Recenze Benaughty – flirt seznamka

Flirt seznamka benaughty
8.3
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Seriózní seznamka pro nezávazný flirt, je skvělým řešením i pro začátečníky ve flirtování. Přehledný a uživatelsky přívětivý web, přijatelná cena VIP předplatného a snadné zrušení. Našli jsme spoustu příjemných výhod.
Klady
Přehledný web
Předepsané hromadné zprávy
Kontakty podle lokality
Přijatelná cena
Snadné zrušení
Zápory
Chybí mobilní aplikace

Hledáte nezávaznou známost nebo laškovný pokec pro zpestření vašich dní? Vyzkoušejte flirt seznamku Benaughty. Tento portál nabízí skvělou možnost, jak poznat nové lidi bezpečným a zároveň zábavným způsobem. Více se dozvíte v následující recenzi.

Je jasné, že seznamky na flirt nejsou dnes až tak neobvyklé. Takže jsme jich zkusili najít a porovnat víc. Pokud vás to zajímá, podívejte se do našeho článku nejlepší seznamky na flirt.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Benaughty.com – 9/10

Benaughty.com je seriózní flirt seznamka. Díky velmi snadné registraci, přehlednému zpracování a pomocným funkcím je ideální volbou pro začátečníky. Pyšní se velkým počtem uživatelům, je tedy opravdu z čeho vybírat.

Benaughty seznamka recenze

Jedná se o uživatelsky přívětivou seznamku. Vytvoření profilu a registrace na některých seznamkách bývá poněkud složité a časově náročné. Start na Benaughty.com je bleskový. Registrace a vytvoření profilu se skládá pouze z několika málo kroků. Součástí není žádný komplikovaný osobnostní test, pouze pár otázek týkajících se vašemu vzhledu.

Založení profilu na seznamce je zcela zdarma. Avšak pro plné využití všech funkcí budete potřebovat prémiové předplatné. Bez něj není možné odesílat soukromé zprávy, sledovat aktivitu na vašem profilu či si prohlížet fotografie v galerii ostatních uživatelů. Na Benaughty najdete poměrně širokou nabídku VIP předplatného. Můžete si vybrat například exkluzivní balíček, který vám kromě výše zmíněných funkcí zajistí vyšší pozici při vyhledávání a častější zobrazování vašeho profilu.

Seznamka Benaughty VIP účet
Prémiové předplatné na Benaughty.com

Navrhované kontakty – 8/10

Narozdíl od seznamek určených ke hledání vážného vztahu, které vám navrhují uživatele podle zájmů, vzdělání či povahových rysů, Benaughty funguje jinak. U flirtu a nezávazný vztahů povahové vlastnosti většinou nehrají hlavní roli. Navrhované kontakty jsou proto vybírány především podle vaší polohy. Pro přesnější výsledky vyhledávání lze využít filtr. S jeho pomocí najdete uživatele podle vzhledu či věku, který preferujete.

Aplikace a další služby na Benaughty.com – 7/10

Kromě extra služeb, které jsou dostupné v rámci speciálních VIP balíčků, vám Benaughty nabídne víc než jiné seznamky. Nejvíce nás zaujala funkce Návrh na flirt. S její pomocí můžete oslovit velké množství uživatelů naráz. Nevíte, jak zformovat laškovnou právu? Nevadí. Funkce Návrh na flirt vám nabídne hned několik flirtovních vzkazů.

Co nám naopak u této seznamky chybí, je mobilní aplikace. Flirtování prostřednictvím mobilu či tabletu je možné díky propracované mobilní verzi. Rozložení a vzhled stránky je přizpůsoben menší obrazovce, a ovládání seznamky je tak mnohem snazší. Notifikace, které obvykle posílají aplikace, lze nahradit emaily s upozorněním. V nastavení vašeho profilu si jednoduše vyberete, o jakých aktivitách chcete být informováni. Pokud vám například někdo pošle zprávu, přijde vám do schránky informační email.

Online flir Benaughty
Hromadné flirt zprávy na Benaughty.com

Zrušení účtu na Benaughty.com – 9/10

Pokud se seznamkou nebudete spokojeni, zrušení účtu a ukončení předplatného není nikterak složité. Předplatné zrušíte jednoduše v nastavení vašeho profilu. Vzhledem k tomu, že jsou platby za vedení VIP účtu opakují každý měsíc, je třeba o ukončení předplatného požádat s dostatečným předstihem. Pokud tak neučiníte, je možné, že vám bude naúčtováno i následující období.

Celkové hodnocení seznamky Benaughty.com

Flirt seznamka Benaughty je skvělým řešením pro začátečníky. Jedná se o seriózní web, který je opravdu přehledný a uživatelsky přívětivý. Seznamka se pyšní poměrně velkou členskou základnou, takže výběr je skutečně pestrý. Ti méně zkušení jistě ocení funkci Návrh na flirt, která umožňuje odesílání hromadných laškovných zpráv. Tyto vzkazy jsou již napsané, tudíž nemusí vymýšlet žádné flirtovní fráze, ale jednoduše si vyberete ze široké nabídky. Výše předplatného je srovnatelná s ostatními flirt seznamkami a jeho zrušení je snadné a bez zbytečných průtahů.

Seznamka Benaughty.com

8.3
Perfektní
Klady
Přehledný web
Předepsané hromadné zprávy
Kontakty podle lokality
Přijatelná cena
Snadné zrušení
Zápory
Chybí mobilní aplikace
Flirt seznamka benaughty
Sečteno a podtrženo
Seriózní seznamka pro nezávazný flirt, je skvělým řešením i pro začátečníky ve flirtování. Přehledný a uživatelsky přívětivý web, přijatelná cena VIP předplatného a snadné zrušení. Našli jsme spoustu příjemných výhod.

Hledáte něco pikantnějšího, než je nevinný flirt? Pak vyzkoušejte seznamku Nemravný šepot, jež je zaměřená zejména na erotický chat. Jak tento web funguje, se dozvíte v naší recenzi. A porovnání všech ozkoušených seznamek se zaměřením na flirt najdete ve článku nejlepší seznamky na flirt.

Podobné články

Seznamka pro vážný vztah

Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah. Kdo hledá seriózní seznámení, může vyzkoušet tuhle seznamku.