Nejlepší erotické deskové hry

Všimli jste si, že výrobci stolních her často zařazují do svého sortimentu také erotické stolní hry? My ano, a proto jsme za vás erotické hry vyzkoušeli, abychom vám mohli doporučit ty nejlepší.  Testování jsme si v soukromí doma s partnerem velmi užili.

Erotické deskové hry

Chcete zahnat stereotyp se svým partnerem a zažít něco nového? Už vás nebaví se večer co večer dívat na televizi? Dlouhé podzimní večery klepou na dveře, a tento čas přímo vybízí k tomu zahrát si nějakou tu erotickou hru. V dnešní době si můžete vybrat z širokého sortimentu erotických deskových her, vyzkoušet nějakou tu erotickou karetní hru, nebo třeba vsadit na erotické kostky. Jaké erotické hry bychom vám doporučili my? To se dozvíte v této recenzi.

K erotickým hrátkám se vám budou rozhodně hodit nějaké erotické pomůcky nebo svůdné erotické prádlo. Přehledně se můžete zorientovat v článku o nejlepších erotických pomůckách.

Recenze erotické hry Nevinné hrátky Deluxe – Jednička na trhu

Nevinné hrátky Deluxe

V této hře na vás čeká neuvěřitelných 364 úkolů a odměn. Při odkrývání kartiček úkolů a odměn si budete plnit nejen své sexuální fantazie, ale také si užijete sladké mámení ve formě úkolů s využitím sladkých dobrot. Oceňujeme, že součástí balení jsou erotické pomůcky. Těšit se můžete na večerní hrátky s bičíkem, škraboškou nebo peříčkem. Velmi chválíme kvalitní a do posledního detailu promyšlené provedení hry.

Cílem Nevinných hrátek Deluxe je se dostat na herním plánu s hrací figurkou do cíle. Hru začíná vždy žena. Kartičky jsou rozděleny pro muže a pro ženu. Dle náročnosti jsou úkoly rozděleny také barevně. Nevinné úkoly mají barvu modrou a hříšné úkoly barvu červenou. Závěrečné úkoly jsou vyznačeny na žlutých kartičkách. Oba hráči sbírají během hry karty s odměnami. Ten, kdo vyhraje si vybírá jedno přání z nasbíraných odměn.

Recenze erotické hry Sexperimenty – užijte si mnoho sexy úkolů

Sexperimenty hrací deska a příslušenství
Erotická desková hra – Sexperimenty

Pokud máte chuť se se svým partnerem ještě více sblížit, pak by vás mohla zaujmout erotická desková hra Sexperimenty. Je to česká hra a její provedení je velmi povedené. Hra je cenově dostupná široké veřejnosti a řadí se k nejprodávanějším hrám u nás vůbec. Cílem hry je dostat se na herní desce se svou figurkou do cíle dříve než váš partner. Co je důležité vědět, že během hry nesmí dojít k sexu. Pak automaticky prohráváte. Musíte si počkat až dojdete do cíle. Orální sex je povolen. Během hry plníte velké množství úkolů.

Úkoly jsou vyznačeny buď přímo na herní desce nebo si berete vrchní úkolovou kartičku z balíčku. Velmi se nám líbí rozdělení úkolů na úkolových kartičkách do dvou typů. Úkoly se buď plní okamžitě, nebo jsou zde úkoly na později, které plníte při vhodné příležitosti. Navíc erotická hra Sexperimenty nabízí dva moduly hry. Verzi light a hard core. Úkoly v light verzi jsou lechtivější a v hard core verzi více náročné a peprnější. Co najdete ve hře navíc jako bonus, je sexuální pexeso – sexeso. Na sexesu jsou vyobrazeny různé sexuální polohy. Pexeso také obsahuje jednu bonusovou kartu, aby nedošlo k remíze.

Recenze erotické hry Chilli Pikantní zotročení – vyzkoušejte si různé scénáře

Chilli Pikantní zotročení

Erotická desková hra Chilli Pikantní zotročení je vhodná nejen pro milovníky BDSM, ale i pro ty co chtějí zažít něco nového. V této deskové hře během hry postupujete na herní desce políčky s figurkou. Během hry plníte drobné úkoly, sbíráte žetony a za ty si pak nakupujete erotické úkolové karty. Kartičky vkládáte do polí jednotlivých dnů v týdnu. Úkolové karty jsou rozděleny do sekcí pro něj a pro ni podle toho kdo si zrovna kartu kupuje. Během nákupu kartiček si můžete vybrat ze dvou kartiček úkol, který je vám bližší. Hra končí ve chvíli, kdy máte políčka pondělí až neděle zaplněná. Po hře se celý následující týden můžete těšit na pikantní erotická dobrodružství plná role play, lechtivějších úkolů, ale také nějakých těch BDSM praktik. Hra je také cenově dostupná, pořídíte jí za cca 300 korun.

K této hře se vám bude hodit také nějaké erotické náčiní. Podívat se, co trh nabízí můžete například v našem článku o nejlepších erotických pomůckách. Nebo můžete být kreativní a využít toho, co už máte doma…. Vařečky, pásku, šátku na zakrytí očí, krátkých sukní, podpatků aj.

Erotická hra Sladké hříčky – hra, která se jen tak neohraje

Sladké hříčky hrací deska a příslušenství
Erotická hra Sladké hříčky

V této erotické deskové hře se rozhodně nudit nebudete. Vybrat si totiž můžete z 6 modulů hry. Součástí hry jsou hrací karty, dvě figurky, kostka, jedlá fixa, pouta a stuha. Vyhrává ten, kdo se se svou figurkou na hrací desce první dostane do cíle. Úkolové karty jsou barevně rozlišeny dle náročnosti. Například při červených kartách zapojujete do úkolů pouta nebo stuhu, u černých úkolů jde o dosažení finále – orgasmu.

