Recenze Satisfyer Luxury Pret-a-porter

Satisfyery testy a recenze
8.2
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Jedním slovem: luxus. Tak lze popsat podtlakový stimulátor Satisfyer Luxury Pret-a-porter. Že se jedná o skutečně prémiový produkt potvrzuje nejen jeho stylový design, ale především kvalitní konstrukce a opravdu skvělý výkon. Vyšší pořizovací cena je zde zcela na místě.
Klady
Luxusní design
Silný podtlak
Vibrace
Tichý chod
Počet programů
Zápory
Složitější ovládání
Větší rozměry
Vyšší pořizovací cena

Ačkoliv jsou stimulátory Satisfyer proslulé zejména svou cenovou dostupností, tato značka přichází na trh s luxusní verzí podtlakového vibrátoru. V následující recenzi se podrobněji podíváme na model Luxury Pret-a-porter a zhodnotíme jeho silné a slabé stránky.

Funkce a programy

Prémiový satisfyer vás potěší nejen výjimečně silným podtlakem, ale také vibracemi. Ze široké nabídky programů si vybere každá žena, ať touží po jemném laskání nebo po divoké jízdě. Oba druhy stimulaci si můžete užívat zároveň, nebo se nechat dráždit pouze jednou z nich. Nepřeberné množství kombinací podtlaku a vibrací vyváží fakt, že vibrátor nedisponuje žádnými dalšími nadstandardními funkcemi.

Vzhled a materiál

Tento model nad ostatními vyčnívá také svým luxusní designem. Na první pohled vás upoutá povrchová úprava připomínající kůži. Tělo vibrátoru je vyrobeno z odolného ABS plastu. Ten se vyznačuje svou tvrdostí a pevností. Plast je potažený lékařským silikonem, který vás potěší hebkostí připomínající samet.

Test Satisfyeru Luxury Pret a porter černá se zlatou

Satisfyer Pret a porter je k dostání ve 2 barevných variantách. Romantické ženy si bezpochyby zamilují bílou variantu s něžně růžovým zdobení. Pro divošky je jako stvořený černý model se zlatými doplňky. Obě barevná provedení jsou moc hezká na pohled, a tak vás potěší ještě něž jej přiložíte ke kůži.

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

Vibrátor má podlouhlé štíhlé tělo, které vám může připomínat dálkové ovládání k televizi. Díky tomuto tvaru se velmi pěkně drží a dobře padne do ruky. Pohodlně se s ním dostanete, kam je potřeba. Skvěle se hodí nejen ke dráždění klitorisu, ale také třeba ke stimulaci bradavek. Jedinou nevýhodou je jeho velikost. Pokud se rozhodnete jej používat při sexu s partnerem, může vám vzhledem ke svým větším rozměrům, trochu překážet. Ale při polohách zezadu či na koníčka vám rozhodně vadit nebude.

Satisfyer nemá pouze krásný design. I jeho konstrukce je opravdu kvalitní. Pod povrchovou úpravou z lékařského silikonu najdete pevné plastové tělo. ABS plast je nejen velmi odolný, ale také perfektně vodí vibrace, čím zvyšuje výkon pomůcky. Silikonový potah je naopak krásně měkký a hebký.

Počet programů a funkce – 9/10

Oproti jiným podtlakovým stimulátorům vás Satisfyer Luxury potěší také vibracemi. Stimulace podtlakem většině žen pro dosažení orgasmu stačí. Proč si ale nedopřát ještě intenzivnější hrátky? Kromě 11 podtlakových programů se stoupající intenzitou se o vaše blaho postará 10 propracovaných vibračních režimů. Ty se neliší pouze silou vibrací, ale užít si můžete například rychlé pulzování, brnění či vzestupné a zase sestupné vibrování.

Celkem si tedy můžete vybrat až ze 110 různých kombinací stimulace. S takovým výběrem se rozhodně nudit nebudete. Navíc jsou podtlakové vlny o poznání silnější než u jiných pomůcek, takže je tento model vhodný i pro ženy s méně citlivým klitorisem. Ve srovnání s jinými prémiovými vibrátory Satisfyer Luxury Pret a porter nenabízí nadstandardní funkce, jako je autopilot či handsfree režim. Jeho vibrační a podtlakové programy však tento nedostatek dokonale kompenzují.

