Recenze seznamky Nadržená tajemství

Seznamka Nadržená tajemství
7.5
Velmi dobrá
Sečteno a podtrženo
Přehledná seznamka pro pikantní erotický chat i sex na jednu noc. Rychlá registrace i snadné zrušení, platby bezpečné pomocí kreditů. Trochu nám chybí mobilní aplikace, ale ta je u sexuálních seznamek spíše raritou.
Klady
Rychlá registrace
Snadné zrušení
Přehlednost
Jednorázové platby
Zápory
Fiktivní profily
Chybí mobilní aplikace

Vážný vztah a nevinný flirt není nic pro vás? Objevte sexuální seznamku Nadržená tajemství. Tento web představuje skvělý způsob, jak najít sex na jednu noc, milence či partnera pro erotické chatování. Více zjistíte v následující recenzi.

Online seznamky neslouží pouze k nalezení pravé lásky. Pokud vás láká spíše nezávazný sex či erotikou nabité chatování, pak vás jistě zaujmou sex seznamky. Seznam těch nejnavštěvovanějších webů a jejich hodnocení najdete v našem článku Nejlepší sex seznamky.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Nadržená tajemství – 8/10

Internetová seznamka Nadržená tajemství představuje skvělé místo pro erotický chat i sex na jednu noc. Seznamka je dobře zaběhnutá, je opravdu přehledná a má, co nabídnout.

Sexuální seznamka Nadrzenatajemstvi.cz
Sex seznamka Nadržená tajemství

Ačkoliv je u většiny sexy seznamek registrace rychlá a snadná, vytvoření profilu na této stránce je opravdu bleskové. V rámci registrace vyplníte pouze pár krátkých otázek. Ostatní informace si do vašeho profilu můžete doplnit až později. Není nutné vkládat ani profilovou fotografii, ačkoliv profily s fotkou mají mnohonásobně větší návštěvnost.

Jak to u sexuálních seznamek bývá, pro plné využívání všech funkcí, jako je odesílání zpráv, budete potřebovat VIP členství. Na rozdíl od jiných portálů, na Nadržená tajemství si nemusíte pořizovat měsíční předplatné. Místo toho si jednoduše koupíte balíček kreditů. Kredity slouží k odesílání zpráv ostatním uživatelům. Pokud byste chtěli využívat nadstandardní služby, které zviditelní váš profil a poskytnou vám další výhody, můžete si pořídit VIP účet.

Sex seznamka Nadržená tajemství
Cena kreditů na seznamce Nadržená tajemství

Navrhované kontakty – 7/10

Jestliže vás více než osobní setkání láká erotický chat, pak je seznamka na sex Nadržená tajemství skvělou volbou. Kromě profilů reálných uživatelů tu totiž najdete velké množství fiktivních profilů. Ty vás budou kontaktovat ihned po založení účtu a lákají ke smyslné konverzaci. Chat s těmito uživateli je opravdu pikantní a zaručeně vás rozpálí. Osobní setkání však není možné.

Reálné uživatele naleznete mezi navrhovanými kontakty. Bez použití filtru pro vyhledávání se vám profily zobrazují více méně náhodně. Na rozdíl od ostatních seznamek, filtr je zde velice propracovaný. Kromě věku a pohlaví můžete vyhledávat uživatele také podle jejich lokality, postavy či barvy vlasů. Tuto možnost jiné stránky nenabízí.

Aplikace a další služby na Nadržená tajemství – 6/10

Pokud chcete využívat seznamku v mobilním telefonu, musíte se obejít bez aplikace. Tou seznamka Nadržená tajemství bohužel nedisponuje. Tento nedostatek je do jisté míry kompenzován velmi dobrou mobilní verzí stránky. V nastavení vašeho profilu si můžete zvolit, o jakých aktivitách chcete být informováni. Pokud vám někdo pošle zprávu, nebo si uloží váš profil do oblíbených, přijde vám informační email. Tyto emaily dokážou efektivně nahradit notifikace z mobilní aplikace.

V porovnání s jinými sex seznamkami, Nadržená tajemství nenabízí žádné speciální služby. Stránka je určená pro sex seznámení a tento účel plní na výbornou. Kromě osobních zpráv můžete ostatním členům posílat také fotografie. Zajímavá je i hra Shoda, v rámci níž hodnotíte profily dalších uživatelů. U každé fotky máte na výběr dvě možnosti: Líbí a Nelíbí.

Sexy seznamka Nadržená tajemství
Menu na Nadrzenatajemstvi.com

Zrušení účtu na Nadržená tajemství – 9/10

Výhodou této seznamky je opravdu snadné zrušení. U některých konkurenčních webů, které fungují na principu opakovaných plateb za prémiové předplatné, je smazání účtu poněkud komplikované. Často je nutné pro ukončení působení na seznamce zaslat písemnou výpověď formou dopisu. Na sex seznamce Nadržená tajemství jsou všechny platby jednorázové. Pokud již seznamku nechcete využívat, jednoduše smažete váš účet a žádné další poplatky vám nejsou účtovány.

Celkové hodnocení seznamky Nadržená tajemství

Sexy seznamka Nadržená tajemství nejvíce potěší milovníky erotického chatování. Mezi reálnými profily zde najdete i profily fiktivní, které jsou velmi aktivní. Od těchto uživatelů vám budou chodit pikantní zprávy, které vám zaručeně zvednou tep i náladu. Pochopitelně se zde nachází i reální lidé, kteří si s vámi rádi domluví osobní setkání. Pro plné využívání seznamky budete potřebovat kredity. Jejich cena je srovnatelná s konkurenčními weby. Trochu nám chybí mobilní aplikace, ale ta je u sexuálních seznamek spíše raritou.

Sex seznamka Nadržená tajemství

7.5
Velmi dobrá
Klady
Rychlá registrace
Snadné zrušení
Přehlednost
Jednorázové platby
Zápory
Fiktivní profily
Chybí mobilní aplikace
Seznamka Nadržená tajemství
Sečteno a podtrženo
Přehledná seznamka pro pikantní erotický chat i sex na jednu noc. Rychlá registrace i snadné zrušení, platby bezpečné pomocí kreditů. Trochu nám chybí mobilní aplikace, ale ta je u sexuálních seznamek spíše raritou.

Více, než erotické chatování vás láká osobní setkání nabité erotikou? Pak vyzkoušejte sexy seznamku Milfka seznamka. Jak se nám tento seznamovací web osvědčil, se dozvíte v naší nové recenzi. Všechny sex seznamky pak přehledně řadíme ve článku nejlepší sex seznamky.

Podobné články