Recenze Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

Recenze a test Satisfyeru Pro G-Spot Rabbit
8.0
Výborný
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Satisfyer Pro G-spot Rabbit je skvělou pomůckou, pokud máte rády klitoridální i vaginální dráždění. Podtlakové vlny budou hýčkat váš klitoris, zatímco se vibrace postarají o bod G. Zahnutý tvar a neohebný výběžek na klitoris ale nemusí sednout každé ženě. Pokud vibrátor doléhá tam, kam má, intenzivní orgasmus je zaručen.
Klady
Duální stimulace
Vodotěsný
Silné vibrace
Tichý provoz
Množství programů
Zápory
Neohebný výběžek na klitoris
Tvar nemusí sednout všem

Přestože dráždění klitorisu povětšinou bohatě stačí k dosažení parádního orgasmu, proč si nedopřát také stimulaci bodu G? Podtlakový vibrátor Satisfyer Pro G-Spot Rabbit je skvělá erotická pomůcka, jež se postará o váš klitoris i G bod. S touto sexuální hračkou zažije tak intenzivní orgasmy, že tomu sama nebudete věřit.

Funkce a programy

Satisfyery jsou proslulé především podtlakovou stimulací klitorisu. Tento model vám navíc skvěle dráždí bod G. Výběžek na klitoris vás bude rozmazlovat sáním a zahnutá vaginální část zase vibracemi. Pro oba druhy stimulace vibrátor nabízí velké množství programů a režimů. Podtlak i sání jsou dostatečně silné a tak je satisfyer Rabbit vhodný i pro ženy s méně citlivým klitorisem či dámy, které to mají rády spíše tvrdě. 

Vzhled a materiál

Bílá barva působí velmi elegantně a žensky. V okolí sací hubičky a ovládacích tlačítek se nachází ozdobné prvky. Ty jsou růžové barvy s metalickými odlesky. Ozdobné kroužky jsou sice velmi drobné, ale v kombinaci s bílým tělem vibrátoru vypadají opravdu skvěle.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit design a barvy

Vzhled není to jediné, čím vás satisfyer Rabbit zaujme ještě než jej poprvé použijete. Jelikož je vyroben z lékařského silikonu, nejenže stylově vypadá, ale je i velice příjemný na dotek. Dobře se drží a povrch připomínající samet krásně hladí stydké pysky.

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 7/10

Jelikož se jedná o duální erotickou pomůcku určenou ke stimulaci klitorisu a bodu G, vaginální část je lehce zahnutá směrem vzhůru. Pro většinu žen je tento tvar ideální a dobře doléhá tam, kam má. Najdou se však i dámy, kterým tento tvar vyhovovat nebude. Dalším nedostatkem je i výběžek na klitoris, jenž nelze ohnout. Nasměrování satisfyeru na správná místa může být tedy trochu složitější.

Co se materiálu týče, žádné nedostatky jsme nenašli. Tělo pomůcky je vyrobeno z ABS plastu. Ten se používá pro výrobu erotických hraček nejen pro jeho pevnost a odolnost, ale také proto, že perfektně vodí vibrace. Povrch hračky je příjemně hebký a hladký díky lékařskému silikonu. Tento zdravotně nezávadný materiál připomíná na dotek hebký samet. Jeho další výhodou je i velmi snadná údržba.

Počet programů a funkce – 9/10

Ve srovnání s prémiovými stimulátory značky Womanizer, u tohoto stimulátoru nenajdete žádné nadstandardní funkce, jako je autopilot či handsfree režim. Přesto svůj účel erotická hračka plní na výbornou. Satisfyer Rabbit disponuje 2 samostatnými motory, tudíž vibrace i sání lze používat a ovládat samostatně.

O blaho vašeho klitorisu se postará celkem 11 podtlakových režimů. Ty jsou z počátku slabé a jemné, ty poslední naopak velmi silné a intenzivní. Pokud patříte mezi ženy, které mají rády silnou stimulaci, pak vás tento satisfyer rozhodně nezklame. Vibrační programy pro vaginální část jsou velice dobře vymyšlené. Na rozdíl od těch podtlakových se liší nejen různou intenzitou, ale jsou opravdu různorodé. Kromě slabého a silného vibrování vás potěší různé druhy pulzování. Mezi 10 vibračními režimy najdete i postupně se stupňující vibrace, rychlé pulzy či vibrace ve vlnách.

Design – 8/10

Satisfyer Pro G-spot Rabbit nepatří mezi designové kousky, které vás oslní svým stylovým vzhledem. Přesto se nedá říct, že by vypadal zle. Je dostupný v čistě bílé barvě, díky níž působí velmi ženským a jemných dojmem. V okolí sací hubičky a ovládacího panelu se nachází decentní ozdobné proužky. Podle jejich barvy lze poznat, že se jedná o satisfyer. Jsou totiž metalicky růžové, stejně jako podtlakové stimulátory 1. a 2. generace od této značky.

