Recenze krabičkové diety My Chef Kitchen

My Chef Kitchen krabičková dieta
7.6
Velmi dobrý
Sečteno a podtrženo
Krabičková dieta od šéfkuchaře pro fajnšmekry. Lahodné a zároveň dietní jídlo z kvalitních surovin. Nové a neobvyklé recepty, které jsou navíc zdraví prospěšné. Nevýhodou může být vyšší cena a rozvoz pouze po Praze.
Klady
Vynikající jídla
Neobvyklé recepty
LowCarb program
Kvalitní suroviny
Zápory
Vyšší cena
Rozvoz pouze po Praze

I dietní jídlo se může stát skutečným gurmánským zážitkem. Krabičková dieta My Chef Kitchen nabízí několik redukčních programů, se kterými nejen zhubnete, ale především si opravdu pochutnáte. Vyzkoušejte Keto či Paleo jídelníček a vychutnejte si zdravé a vyvážené jídlo bez otravného počítání kalorií a složitého vaření.

Chtěli byste začít jíst zdravě, ale nevíte, kde koupit kokosovou mouku a jak uvařit lilek? Nechce se vám vážit každou porci a složitě počítat kalorie? Pak vám doporučujeme vyzkoušet krabičkové jídlo. Každý den si pochutnáte na zdravém, a především vyváženém menu, které obsahuje všechny potřebné živiny. Podívejte se na nejlepší krabičkové diety, které vám ušetří spoustu času i nervů.

Krabičkové jídlo se těší čím dál tím větší oblibě. Proto jsem se rozhodli, je pro vás vyzkoušet. V našem článku co je krabičková dieta tak najdete nejen ta nejchutnější jídla v krabičkách, ale také vám poradíme, čím se při výběru řídit a seznámíme vás s největšími výhodami i úskalími krabičkového stravování.

Hodnocení vybraných vlastností My Chef Kitchen

Logo MyChef krabičkové diety

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Nabídka programů – 9/10

Krabičková dieta My Chef Kitchen je zaměřená na ověřené dietní přístupy, jako je Keto či Paleo. Tyto diety opravdu fungují, avšak bývají poměrně složité, pokud se do nich pustíte sami, bez pomoci nutričních poradců. S dietními krabičkami My Chef můžete vyzkoušet oblíbené dietní programy bez práce. Kromě Keto a Paleo programů v nabídce najdete program Healthy balanc pro zdravou a vyváženou stravu, a vegetariánský jídelníček. Objednat si můžete také speciální program Pesce, v němž si každý den pochutnáte na jednom jídle s rybou.

Keto dieta se těší velké oblibě, neboť na rozdíl od jiných restriktivních diet umožňuje konzumaci tučných pokrmů. Při keto dietě jsou eliminovány téměř všechny sacharidy. Nejde pouze o absenci cukru a desertů, ale při této dietě nesmíte jíst ani rýži, brambory či chleba. Paleo dieta se vrací k prastarému způsobu stravování. Na jídelníčku tak najdete pouze základní a snadno stravitelné suroviny. Menu neobsahuje žádné obiloviny, luštěniny ani mléčné výrobky.

Krabičková dieta My chef kitchen test
Ukázka krabičkové diety My Chef Kitchen

Všechny programy jsou dostupné v několika variantách, jež se liší velikostí porce. Vybrat si můžete z 5 různých velikostí od 1 200 do 3 000 kcal. Nejkratší program, který lze objednat, je na 5 dní, ten nejdelší na 24 dní. Na krabičkách si můžete pochutnat nejen v pracovní dny, ale také v sobotu. Nedělní menu v nabídce však nenajdete. Velkou výhodu je možnost individuální úpravy jídelníčku s ohledem na potravinové alergie.

Rozvoz – 6/10

Dietní krabičky My Chef Kitchen jsou dostupné pouze na území Prahy. Oblast rozvozu je rozdělena do 3 zón. Každá z nich má jiné časové okno pro rozvoz. Cena za doručení je zahrnuta v ceně za jídlo, avšak doručení krabiček do okrajových částí Prahy vás přijde až o 1 300 Kč dráž. Pokud ale zvolíte jedno ze 2 odběrových míst, můžete ušetřit až 2 000 Kč. Krabičky si navíc můžete vyzvednout kdykoliv, neboť výdejní místa jsou otevřená nonstop.

