5 míst v Evropě, kde se daří sexuální turistice

Každý od cestování očekává něco jiného. My vás zavedeme na 5 míst v Evropě, kde nejvíce bují sex turismus. A je to možná blíže než byste předpokládali.

Sexuální turistikou se rozumí cestování za účelem sexuálních radovánek. Každý jistě zná tímto slavné Thajsko či Kambodžu. Vyrazit za sexem však můžete i v mnohem dostupnějších destinacích. Tedy pokud chcete.

Nizozemí

Nizozemí, jako země všech neřestí nabízí pro turisty neskonalé možnosti, a to i pro ty sexuální. Mimo všudypřítomných coffee shopů, dealerů a barů snadno narazíte na podniky nabízející erotické služby všech kategorií. Jediná nevýhoda, na kterou zde narazíte, jsou vysoké ceny.

 Ukrajina

Ačkoliv není prostituce na Ukrajině legální, daří se jí zde stále více. Za slovanskou krásou putují především muži z Anglie a Německa. Ale díky snadné dostupnosti a nízkým cenám, se logicky zvyšuje i riziko výskytu pohlavních chorob.

Chorvatsko

Je známo, že Chorvatsko je pro Čechy vyhledávanou oblastí pro letní dovolené, avšak stále více láká i možností erotických radovánek. Dokonce už lze mluvit o centrech, kde je nemůžete minout. Patří mezi ně především pláž Kanegra či přístav Rovinj nacházející se na Istrii. Specialitou jsou i večerní erotické párty na výletních lodích.

Rakousko

V Rakousku naopak prostituce legální je, lze ji vykonávat jako profesi a to už od 14 let. Erotické časopisy se prodávají dohromady s běžným tiskem a při procházce větším městem je nemožné nenarazit na noční klub.

Česká republika

Ano, i naše země se nachází v kategorii míst, kde se nezávaznému sexu daří. V žebříčku, který vypracoval server sex-tourism.org, jsme se dokonce umístili na 15. místě z celého světa. Centrem tohoto způsobu radovánek je Praha, která díky tomu vydělá téměř půl miliardy měsíčně.

peníze hýbou světem

 Pokud cítíte, že sexuální turistika je to pravé pro vás, můžete získat více informací na mnoha místech na internetu. A pokud máte erotiku sami rádi a jen tak doma, nechte se inspirovat třeba články o erotických pomůckách.

A co si myslíte o sexuální turistice? Je hanbou umístění naší země v žebříčku top destinací?

 Foto:  sxc.hu

Podobné články