Recenze seznamky Flirt.com

Seznamka Flirt
8.25
Velmi dobrý
Sečteno a podtrženo
Skvělá seznamka pro flirt bez závazků. Jednoduché a rychlé přihlášení nikoho nezdržuje a bavit se můžete začít vlastně hned. Sice nemá mobilní aplikaci, ale stránka je i na mobilu přehledná. Takže kdo se bojí, nesmí do lesa, respektive do flirtu.
Klady
Snadná registrace
Nízké předplatné
Předepsané hromadné zprávy
Live chat
Jednoduché zrušení
Zápory
Chybí mobilní aplikace
Absence testu osobnosti

Chcete se pobavit, poznat nové lidi nebo si jen tak nezávazně zaflirtovat? Pak je seznamka Flirt.com tím pravým místem. Na této webové stránce najdete spoustu zajímavých uživatelů, kteří si s vámi rádi vymění laškovné zprávy či si popovídají přes videohovor.

Pokud se teprve rozkoukáváte, můžete si přečíst náš článek nejlepší seznamky na flirt, kde hodnotíme právě seznamky na nezávazný vztah. Pak už si jen vybrat, kterou zkusíte.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Flirt.com – 10/10

Mezi hlavní přednosti této webové stránky patří rychlost. Nemáme tím na mysli rychlé načítání stránky, ale opravdu snadnou registraci a rychlé vytvoření profilu. Oproti jiným, tradičním seznamkám, zabere vyplnění profilu jen pár vteřin. Kromě emailové adresy, věku a lokality vyplníte jen pár dalších informací. Ty se týkají pouze vašeho vzhledu.

Seznamka Flirt
Online seznamka Flirt.com

Registrace a vytvoření profilu je bezplatné. Ženy mají k dispozici zdarma o několik funkcí více než muži. Například další fotografie v galerii uživatele bez placeného členství vidí jen ženy. Také odesílání zpráv není pro ženy zpoplatněno. Muži vidí pouze profilové fotografie a mohou odesílat hromadné zprávy. Pokud vám přijde vzkaz od jiného uživatele, bez placeného účtu si jej nepřečtěte.

Narozdíl od ostatních seznamek, na Flirt.com si lze zaplatit prémiové členství i na 1 den. Delší předplatné je pochopitelně také možné. Vybrat si můžete měsíční, čtvrtletní či půlroční. Pokud si nejste jistí, zda vám bude Flirt.com vyhovovat, lze využít 3denní členství na zkoušku.

VIP předplatné seznamka Flirt.com
Prémiové členství na Flirt.com

Test osobnosti 5/10

Vzhledem k tomu, že se jedná o seznamku pro nezávazné flirtování, při registraci na vás nečeká žádný zdlouhavý osobnostní test. Vyplníte pouze pár informací ohledně vašeho věku a vzhledu. Stránka vám nabízí kontakty pouze na základě vaší lokality. Využít však můžete vyhledávací filtr, v němž si vyberete, o jakého partnera máte zájem.

Seznamka se zaměřuje pouze na fyzický vzhled. Uživatele lze filtrovat podle jejich lokality, postavy, barvy vlasů. Jestliže vám imponují osoby s tetováním či piercingem, můžete se při hledání zaměřit pouze na ně.

Aplikace a další služby u Flirt.com – 8/10

Seznamka Flirt.com se pyšní skvěle vymyšlenou webovou stránkou. Je tedy trochu škoda, že není dostupná také v mobilní aplikaci. Na chytrém mobilu je dostupná pouze přes internetový prohlížeč. Absenci aplikace lze prominout, neboť mobilní verze stránky je uživatelsky velmi přívětivá.

Jestliže jste na seznamkách nováčkem a flirtování nepatří mezi vaše silné stránky, jistě ocení návrhy hromadných vzkazů. K dispozici je hned několik předepsaných textů, z nichž můžete vybírat. Jedním klikem pošlete laškovnou zprávu hned několika lidem na jednou. Drahocenný čas pak můžete věnovat intenzivní konverzaci s těmi nejlepšími kandidáty.

Našeptávač hromadných zpráv Flirt.com
Našeptávač hromadných zpráv

Zrušení účtu u Flirt.com – 10/10

Zrušení účtu i předplatného je velice snadné a rychlé. V případě bezplatného členství lze profil jednoduše smazat v několika krocích. Prémiové předplatné lze vypovědět přes email či telefon. Pokud se rozhodnete předplatné ukončit, je nutné abyste podali výpověď s dostatečným předstihem. V opačném případě vám může být naúčtován další měsíc užívání.

Celkové hodnocení seznamky Flirt.com

Online seznamka Flirt.com je skvělým místem pro nezávazné flirtování a žhavý pokec. Její hlavní předností je rychlost. Založení účtu i kontaktování ostatních uživatelů je vskutku bleskové. Počet uživatelů narůstá každým dnem, tudíž je opravdu z čeho vybírat. Dále oceňujeme možnost odesílání předepsaných hromadných zpráv a live chat. Co nám naopak chybí je mobilní aplikace.

Seznamka Flirt.com

8.25
Velmi dobrý
Klady
Snadná registrace
Nízké předplatné
Předepsané hromadné zprávy
Live chat
Jednoduché zrušení
Zápory
Chybí mobilní aplikace
Absence testu osobnosti
Seznamka Flirt
Sečteno a podtrženo
Skvělá seznamka pro flirt bez závazků. Jednoduché a rychlé přihlášení nikoho nezdržuje a bavit se můžete začít vlastně hned. Sice nemá mobilní aplikaci, ale stránka je i na mobilu přehledná. Takže kdo se bojí, nesmí do lesa, respektive do flirtu.

Flirtování není nic pro vás? Podívejte se na další internetové seznamky. V našem článku nejlepší seznamky vám představíme spolehlivé stránky, na kterých najdete partnera přesně podle vašich představ. Zkusit můžete seznamky na flirt, ale klidně projděte i seznamky pro seniory, protože flirt je dovolen naprosto v každém věku a v seznamkách se za seniory považují už lidé od 40 let.

Podobné články