Ovládání – 7/10

Na ovládacím panelu najdete celkem 3 tlačítka. Pro zapnutí a vypnutí pomůcky stačí dlouze stisknout spodní tlačítko. To slouží k ovládání vibrací. Zde musíme vytknout absenci druhého tlačítka, neboť mezi vibračními programy lze přepínat pouze směrem nahoru. Pokud se chcete vrátit na předchozí režim, musíte se proklikat všemi následujícími programy. Na druhou stranu modely s vícero tlačítky mohou být na ovládání složitější. A to zejména pokud si užíváte po tmě či pod peřinou.

Ovládání Satisfyeru Pro G-Spot Rabbit

Naopak ovládání podtlakových programů je vymyšleno na jedničku. Horním tlačítkem zapnete sání a přidáváte na intenzitě. Pokud chcete zvolnit, stačí stisknout spodní tlačítka sání a vrátíte se o stupeň zpět. Oceňujeme také to, že tlačítka jsou podsvícená.

Diskrétnost – 7/10

S ohledem na svou velikost i tvar, duální vibrátory povětšinou příliš diskrétní nebývají. Satisfyer Rabbit na délku měří 22 cm, takže jej rozhodně v dlaních neskryjete. Také jeho tvar na první pohled prozradí, že je jedná o sexuální pomůcku. V případě vaginálního vibrátoru tomu však zřídkakdy bývá jinak.

Čím ale Rabbit vyniká, je výjimečně tichý chod. Zejména při menších vibracích jej téměř neslyšíte. Při vyšším výkonu už sice vrní více, ale pouze do té doby, než jej přiložíte ke kůži. Není tedy třeba se obávat, že byste vzbudily spícího partnera či spolubydlící.

Napájení – 10/10

Napájení satisfyeru Pro G-Spot Rabbit

Další předností tohoto modelu je jeho zabudovaná Li-Ion baterie. Na rozdíl od jiných, levnějších modelů není třeba mít doma připravenou zásobu náhradních tužkových baterií. Pro nabití vibrátoru postačí pouze kabel s USB koncovkou. Tu pochopitelně můžete zapojit nejen zásuvky, ale také do vašeho PC či do zapalovače v autě. Oceňujeme také šikovné Click and Charge nabíjení. Vibrátor nemá žádný otvor pro nabíjecí konektor. Na jeho povrchu ale najdete dva drobné magnetické plíšky, k nimž lze kabel jednoduše přiložit a nabíjet.

Závěrečné zhodnocení

Duální vibrátory leckdy zklamou vysoká očekávání mnohých žen. To rozhodně nemůžeme říct o podtlakovém stimulátoru Satisfyer Pro G-spot Rabbit. Sice vás neokouzlí luxusním designem ani nadčasovými funkcemi, ale jeho výkon je bez debaty prvotřídní.

Nabízí velké množství programů jak pro podtlakovou stimulaci klitorisu, tak pro vaginální vibrace. Počet programů ale není to jediné, čím vás model Satisfyeru Rabbit potěší. Vibrační programy jsou velmi pestré a mají rozhodně, co nabídnout. Velkým plusem je také tichý provoz erotické hračky a Click and Charge nabíjení. Na škodu rozhodně není ani vodotěsná úprava. Vytknout můžeme jen neohebný výběžek na klitoris a tvar, jenž nemusí vyhovovat každé ženě.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

8.0
Výborný
Klady
Duální stimulace
Vodotěsný
Silné vibrace
Tichý provoz
Množství programů
Zápory
Neohebný výběžek na klitoris
Tvar nemusí sednout všem
Recenze a test Satisfyeru Pro G-Spot Rabbit
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Satisfyer Pro G-spot Rabbit je skvělou pomůckou, pokud máte rády klitoridální i vaginální dráždění. Podtlakové vlny budou hýčkat váš klitoris, zatímco se vibrace postarají o bod G. Zahnutý tvar a neohebný výběžek na klitoris ale nemusí sednout každé ženě. Pokud vibrátor doléhá tam, kam má, intenzivní orgasmus je zaručen.

Svůdnosti dalších erotických hraček popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůcky. A z toho článku je jen malinký krůček k rozkliknutí nejlepších venušiných kuliček, erotického prádla či análních erotických pomůcek. Určitě se začtete a možná se i něco rozhodnete vyzkoušet. Recenze na jednotlivé erotické hračky postupně doplňujeme a třeba o satisfyerech (což je konkurence womanizérů) máme hned 3. 

Podobné články