Recenze Womanizer Liberty

Womanizer Liberty recenze
8.5
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Womanizer Liberty představuje skutečnou špičku mezi cestovními podtlakovými stimulátory. Přes malý počet programů se pyšní skvělým výkonem. Také design a ovládání jsou nadprůměrné. Oceňujeme i rychlé nabíjení typu Click and Charge.
Klady
Krásný design
Ergonomický tvar
Magnetický kryt
Pojistka proti přehřátí
Dobrý výkon
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Menší počet programů

Máte rády podtlakové stimulátory? Pořiďte si jeden na cesty a užijte si intenzivní orgasmy, ať jste kdekoliv. Womanizer Liberty se nám zdá být ideálním společníkem nejen do ložnice, ale i na dovolenou či na párty.

Funkce a programy

Jelikož se jedná o cestovní verzi womanizeru, Liberty nabízí pouze 6 režimů s různou intenzitou sání. Ačkoliv výběr není příliš velký, síla sání vás rozhodně nezklame. Tlakové vlny jsou dostatečně silné a uspokojí i ty náročnější uživatelky.

Vzhled a materiál

Jednou z předností womanizeru Liberty je jeho svěží design. Elegantní vzhled je kombinací něžně růžové a bílé barvy. Dostupný je i v tmavě červené barvě. Vibrátor Womanizer Liberty je vyroben z odolného plastu, ale sací hubička je z lékařského silikonu. Tento materiál nejen velice příjemný na dotek, ale je také 100% zdravotně bezpečný.

Jelikož se jedná o cestovní vibrátor, jeho rozměry jsou velmi malé. Bez problému se tak vejde i do té nejmenší kabelky. Díky malým rozměrům a ergonomického tvaru womanizer Liberty perfektně padne do ruky. Pohodlně si s ním můžete laskat jak klitoris, tak bradavky. Není problém jej využívat i při sexu s partnerem. Kompaktní velikost zaručuje, že nebude překážet téměř při žádné poloze.

Womanizer Liberty – Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

Protože, že se jedná o vibrátor na cesty, má tento model na rozdíl od jiných womanizerů plastové tělo. Plast sice není tak hebký a příjemný na dotek, ale je mnohem odolnější. Sací hubička je vyrobena z lékařského silikonu. Pro její ochranu je součástí balení také praktický magnetický kryt. Díky němu lze womanizer nejen bezpečně uložit, ale také převážet.

Recenze Womanizer Liberty ze dvou stran

Womanizer Liberty má podlouhlý tvar připomínající slzu. Vibrátor je šikovně malý a velmi dobře se drží. Jeho ideální tvar i rozměry umožňují pohodlné dráždění klitorisu v jakékoliv poloze, a to i při sexu s partnerem. Vyzkoušet jej můžete také na bradavky.

Počet programů a funkce – 6/10

V celkovém počtu programů womanizer Liberty poněkud zaostává. Nabízí pouze 6 režimů, což však považujeme za dobrý počet pro cestovní vibrátor. Podtlakové vlny jsou dostatečně silné, tudíž není třeba se obávat, že by womanizer nesplnil svůj účel. Na nejvyšší stupeň vibrátor nasává opravdu velmi silně.

Na rozdíl od jiných, luxusních womanizerů zde nenajdete nadstandardní funkce, jako je autopilot či Pleasure Air režim. Přesto se pyšní jednou velmi praktickou funkcí, a to je pojistka proti přehřátí. Během hrátek nemusíte sledovat, jak dlouho je womanizer zapnutý. Díky pojistce se vibrátor sám včas vypne, aby nedošlo k jeho poškození.

Design womanizeru Liberty – 9/10

Womanizer Liberty se pyšní skutečně atraktivním designem. Vrchní část těla vibrátoru je růžová, nebo tmavě červená, podle zvolená varianty. Spodní část je čistě bílá. Okolo sací hubičky je tenký ozdobný kroužek. Oproti jiným womanizérům je tento vzhled opravdu propracovaný a zaujme na první pohled.

Ovládání – 9/10

Ovládání womanizeru Liberty je neuvěřitelně snadné. Na spodní straně vibrátoru se nachází 2 tlačítka; + a -. Delším stiskem tlačítka se symbolem + hračku zapnete. Dalšími stisky přidáváte intenzitu sání. Pokud chcete podtlak snížit, jednoduše stisknete tlačítko -.

Tlačítko jsou decentní a plastické jsou pouze symboly označující jejich funkci. Vzhledem k tomu, že vibrátor disponuje pouze dvojicí tlačítek, velmi snadno si zapamatujete, kde se jaké tlačítko nachází. Ovládání pak bez problému zvládnete i poslepu.

Diskrétnost – 8/10

Nenápadnost Womanizeru Liberty spočívá především v jeho kompaktních rozměrech a konstrukci. Je opravdu velmi skladný. Praktický magnetický kryt, který chrání sací hubičku, vibrátor šikovně maskuje. Na první pohled tak není poznat, že se jedná o erotickou hračku.

Womanizer Liberty recenze balení na cesty

Vibrátor sice nedisponuje žádným speciálním tichým režimem ani funkcí Pleasure Air, ale jeho chod je poměrně tichý. Na vyšší výkon jsou vibrace již slyšitelné, ale pouze do doby, než womanizer přiložíte ke kůži. Poté už jen tiše vrní.

Napájení – 10/10

Jako majitelka Womanizeru Liberty můžete v klidu zapomenout na neustále kupování baterií. Vibrátor disponuje zabudovanou baterií typu Li-Ion. Nabíjí se pomocí USB kabelu.  Skvělou vychytávkou je moderní Click and Charge nabíjení. Kabel není třeba strkat do vibrátoru, ale stačí jej pouze přiložit k magnetickým plíškům.Také doba nabíjení nás velice potěšila. Womanizer je zcela nabitý již za 60 minut.

Závěrečné zhodnocení – womanizer Liberty

Womanizer Liberty splňuje vše, co si lze od cestovního vibrátoru přát. Díky kompaktním rozměrům je skladný a diskrétní. Navíc jej šikovně ukryjete do magnetického krytu a nikdo nepozná, že máte v kabelce podtlakový stimulátor. Vibrace jsou opravdu tiché, a to i při vyšším výkonu.

Přesto, že nabízí pouze 6 programů, podtlak je dostatečně silný. Výběr sice není tak velký, ale dobrý výsledek je i tak zaručen. Kromě skvělého výkonu vás potěší také velice atraktivní design a jednoduché ovládáním. Cestovní stimulátor Womanizer Liberty je rozhodně dobrá volba na cesty i do ložnice.

Krátká videoukázka

Womanizer Liberty

8.5
Perfektní
Klady
Krásný design
Ergonomický tvar
Magnetický kryt
Pojistka proti přehřátí
Dobrý výkon
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Menší počet programů
Womanizer Liberty recenze
Sečteno a podtrženo
Womanizer Liberty představuje skutečnou špičku mezi cestovními podtlakovými stimulátory. Přes malý počet programů se pyšní skvělým výkonem. Také design a ovládání jsou nadprůměrné. Oceňujeme i rychlé nabíjení typu Click and Charge.

Víte, že existují i další speciální vibrátory pro ženy? Jestli se chcete dozvědět víc, můžete se ponořit do čtení dalších článků. Jeden je právě o womanizerech a druhý o satisfyerech.  Celou oblast svůdnosti a erotiky přehledně popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůcky. A z toho článku je jen malinký krůček k rozkliknutí nejlepších vibrátorů, erotického prádla či venušiných kuliček.

Podobné články