Recenze online angličtiny Englishme

8.75
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Pokud hledáte on-line kurz angličtiny ve kterém je pochopení gramatických jevů hračka, pak je Englishme! tím pravým přímo pro vás. Výuka probíhá prostřednictvím rozsáhlé databáze testů na procvičení slovíček, gramatiky a poslechu a vše je vysvětleno v českém jazyce.
Klady
Všechny jazykové úrovně
Možnost vytvoření vlastního výukového plánu
Nahrávky rodilých mluvčích
Vysvětlení gramatiky v českém jazyce
Přizpůsobení cvičení dosaženými studijními výsledky
Zápory
Absence procvičování speakingu
Nutnost opakované platby kurzu
Pouze on-line verze
Absence mobilní aplikace

Testujeme online jazykové kurzy a pomáháme vám vybrat ten vhodný právě pro vás. Dnes se zaměříme na recenzi anglického on-line kurzu Englishme!, kvalitního jazykového kurzu od českých tvůrců přizpůsobeného potřebám českých studentů anglického jazyka. V kurzu Englishme můžete postupovat ve výuce dle denního plánu, nebo volit cvičení podle vlastních preferencí.

Další tipy na on-line kurzy angličtiny najdete v našem samostatném článku nejlepší kurzy on-line angličtiny.

Englishme! – Přehledný, praktický a interaktivní on-line kurz angličtiny

Učení s jazykovým kurzem Englishme! je tak snadné. Kurz byl vytvořen českými lektory angličtiny, tudíž se nemusíte obávat orientace ve webové aplikaci. J e totiž celá v českém jazyce.

Navíc u cvičení s různými variantami odpovědí dostanete vysvětlení nejen správné odpovědi, ale také proč nejsou ostatní varianty správně. Učení anglické gramatiky nebylo nikdy snazší! Velmi oceňujeme interaktivní systém webové aplikace, který vám předkládá k procvičení úlohy, ve kterých se potřebujete zdokonalit.

Hodnocení vybraných vlastností online angličtiny Englishme!

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Metoda výuky angličtiny – 9/10

Výuka v kurzu probíhá formou testů a cvičení. Webová aplikace Englishme! a webová stránka Help for English pochází od stejných českých tvůrců. Proto je celý online kurz Englishme! přizpůsoben českým studentům angličtiny. Při studiu můžete následovat denní plán, nebo si volit cvičení libovolně.

V online kurzu si příjemnou cestou rozšíříte svojí slovní zásobu a zdokonalíte poslech angličtiny s gramatikou. Bohužel v on-line aplikaci nejsou propracovány metody speakingu. A zrovna umět mluvit je tak důležité!

Výhodou oproti webové stránce Help for English je práce s vašimi studijními výsledky. Systém vaše výsledky vyhodnocuje a předkládá vám vhodná cvičení ke zdokonalení vašich slabých míst a další vhodná cvičení. Oceňujeme, že všechny nahrávky poslechů jsou s rodilými mluvčími. Navíc si můžete vybrat, jestli si chcete poslechnout britskou, nebo americkou angličtinu. U každé vyplněné otázky také získáte vysvětlení nejen správné varianty řešení, ale také těch špatných.

Rozsah výuky angličtiny a obtížnosti – 9/10

Výhodou oproti jiným on-line kurzůmangličtiny je, že s předplatným získáte celé balení všech dostupných úrovní angličtiny, mezi kterými můžete v průběhu studia přepínat. V kurzu jsou dostupné úrovně A1 až C2. Nezáleží tedy na jaké jazykové úrovni jste, webová aplikace se vám přizpůsobí. Při registraci si můžete vybrat vlastní úroveň angličtiny, nebo se nechat přiřadit k určité kategorii na základě vstupního testu.

vstupní test EnglishMe

Podotýkáme, že angličtina Englishme! není vhodnou volbou pro specializované účely, jako je například business english, nebo angličtina pro strojaře, designéry aj. Stejně tak nenaleznete v on-line kurzu přípravu na jazykové zkoušky jako je FCE a CAE.

