Recenze vibračního vajíčka We-Vibe Jive

Vibrační vajíčko We-Vibe Jive
8.8
Vynikající
Sečteno a podtrženo
Luxusní vibrační vajíčko pro náročné. Bezdrátové provedení s ovládáním pomocí aplikace na telefonu je zajímavou vychytávkou co potěší. 10 vibračních programů včetně pulzních vln. Navíc ve vodotěsném provedení. Co víc si přát?
Klady
Bezdrátové provedení
Ovládání přes aplikaci
Vodotěsnost
10 vibračních programů
Skvělý design
Zápory
Vyšší pořizovací cena

Vibrační vajíčka pro zdraví i rozkoš

Vibrační vajíčka patří mezi erotické pomůcky, které vás vynesou do nebe a zároveň udělají něco pro vaše zdraví. Pravidelným používáním posilujete svaly pánevního dna, čím lze efektivně předcházet či léčit inkontinenci a jiné zdravotní obtíže. Mrkněte se na ty nejlepší vibrační vajíčka a vyberte si svého parťáka na cvičení. Recenzi vibračního vajíčka We-Vibe Jive, které u nás vyhrálo mezi ostatními první cenu, si můžete zrovna přečíst.

Bezdrátové vibrační vajíčko

Hodnocení vybraných vlastností We-Vibe Jive

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

Jednou z předností tohoto stylového modelu je jeho kvalitní provedení. Bezdrátové vibrační vajíčko We-Vibe Jive je vyrobeno z prémiového lékařského silikonu. Tento materiál je hypoalergenní, snadný na údržbu a velice příjemný na dotek. Navíc je vodotěsné a můžete si jej tak bez obav vzít do vany či bazénu. Díky anatomickému tvaru je zavádění i vyjmutí opravdu snadné a navíc perfektně doléhá na G-bod.

Vibrace – 9/10

Vibrační vajíčko We-Vibe Jive vás potěší nezvykle silnými vibracemi. Na výběr máte celkem 10 vskutku šikovně vymyšlených vibračních programů. Ty vás budou rozmazlovat nejen vibracemi, ale také pulzováním. Užívat si můžete vibrace o různé intenzitě či se nechat unášet pulzními vlnami. Nabídka programů je opravdu pestrá a uspokojí i náročnější uživatelky. Navíc je možné ho ovládat přes mobilní telefon a to rozhodně hodnotíme jako plus.

Velikost vibračního vajíčka We-Vibe Jive – 8/10

Toto bezdrátové vajíčko patří mezi větší modely. Celková délka hračky je 20 cm, přičemž použitelná část pro zavádění je dlouhá 8 cm. Průměr v nejmenším místě je 2,9 cm, v tom nejširším pak 3,5 cm. Je tedy vhodné pro zkušené dámy i nováčky. S použitím lubrikačního gelu je zavádění snadné i přes trošku větší rozměry.

Design – 9/10

Další předností vibrujícího vajíčka je jeho skvělý design a nabídka více barev. Neonově růžová barva působí žensky a sexy zároveň. Ovládací knoflíky na šňůrce jsou ve stříbrném provedení. Tato kombinace barev působí vskutku elegantně. Kromě jemného loga na jedné straně se na hračce nenachází žádné další ornamenty či zdobení. Což není vůbec škodu, vajíčko totiž vypadá již tak víc než dobře. Navíc je dostupné i v krásném modrém provedení.

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání We-Vibe Jive
We-Vibe Jive vibrační vajíčko

Zavádění vibračního vajíčka We-Vibe Jive – 8/10

S ohledem na větší průměr může zavádění činit menší obtíže méně zkušeným dámám. S použitím dostatečného množství lubrikačního gelu však vajíčko většinou dovnitř krásně vklouzne. Pokud vám zavádění objemnějších hraček činí potíže, poohlédněte se po jiném modelu. Inspiraci najdete například zde.

Diskrétnost – 10/10

Čím nás bezdrátové vibrační vajíčko We-Vibe Jive opravdu zaujalo, je výjimečně tichý provoz. Vibrace, zejména ty intenzivní, jsou poměrně hlasité, pokud ho necháte vibrovat na stole či jiném tvrdém povrchu. Po zavedení jsou však slyšet jen minimálně. S touto hračkou tedy můžete bez obav vyrazit třeba do fitka, kavárny či na procházku na parku.

Závěrečné zhodnocení – vibrační vajíčko We-Vibe Jive

Bezdrátové vibrační vajíčko We-Vibe Jive nás naprosto okouzlilo. Při testování zaujalo svým svěžím designem a kvalitním provedením. Povrchová úprava je z lékařského silikonu, jenž je nejen zdravotně nezávadný, ale velmi příjemný na dotek. Čím však tento model opravdu vyniká je pestrá nabídka 10 vibračních programů. Ty zahrnují nejen vibrace o různé intenzitě ale také pulzní vlny. Velkým plusem je také vodotěsné provedení a možnost ovládání přes mobilní aplikaci.

Video o vibračním vajíčku We-Vibe Jive od Růžového slona

Vibrační vajíčko We-Vibe Jive

8.8
Vynikající
Klady
Bezdrátové provedení
Ovládání přes aplikaci
Vodotěsnost
10 vibračních programů
Skvělý design
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Vibrační vajíčko We-Vibe Jive
Sečteno a podtrženo
Luxusní vibrační vajíčko pro náročné. Bezdrátové provedení s ovládáním pomocí aplikace na telefonu je zajímavou vychytávkou co potěší. 10 vibračních programů včetně pulzních vln. Navíc ve vodotěsném provedení. Co víc si přát?

Patříte mezi milovníky erotických hraček nebo se nimi teprve seznamujete? Pak vás jistě zaujme náš článek nejlepší erotické pomůcky. Objevte výhody análních kolíků, venušin kuliček nebo udělejte radost sobě i partnerovi novým sexy prádlem.

Podobné články