Jak netradičně překvapit holku na Valentýna?

Neee! Zase další Valentýn. Zvládni ho tentokrát s originální oslavou a ještě lepším dárkem!

Všude ve výlohách jsou srdíčka, z televizních reklam se linou dojemné melodie, a ty máš chuť si pustit film „Nesnáším sv. Valentýna“. Věřím, že nejsi sám. A co ho tento rok zkusit oslavit netradičně? Nemusíš zvát svou holku do restaurace, to je ohrané, ani ji nemusíš kupovat růži, i když to je zase hezké. Co kdybys udělal něco jiného a šíleného, na co budete oba vzpomínat a čemu se třeba i po letech zasmějete.

Jdeme slavit?

Zde je pár tipů:

1) Pyžamová párty

Prostě a jednoduše buďte celý den v posteli. Vezměte si tam s přítelkyní i jídlo, pití, čokoládu, ovoce, všechno na co máte chuť. Udělejte si maratón filmů nebo seriálů, na které nemáte v běžném dni čas a jen tak lenošte. Smějte se, buďte v pyžamu, užijte si klídek a pohodu!

2) Vyrobte si společný dárek

I když nejsi kutil a tvoje holka už vůbec ne, můžete si věc, kterou máte naplánovanou do společné domácnosti kupovat, vyrobit. Třeba společnou knihovnu. Stačí pár desek, barvy, třeba látka na závěs, a pusťte se do díla. Práce a tvorba něčeho, co pak použijete nejen na okrasu ale i prakticky, vás pobaví i spojí. Můžete si pak knihovnu pomalovat nebo vytvořit nějakou šílenou abstraktní kreaci. Je to jen na vás.

3) Běžte vyvenčit psy do útulku

Ani nevíš, jakou jim uděláte radost. Vezměte si psí spřežení a prožeňte se s nimi po lese. Určitě se pobavíte, zasmějete a ještě uděláte dobrou věc! A to nejen pro své zdraví!

4) Co takhle dát si striptýz?

Nejdřív ty a pak tvoje slečna. Nebo oba zároveň. (smích) Takový valentýnský striptýz může mít různou podobu, pusťte si hudbu, klidně to pojměte jako parodii a hlavně se u toho bavte. Tančete, svlékejte se, odhazujte oblečení a hlavně odhoďte stud!

I něžný Valentýn je lákavý!

5) Uspořádej párty pro nezadané

Ne všichni se v dnešní době chtějí vázat a jsou zadaní. Někteří dobrovolně, někteří nedobrovolně. Nejlepší způsob, jak v takovém případě oslavit svátek zamilovaných, je uspořádat skvělý mejdan. Klidně to pojměte jako antivalentýn, čokoládová srdíčka snězte, fotky bývalých roztrhejte a pořádně nahlas si zanadávejte na lásku! Ale bacha na to, jestli na tebe nečeká právě ta láska na mejdanu

6) Dejte si stezku odvahy!

Co takhle si povídat strašidelné historky a pak si dát stezku odvahy tam, kam se nejvíc bojíš? V noci na hřbitov, do tajemného domu ve vaší vesnici, prostě kamkoliv, kde zažiješ ten pravý adrenalin a strach. Určitě to bude originální!

7) Udělejte si foto den

Ať už navštívíte profesionálního fotografa, nebo se budete fotit doma jen tak z legrace. Potom můžete společně všechny fotky prohlížet a přidat k nim i ty staré, třeba když jsi byl malý ty nebo přítelkyně. Fantazii se meze nekladou a uvidíš, že se rozhodně zasměješ.

Na Valentýna si přeju...

Takže na Valentýna opravdu nemusíš jít jen nudně do restaurace nebo udělat romantickou večeři doma (i když ta představa je také lákavá). Nápadů a možností je spousta. Hlavně se bav i pokud jsi nezadaný a ber vše v klidu. Je to vlastně den jako každý jiný, ale vysvětluj to nám beznadějným romantičkám! (smích)

Inspirace na dárky

A pro ty, co si opravdu neví rady s dárky, je tu pár doporučení, které nic moc nestojí, snad jen čas a snahu, ale rozhodně potěší! Nech své holce vyrobit originální bonboniéru s vaší fotkou. Nebo vlastně cokoliv s fotkou, třeba hrneček, polštář, sněžítko. Květiny jsou klasika, ale také neurazí. Co takhle vzít kameru a nahrát opravdu originální vyznání? Vzkazy, které tvou slečnu dovedou od vstupu třeba až za tebou do postele, taky zabodují. A k tomu jako dárek nějaká ta erotická hračka? Proč ne!

Oblíbený parfém, šátek, na který tvoje přítelkyně slintá už týdny ve výloze, společná akce, ať už adrenalinový paintball nebo romantika ve vířivce, to si rozhodně užijete oba! Pokud máš básnické nebo jiné umělecké střevo, tak co třeba básnička nebo písnička? Romantické vyznání v rádiu, vlastnoručně vyrobený dort, žádost o ruku?! Jak říkám, je toho opravdu spoustu, jen se zamysli, co máte oba, a hlavně tvá přítelkyně, rádi a uvidíš, že ocení každou snahu a tvé láskyplné úmysly.

Jo, plyšová srdíčka vždy vedou!

Pozor! Co nedávat

A co rozhodně nedávat? Tak třeba ponožky! Kalhotky, ty sexy jsou povoleny! Taky raději nedávej bačkory na doma, dioptrické brýle, zeštíhlující krém nebo kus flákoty, jako to dělali muži v pravěku. Ano, opravdu mám kamarádku, která dostala k Valentýnu obří kus masa, a kluk se divil, že se holka zlobí. Tabu jsou také vitamíny, šílené dekorační sošky nebo nářadí a jiné věci do domácnosti, které jsou hrozně praktické, ale nic moc neřeknou o tvých citech.

 

Doufám, že si tedy toho Valentýna užiješ a pokud chceš dát opravdu ten nej dárek a potřebuješ pomoct svléct a uvázat velkou červenou mašli na krk, tak neváhej požádat o pomoc třeba na našem Facebooku!


Foto: deviantart.com

Podobné články