Cena kurzu angličtiny Englishme! – 9/10

Angličtinu Englishme! získáte prostřednictvím platby předplatného. Zvolit si můžete z možností čtvrtletního, půlročního nebo ročního předplatného. Nejlépe cenově vychází roční předplatné, které vyjde na 1 490 korun.

předplatné online angličtiny englishme

Angličtina Englishme! se řadí k levnějším kurzům. Nevýhodou je, že musíte platit za kurz každý rok. U jiných anglických online kurzů zakoupením licence získáváte materiály ke studiu neomezeně.

Na druhou stranu on-line angličtina Englishme si pro zákazníky připravila různé možnosti slev. Pokud vlastníte studentskou kartu ISIC, nezapomeňte uplatnit slevu ve výši 50 % z celkové částky. Dále lze uplatnit různé skupinové a množstevní slevy.

Výhodné skupinové předplatné

Pokud budete předplatné prodlužovat, nezapomeňte uplatnit slevu na následující obdobíve výši 30%z původní zaplacené faktury. Pozor! Sleva se nevztahuje na školní licence.

Technické vlastnosti/kompatibilita – 8/10

Nevýhodou anglického kurzu Englishme je, že nedisponuje mobilní aplikací. Výuka anglického kurzu probíhá prostřednictvím webové aplikace, která funguje pouze on-line. Na mobilním telefonu nebo tabletu i tak můžete studovat bez obav, rozhraní je přizpůsobeno. Bohužel bez mobilních dat se na cestách neobejdete. A zrovna cestování do práce a z práce nebo dovolená přímo vybízí k rozšiřování znalostí nejpoužívanějšího světového jazyka.

Slovní zásoba v EnglishMe

Krátká videoukázka

Závěrečné hodnocení angličtiny Englishme!

On-line anglický kurz Englishme! je kvalitním, přehledným a přínosným vzdělávacím kurzem, který vznikl na území České republiky.Výuka probíhá formou vyplňování cvičení a testů. Bohužel ve výukovém kurzu nejsou propracovány metody speakingu, který je při výuce anglického jazyka nezastupitelný. Vysvětlení gramatiky a prostředí webové aplikace je v českém jazyce.

Tip

Vyzkoušejte on-line kurz Englishme! na 7 dní zdarma. Vyplnění údajů o platební kartě Englishme nepožaduje.

Vlastnosti kurzu ocení především začátečníci nebo studenti, kteří si chtějí rozšířit slovní zásobu, dobře naučit gramatiku a zdokonalit poslechové dovednosti anglického jazyka. Kurz probíhá ve formě samostudia, kdy vám systém sice předkládá denní plán, ale můžete si zvolit k procvičení libovolnou látku. Se zaplacením předplatného získávátek dispozici všechny úrovně pokročilosti od A1 do C2. Bohužel nezískáváte licenci doživotně.Po skončení období v případě dlouhotrvajícího zájmu o studium musíte licenci prodloužit zaplacením předplatného na následující období. Svým věrným zákazníkům ale poskytuje firma 30% slevu z předchozí zaplacené faktury.

Pokud jste už v angličtině pokročilejší a hledáte přípravu pro kurzy FCE nebo CAE, pak raději sáhněte po jiném kurzu. Stejně tak není on-line kurz Englishme! příliš vhodný pro specializované účely využití anglického jazyka jako je například business english nebo angličtina pro technické pracovníky aj.

EnglishMe!

8.75
Perfektní
Klady
Všechny jazykové úrovně
Možnost vytvoření vlastního výukového plánu
Nahrávky rodilých mluvčích
Vysvětlení gramatiky v českém jazyce
Přizpůsobení cvičení dosaženými studijními výsledky
Zápory
Absence procvičování speakingu
Nutnost opakované platby kurzu
Pouze on-line verze
Absence mobilní aplikace
Sečteno a podtrženo
Pokud hledáte on-line kurz angličtiny ve kterém je pochopení gramatických jevů hračka, pak je Englishme! tím pravým přímo pro vás. Výuka probíhá prostřednictvím rozsáhlé databáze testů na procvičení slovíček, gramatiky a poslechu a vše je vysvětleno v českém jazyce.

Výběr vhodného kurzu je základ. Udělejte si přehled a podívejte se na nejlepší on-line kurzy angličtiny a vyberte si ten nejlepší přímo pro vás. Pokud preferujete on-line kurz angličtiny zdarma, pak se podívejte na recenzi Duolingo.

Podobné články