Design – 7/10

První, čeho si u této podtlakové erotické hračky všimnete, je rozhodně její skutečně atraktivní vzhled. Elegantní podlouhlý tvar spolu s imitací kůže z něho dělá skutečně výstavní kousek. U základní řady satisfyerů se výrobce soustředil spíše na skvělý výkon než propracovaný design. Zde vás čeká obojí. Velice nás zaujaly i barevné kombinace. Bílo-růžová varianta symbolizuje ženskost a něžnost, černo-zlatý model zase odráží ženskou smyslnost a sex-appeal.

Recenze Satisfyeru Pret a porter obě barvy

Ovládání – 7/10

Na přední straně vibrátoru najdete 3 ovládací tlačítka. Delším stiskem tlačítka s ikonou + si satisfyer zapnete. Ovládání podtlakových programů je velice snadné a intuitivní. Programy měníte pomocí tlačítek + a -. S vibracemi je to poněkud složitější. Zapnete je dlouhým stisknutím spodního tlačítka, které slouží také ke změně režimu. Pokud se však chcete vrátit k předchozímu programu, musíte se proklikat všemi následujícími režimy. Což během hrátek může být poněkud otravné a rušivé.

Ovládání satisfyeru Pret-a-porter

Diskrétnost – 7/10

Celková délka satisfyeru je 19 cm. Rozhodně tedy nepatří mezi kapesní modely. Přes jeho větší rozměry, je až překvapivě lehký. Vibrátor sice snadno neschováte, ale slyšet rozhodně nebude. Na rozdíl od jiných podtlakových pomůcek je Satisfyer Luxury tichý jako myška. Po přiložení ke kůži jsou vibrace sotva slyšitelné. Obavy, že vaše hrátky někdo odhalí, tedy opravdu nejsou na místě.

Napájení – 10/10

Byli bychom velmi překvapeni, kdybychom pro provoz prémiové erotické pomůcky potřebovali tužkové baterie. V tomto ohledu nás satisfyer rozhodně nezklamal. Uvnitř vibrátoru se nachází Li-Ion baterie, kterou jednoduše dobijete pomocí USB kabelu. Chytré nabíjení typu Click and Charge umožňuje napájení bez nutnosti zasunout konektor do vibrátoru. Stačí jen přiložit k nabíjecím plíškům. Díky tomu je nabíjení pohodlnější a zároveň žádný otvor nekazí stylový vzhled hračky.

Závěrečné zhodnocení

Pokud hledáte výkonný a zároveň opravdu krásný ženský vibrátor, pak vás Satisfyer Luxury Pret a porter rozhodně nezklame. Pořizovací cena je sice znatelně vyšší, než bývá u této značky zvykem, ale je zcela oprávněná. Rozhodně se nedá říct, že byste zaplatili pouze za skvělý vzhled. I když ten je podle nás opravdu prvotřídní: imitace kůže působí skutečně luxusně a stylově.

Satisfyer vás bude rozmazlovat nejen podtlakovým sáním, které je neobvykle silné, ale také parádními vibracemi. Velmi chytře vymyšlené vibrační režimy vás vynesou do nebe během pár minut. Navíc spolu s podtlakem máte k vyzkoušení víc než 100 různých kombinací. Pořizovací cena se nyní již tak vysoká nezdá, že?

Satisfyer Luxury Pret-a-porter

8.2
Perfektní
Klady
Luxusní design
Silný podtlak
Vibrace
Tichý chod
Počet programů
Zápory
Složitější ovládání
Větší rozměry
Vyšší pořizovací cena
Satisfyery testy a recenze
Sečteno a podtrženo
Jedním slovem: luxus. Tak lze popsat podtlakový stimulátor Satisfyer Luxury Pret-a-porter. Že se jedná o skutečně prémiový produkt potvrzuje nejen jeho stylový design, ale především kvalitní konstrukce a opravdu skvělý výkon. Vyšší pořizovací cena je zde zcela na místě.

Svůdnosti sexuálních hraček přehledně popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůcky. A z toho článku je jen malinký krůček k rozkliknutí nejlepších masturbátorů, erotického prádla či análních erotických pomůcek. Určitě se začtete a možná se i něco rozhodnete vyzkoušet. Recenze na jednotlivé erotické hračky postupně doplňujeme a třeba o satisfyerech máme hned 3. 

Podobné články