vibračních programů potěší také 5 režimy pro elektrostimulaci. Tuto hračku si zamilují nejen milovníci BDSM. Oceňujeme praktický tvar usnadňující zavádění i vyjmutí vajíčka, vodotěsnou konstrukci a praktické USB nabíjení. Bonusem je skvělý design a světelná kontrolka na konci šňůrky.

Video o vibračním vajíčku Midnight Dream od Růžového slona

Vibrační vajíčko Midnight Dream

8.5
Perfektní
Klady
Dálkové ovládání
Funkce elektrostimulace
Vodotěsné provedení
Skvělý design
Diskrétní chod
Zápory
Vyšší cena
Vibrační vajíčko midnight dream recenze
Sečteno a podtrženo
Skvělé vibrační vajíčko na dálkové ovládání. Kromě 7 vibračních programů potěší také 5 režimy pro elektrostimulaci. Hračku si zamilují nejen milovníci BDSM, ale všichni experimentátoři. Světelná kontrolka na konci šňůrky je zajímavým doplňkem.

Nuda v ložnici? Objevte erotické pomůcky, jež rozpálí vás i vašeho partnera. Hitem posledních let jsou Womanizery a Satisfyery, které zamilovaly ženy po celém světě. Další inspiraci ohledně různých erotických hraček najdete v článku nejlepší erotické pomůcky

Jestli vás nezaujalo tohle vibrační vajíčko, co se poohlédnout po jiném, celkem pěkně jsme je porovnali ve článku vibrační vajíčko – pro zdraví i zábavu.

Podobné články