Složení jídelníčku – 7/10

Za dietními krabičkami My Chef Kitchen stojí celý tým zkušených šéf kuchařů. Jejich dobroty si můžete vychutnat nejen v krabičkách u vás doma či v práci, ale je možné si na ně zajít také do restaurace, kterou provozují. Bistro Seasons v Praze Kobylisy patří mezi vyhlášené pražské restaurace.

Jídla v krabičkách jsou nejen vynikající po chuťové stránce, ale i na pohled vypadají naprosto božsky. Jídelníček je složený tak, aby vám nechyběly žádné důležité živiny a vaše tělo tak dostalo vše, co potřebuje. Ale pozor, na tvorbě jídelníčku se nepodílejí nutriční poradci. Pokud potřebujete poradit se složitějším problémem z oblasti výživy, budete se muset obrátit někam jinam.

Krabičková dieta MyChef hodnocení
Zdravá snídaně z My Chef Kitchen

Kvalita surovin – 9/10

Krabičkové jídlo z My Chef Kitchen chutná tak skvěle, protože je uvařené z těch nejlepších surovin. Hotové pokrmy neobsahují žádné polotovary, pouze čerstvé ingredience. Všechna jídla jsou uvařena od základu. Na jídelníčku často najdete také domácí dobroty, jako je například MyChef chléb z mandlové mouky.

Dietní krabičky neobsahují lepek ani cukr. To však neznamená, že si v rámci krabičkové diety nepochutnáte na sladkém desertu či snídani. Místo rafinovaného cukru se používá například stévie, monk fruit, med či raw kokosový cukr. Jídelní programy jsou tak vhodné i pro ty z vás, kteří preferují low carb stravu.

Cena krabičkové diety My Chef Kitchen – 7/10

Krabičková dieta My Chef Kitchen patří mezi cenově náročnější varianty. Pokud zvolíte program s 5 chody 6x týdně, i s poplatkem za rozvoz vás krabičky denně přijdou na 622 Kč. A to v případě, že si objednáte jídelníček na 4 týdny. Pokud se rozhodnete pro větší porce, cena je pochopitelně vyšší. Všechny základní programy stojí stejně, pouze program Pesce s rybím chodem je trochu dražší. Přesto, že ceny krabiček MyChef jsou vyšší než u konkurence, kvalita jídla za to opravdu stojí. Ochutnáte skutečné delikatesy, které jsou navíc prospěšné vašemu zdraví.

Celkové hodnocení krabičkové diety My Chef Kitchen

Krabičkové jídlo z My Chef Kitchen je volba pro fajnšmekry. Ať zvolíte jakýkoli z 5 jídelních programů, čekají na vás luxusní jídla připravená z těch nejlepších surovin. Ochutnáte nové a neobvyklé recepty, které jsou navíc zdraví prospěšné. Chválíme především Keto a Paleo program, který je u konkurence málokdy dostupný. Velkým plusem je i program Pesce obsahující rybí chod. Vysoká kvalita odpovídá vyšší ceně, která může některé strávníky odradit. Je třeba vzít v potaz, že kvalitní suroviny, z nichž jsou jídla uvařená, stojí více než chemicky upravené ingredience. Chválíme také rozložitelné obalové materiály z čistě přírodních surovin. Jako negativum vidíme rozvoz pouze po Praze a jen 2 výdejní místa pro osobní odběr.

Krabičková dieta My Chef Kitchen

7.6
Velmi dobrý
Klady
Vynikající jídla
Neobvyklé recepty
LowCarb program
Kvalitní suroviny
Zápory
Vyšší cena
Rozvoz pouze po Praze
My Chef Kitchen krabičková dieta
Sečteno a podtrženo
Krabičková dieta od šéfkuchaře pro fajnšmekry. Lahodné a zároveň dietní jídlo z kvalitních surovin. Nové a neobvyklé recepty, které jsou navíc zdraví prospěšné. Nevýhodou může být vyšší cena a rozvoz pouze po Praze.

Hledáte krabičkovou dietu vytvořenou certifikovanými nutričními poradci? Pak vyzkoušejte dietní krabičky NutritionPro. V nabídce najdete redukční program i Office Pack. Více se o těchto jídlech můžete dočíst v našem srovnání krabičkových diet.

Podobné články