6 nejerotičtějších písní všech dob!

Nevíte, jak naladit tu správnou atmosféru? Načerpejte s námi inspiraci!

Hudba se dělí do spousty žánrů. A ty do dalších podkategorií. Ale hudbu můžeme třídit i podle příležitosti. Záleží přece na tom, jestli si jdeme zaběhat a potřebujeme do uší něco energického nebo zda relaxujeme za poslechu pohodovky. Jinou hudbu zvolíme na večírek, jinou na posezení s kamarády a tak dále. Existuje i specifická skupina písní, které dotváří perfektní atmosféru. Tyto songy spadají do kategorie erotických. I na tohle má však každý jiný názor. My se s vámi podělíme o výběr těch nejfrekventovanějších.

Beyoncé – Dance For You

 Beyoncé je bezpochyby jedním ze sex-symbolů dnešní doby. Její klipy erotikou většinou čiší, tento je však sexuálním napětím prošpikovaný od začátku až do konce a to včetně textu. Atmosféru nejlépe vystihuje nejhodnocenější komentář na youtube, který komentuje fakt, jestli je vůbec někdo překvapen, že Beyoncé otěhotněla během této éry.

50 Cent feat. Justin Timberlake – Ayo Technology

 She wants it so I got to give it to her – refrén přesně říká, o co v písni jde. Text nezahanbuje ani velmi eroticky laděný videoklip a i tentokrát se dá popsat prvním komentářem uživatele: My first porn video. V podobném duchu je laděna i předělávka od zpěváka Millow, je na každém, jakou verzi upřednostní.

Lucie – Chci zas v tobě spát

Podmanivý hlas Davida Kollera dokáže vyvolat husí kůži na nejedné z žen. Text není přímočarý, ale je v něm krásně poeticky zaobaleno, co tak asi má v plánu. Povedená eroticky laděná balada.

Nine Inch Nails – Closer

Počin kapely Nine Inch Nails je sporný. Zatímco song je plný nadržených vulgarismů a jasných narážek, klip od jakékoliv sexuální aktivity odrazuje všechny lidi bez úchylek a zvráceného myšlení. Takže tady jasně doporučuji: poslech bez klipu!

Christina Aguilera, Lil‘ Kim, Mya, Pink – Lady Marmalade

Voulez vous coucher avec moi, ce soir? Poselství této písně je nadevše jasné. Čtyři talentované zpěvačky v upnutých oblečkách, v prostředí imitující slavný Moulin Rouge, příště jen ubrat trochu toho make-upu a bude to ideální. 

Jane Birkin, Serge Gainsbourg – Je T’aime… Moi Non Plus

Píseň z roku 1969, která byla v řadě zemí zakázána z důvodu přílišné erotičnosti. K tomu, abyste si song náležitě užili, nepotřebujete rozumět ani slovo francouzsky, až tak z něj létají jiskry vášně. Pro mnoho lidí je dodnes nejerotičnější písní všech dob a abychom nezapomněli na komentáře uživatelů youtube: „Wonder how many people were born as a result of this song?“ – Tohle mluví za vše.

 

Výběr nejfrekventovanějších erotických songů máme za sebou, všechny jsme však určitě nezahrnuli. Co vám ve výčtu chybělo? Jaké dílo pouštíte vy, když trávíte chvíle se svou polovičkou? Nenechávejte si to pro sebe a podělte se s námi!

 

Video: Youtube

Foto: sxc.hu

Podobné články