Jak netradičně překvapit holku na Valentýna?

Neee! Zase další Valentýn. Zvládni ho tentokrát s originální oslavou a ještě lepším dárkem!
Valentýnské dárky

Všude ve výlohách jsou srdíčka, z televize se linou dojemné melodie, a v máte chuť si pustit film „Nesnáším sv. Valentýna. Věříme, že nejste sami. A co ho tento rok zkusit oslavit netradičně? Nemusíte zvát svou partnerku (partnera) do restaurace, to je ohrané. Ani ji nemusíte kupovat růži, i když to je zase hezké. Co kdybyste udělali něco jiného a šíleného, na co budete oba vzpomínat a čemu se třeba i po letech zasmějete.

Valentýnský den pro dva

Tady je pár tipů:

Pyžamová párty pro dva

Prostě a jednoduše buďte celý den v posteli. Vezměte si tam dobré jídlo, pití, čokoládu, ovoce, všechno na co máte chuť. Udělejte si maratón filmů nebo seriálů, na které nemáte v běžném dni čas a jen tak lenošte. Smějte se, buďte v pyžamu, nebo i bez něj, užijte si klídek a pohodu!

Vyrobte si společný dárek

I když nejste kutilové, můžete si nějakoíu věc, kterou máte naplánovanou do společné domácnosti kupovat, společně zkusit vyrobit. Třeba společnou knihovnu. Stačí pár desek, barvy a pusťte se do díla. Práce a tvorba něčeho, co pak použijete nejen na okrasu ale i prakticky, vás pobaví i spojí. Můžete si pak knihovnu pomalovat nebo vytvořit nějakou šílenou abstraktní kreaci. Je to jen na vás.

Běžte vyvenčit psy do útulku

Ani nevíte, jakou jim uděláte radost. Vezměte si psí spřežení a prožeňte se s nimi po lese. Určitě se pobavíte, zasmějete a ještě uděláte dobrou věc! A to nejen pro své zdraví! A zrovna to nemusí být psí spřežení, někdy stačí jeden milý starší pejsek, i tak to bude zajímavé.

Co takhle dát si striptýz?

Nejdřív vy a pak ona? Nebo oba zároveň 🙂 Takový valentýnský striptýz může mít různou podobu, pusťte si hudbu, klidně to pojměte jako parodii a hlavně se u toho bavte. Tančete, svlékejte se, odhazujte oblečení, pak si ho zase navlékejte. Hlavně odhoďte stud!

Striptýz jako dárek na Valentýna

Dejte si stezku odvahy!

Co takhle si povídat strašidelné historky a pak si dát stezku odvahy tam, kam se nejvíc bojíš? V noci na hřbitov, do tajemného domu ve vaší vesnici, prostě kamkoliv, kde zažiješ ten pravý adrenalin a strach. Určitě to bude originální! Nemá to daleko k Haloweenu, ale sem se to taky hodí.

Udělejte si foto den

Ať už navštívíte profesionálního fotografa, nebo se budete fotit doma jen tak z legrace. Potom můžete společně všechny fotky prohlížet a přidat k nim i ty staré, třeba když jsi byl malý ty nebo přítelkyně. Fantazii se meze nekladou a uvidíš, že se rozhodně zasměješ.

Uspořádej párty pro nezadané

Ne všichni se v dnešní době chtějí vázat a jsou zadaní. Někteří dobrovolně, někteří nedobrovolně. Nejlepší způsob, jak v takovém případě oslavit svátek zamilovaných, je uspořádat skvělý mejdan. Klidně to pojměte jako antivalentýn, čokoládová srdíčka snězte, fotky bývalých roztrhejte a pořádně nahlas si zanadávejte na lásku! Ale bacha na to, jestli na tebe nečeká právě ta láska na mejdanu

Inspirace na dárky

A pro ty, co si opravdu neví rady s dárky, je tu pár doporučení, které nic moc nestojí, snad jen čas a snahu, ale rozhodně potěší! Nech své holce vyrobit originální bonboniéru s vaší fotkou. Nebo vlastně cokoliv s fotkou, třeba hrneček, polštář, sněžítko. Květiny jsou klasika, ale také neurazí. Co takhle vzít kameru a nahrát opravdu originální vyznání? Vzkazy, které tvou slečnu dovedou od vstupu třeba až za tebou do postele, taky zabodují. A k tomu jako dárek nějaká ta erotická hračka? Proč ne!

Oblíbený parfém, šátek, na který tvoje přítelkyně slintá už týdny ve výloze, společná akce, ať už adrenalinový paintball nebo romantika ve vířivce, to si rozhodně užijete oba! Pokud máš básnické nebo jiné umělecké střevo, tak co třeba básnička nebo písnička? Romantické vyznání v rádiu, vlastnoručně vyrobený dort, žádost o ruku?! Jak říkám, je toho opravdu spoustu, jen se zamysli, co máte oba, a hlavně tvá přítelkyně, rádi a uvidíš, že ocení každou snahu a tvé láskyplné úmysly.

Valentýnské dárky potěší

Takže na Valentýna opravdu nemusíte jít jen do restaurace nebo udělat romantickou večeři doma (i když ta představa je také lákavá). Nápadů a možností je spousta. Hlavně se bavte i pokud jste nezadaní a berte vše v klidu. Je to vlastně den jako každý jiný, ale vysvětluj to nám beznadějným romantičkám!

Pozor! Co nedávat

A co rozhodně nedávat? Tak třeba ponožky! Kalhotky, ty sexy jsou povoleny! Taky raději nedávej bačkory na doma, dioptrické brýle, zeštíhlující krém nebo kus flákoty, jako to dělali muži v pravěku. Ano, opravdu mám kamarádku, která dostala k Valentýnu obří kus masa, a kluk se divil, že se holka zlobí. Tabu jsou také vitamíny, šílené dekorační sošky nebo nářadí a jiné věci do domácnosti, které jsou hrozně praktické, ale nic moc neřeknou o tvých citech. 


Už vás napadlo co by bylo vhodné? Muže to třeba napadne častěji, ale vyzkoušet nějakou erotickou hračku taky není špatné. Je si dejte pozor jakou, jak ji zabalíte a jak romanticky a šikovně to své partnerce předáte. Některé z nich jsou na tyhle věci trochu citlivé, nakonec ale jde o příjemnou zábavu ne?

Podobné články

7 zombie filmů

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Protože nejen ve městech potkáte zombie.