Recenze KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny

Recenze KetoMix
7.7
Skvělá
Sečteno a podtrženo
Tento dietní balíček nabízí zajímavé pokrmy a možnost je vzájemně kombinovat a vybrat si některé příchutě. V akci je navíc cenově velmi výhodný a jeho koupě se opravdu vyplatí.
Klady
V akci nízká cena za porci
Možnost volby příchutě u koktejlu
Efektivní a rychlé zhubnutí
Zápory
Některé pokrmy uživatelům příliš nechutnají
Mimo akci průměrná cena

Oblíbenou ketonovou dietu na náš trh přináší i značka KetoMix, která vyrábí i tento balíček, se kterým byste si měli vystačit na celý měsíc. Vybrat si můžete z osmi příchutí u koktejlů. Zajímavou volbou jsou také konjakové těstoviny a těsto na dietní houstičky, které jsou součástí balíčku. Kila s touto dietou ubývají opravdu rychle a jednoduše, takže pokud se toužíte nějakých zbavit, je tento balíček skvělou volbou.

Tipy na další ketonové diety najdete v našem srovnání nejlepších ketonových diet, kde jsme pro vás otestovali pět z nich. Přečíst si tam můžete i o tom, jak ketonová dieta funguje a pro koho je vhodná.

O značce KetoMix

KetoMix je oblíbený výrobce produktů, které můžete konzumovat během ketonové diety. Vyrábějí i speciální balíčky, díky kterým se nemusíte skoro o nic starat a hubnout se bude úplně samo. Spolehnout se můžete na kvalitu nabízených pokrmů, protože KetoMix si dává pozor na to, aby používal jen kvalitní suroviny z Evropy. Tam, kde je to možné, se pokoušejí také vyhýbat chemikáliím a glutamátům tak, abyste nemuseli hubnout na úkor zdravého stravování. Většina jejich pokrmů je navíc plně bezlepková, a tak je mohou jíst i ti, kteří mají na lepek intoleranci. KetoMix je tak jednou z nejoblíbenějších značek, u níž si můžete balíček s ketonovou dietou pořídit.

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Příchutě a typy jídel – 7/10

KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny

Tento balíček od značky KetoMix se skládá z celkem 140 porcí, které mohou plně nahradit běžnou stravu. Najdete v něm klasiku pro ketonové diety v podobě proteinových koktejlů, u kterých si můžete vybrat tři příchutě z osmi nabízených. Vyrábějí zejména klasické příchutě, které byste u koktejlů očekávali, jako například jahodu nebo vanilku. U žádného z dalších pokrmů si vlastní příchuť vybrat nemůžete a nezbývá než se smířit s tím, co obsahuje předpřipravený balíček.

Uvnitř dále najdete tři druhy polévky, dva druhy kaší a omelet, palačinky, pudink a těsto na housky, které si můžete sami upéct. U polévek je nabízena klasika v podobě zeleninové, sýrově a kuřecí příchuti. Naopak zajímavé jsou omelety, obvyklá je zeleninová, ale netradiční je pažitkovo-cibulová. Balíček obsahuje také náhodně vybrané konjakové těstoviny, takže se musíte nechat překvapit, jestli to budou fusilli, penne, nebo vlasové nudle do polévek.

Cena za porci – 8/10

Při běžné ceně se tato ketonová dieta neřadí mezi ty nejlevnější, protože jedna porce stojí průměrně 47 korun. Často se ale balíček dá pořídit ve slevě a potom na vás čeká jedna porce jídla za revolučních 29 korun, což je jedna z nejnižších cen u ketonových diet. Můžete tedy vyčkávat na vhodný moment na koupi a poté si vyčíhnout balíček, když bude zrovna levnější. S cenou 29 korun za porci si totiž dáte levnější oběd, než mají děti ve školní jídelně. Pravděpodobně tak na stravování ve výsledku ještě ušetříte oproti normálu.

Hodnocení uživatelů – 8/10

Tato dieta je u uživatelů poměrně oblíbené a chválí si především rychlý úbytek váhy. Horší je to s chutí, většina uživatelů uvádí, že jim jídla chutnají pouze po dochucení pomocí povolených potravin a samotné jsou nevýrazné. Některé příchutě koktejlů také nejsou hodnoceny příliš pozitivně. Na druhou stranu oceňují nízkou cenu, rychlou přípravu a možnost kombinovat předpřipravené pokrmy i do vlastních receptů.

Celkové zhodnocení

Dieta KetoMix rozhodně nebude špatnou volbou. Zejména, pokud se vám ji podaří koupit v akci, pravděpodobně to bude jedna z nejlevnějších ketonových diet vůbec. Pochutnáte si navíc na několika příchutích koktejlů, ale i dalších pokrmech jako například konjakových těstovinách nebo omeletách. Bohužel ne všechna jídla jsou uživateli hodnocena jako chutná, ale výhody diety určitě převažují nad těmito drobnými nedostatky.

KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny

7.7
Skvělá
Klady
V akci nízká cena za porci
Možnost volby příchutě u koktejlu
Efektivní a rychlé zhubnutí
Zápory
Některé pokrmy uživatelům příliš nechutnají
Mimo akci průměrná cena
Recenze KetoMix
Sečteno a podtrženo
Tento dietní balíček nabízí zajímavé pokrmy a možnost je vzájemně kombinovat a vybrat si některé příchutě. V akci je navíc cenově velmi výhodný a jeho koupě se opravdu vyplatí.

Tahle keto dieta samozřejmě není jediná, kterou jsme hodnotili. Souhrn najdete v článku Co je keto dieta a pokud vás zajímají i další, hodnotili jsme i diety od Keto Diet, KetoFit nebo Chia Shake. Sami se můžete rozhodnout, kterou vyzkoušíte.

Podobné články