Některé karty vám umožní získat body. Ten, kdo získá první 3 body, volí odměnu dle svých přání nebo si určí hodem kostky jednu z herních odměn. Při této hře si budete užívat nejen něžností a vzrušení, ale také se vám při hře bude hodit čokoláda, šlehačka nebo nějaký ten jedlý masážní olej.

Erotická karetní hra Vojna s rozkoší – erotická alternativa karetní hry Vojna

erotické hry
Vojna s rozkoší

Ve hře Vojna s rozkoší naleznete 56 karet s erotickými úkoly. V první fázi svlíknete svého partnera do naha. Důkladně zamícháte karty a každému rozdáte 10 karet. Z vrchu balíčku pak postupně vynášíte s partnerem karty. Pokud máte vyšší hodnotu karty, pak berete obě karty a vracíte je do spodku vašeho balíčku. Ten, kdo prohrál kolo odkládá kus svého oblečení. Ve chvíli, kdy je jeden z partnerů nahý nastává druhá fáze erotické hry s erotickými úkoly.

Znovu rozdáte 10 karet každému hráči. Postup je stejný. Vynášíte oba vrchní karty z balíčku karet. Ten s nižší hodnotou karty musí splnit úkol z karty vítěze kola. V balíčku naleznete také slibovací karty a žolíky. U žolíků máte úkol v režii své fantazie. U slibovacích karet máte týden na splnění úkolu. Oceňujeme kapesní balení, které můžete mít vzít kamkoliv a to, že toto hru erotickou hru pořídíte do 150 korun.

Jak vybrat deskovou erotickou hru

Pokud vybíráte s partnerem nějakou lechtivou erotickou hru, pak vám rozhodně výběr usnadní, pokud se spolu domluvíte, co od hry očekáváte. A jestli vybíráte hru jako dárek pro druhého, tak se můžete například nenápadně zeptat, co by vaše drahá polovička chtěla vyzkoušet. Nebo čerpejte z vědomostí o vašem partnerovi nebo vlastních nesplněných přání.

Nad čím je také dobré se zamyslet jsou vaše časové možnosti. Dostupné jsou erotické hry, které končí daným večer. Při některých hrách slibujete splnění úkolů ze hry v budoucnu, ale také jsou dostupné hry, při kterých máte postaráno o zábavu každý večer v týdnu. Takovou hrou je například recenzované Chilli Pikantní zotročení nebo erotická hra Dynamite Sex.

Typy erotických stolních her

V dnešní době je sortiment erotických stolních her široký a rozhodně je z čeho vybírat. Pojďme si společně projít co za typy erotických her v českém jazyce můžete koupit.

Erotické deskové hry

erotické hry
Lollipop – Erotická stolní hra na téma orální sex

Výrobci nejvíce tvoří erotické hry, které jsou realizovány na herním plánu s úkolovými kartičkami. Každý si v této kategorii erotických her najde to své. Můžete si vybrat ze sortimentu her, které jsou spíše lechtivé, nebo zkusit něco peprnějšího. Mezi deskovými erotickými hrami naleznete také hry specializované na určité záliby nebo praktiky.  Takovou hrou je například erotická desková hra na téma orální sex Lollipop, nebo hra Chilli Pikantní zotročení.

Erotické karetní hry

Pořídit si také můžete některou z erotických karetních her. Ty vynikají svou skladností. Pokud tedy někam vyrážíte s partnerem na cesty, a chcete jet nalehko jsou tou správnou volbou. Zahrát si můžete Vojnu s rozkoší, kterou jsme vám doporučili. Dále si můžete zahrát erotické karty Sex, Sex, Sex nebo vyzkoušet erotické hrací karty Kama Sutra.

Erotické pexeso – sexeso

Pexeso Vzrušující povolání

Pokud si zahrajete erotickou hru Sexperimenty, pak kromě deskové hry si také můžete zahrát erotické pexeso – Sexeso. Nebo si můžete pořídit pexeso Vzrušující povolání.

Erotické kostky

erotické hry
Kostky Play Cubes

Neshodnete se s partnerem na tom, co zrovna budete večer podnikat? A zkusili jste si hodit kostkami? Jednou variantou erotických kostek jsou hrací kostky Play Cubes. V této variantě máte 4 kostky a na každé kostce je 6 obrázků. První kostka určí na které kostce budete partnera laskat, druhá kde budou vaše hrátky probíhat, třetí kostka určuje polohu a čtvrtá erotickou pomůcku, kterou si vezmete sebou.

Erotické společenské hry

erotické hry
Erotická desková hra Harašeníčko

Takové hrátky jistě nejsou pro každého. Společenskou erotickou hrou je například Harašeníčko. Tuto hru si můžete zahrát buď ve verzi pro dva hráče nebo ve verzi pro až 8 osob. Ve společenské verzi budete plnit drobné erotické nebo vtipné úkoly. Například budete někoho svlékat pusou nebo budete hledat venku dalšího hráče, který vstoupí do hry. Nebo existuje také erotická hra Nespoutané laškování. Tuto hru lze hrát v páru nebo i ve skupině. Úkoly ve hrách mohou být i alkoholické, proto si nezapomeňte vybrat nějaký vhodný alkohol, který ladí vaším chutím. Inspiraci můžete hledat v našem článku o nejlepších alkoholických nápojích.