Dáme si sex po síti nebo po telefonu?

Už jsi slyšel pojem kybersex a sex po telefonu? A víš, co to znamená a jak na to? Ať je odpověď jakákoliv, rozhodně čti dál!

Dnešní zrychlená a hi-tech doba přináší spoustu úskalí, ale také spoustu výhod. Kromě možnosti hrát do nekonečna počítačové hry nebo dělat školu a práci z domu, sem patří také komunikace s lidmi po síti nebo přes telefon. A pokud tato komunikace sklouzne k erotické komunikaci, už mluvíme o kybersexu nebo sexu po telefonu. A vyzkoušel si už sex po telefonu nebo kybersex? Ke všemu ti stačí jen počítač, telefon a samozřejmě tvá fantazie. Pak už jen najít ten vhodný protějšek a zábava může začít.

Není nad sex po telefonu!

Kde hledat „sparingpartnerku“

Protějšek, se kterým můžeš prožít sex po telefonu nebo kybersex, může být tvá partnerka, holka s kterou se teprve poznáváš a seznamuješ, spolužačka nebo spousta lidí využívá seznamky, kde najdeš přímo inzeráty se zájmem o tento druh erotiky. Tím ovšem nemyslím čísla 777-zavolej nám do klubu a podobné výdělečné priváty.

Tip

Jestli nemáte zrovna nikoho na testování erotických hraček, co se poohlédnout po nějakých seznamkách, máme u nás recenze na seznamky na sex, flirt i erotiku. Stačí si jen vybrat.

Proč toho využít

Není nad to podněcovat svou fantazii a dělat věci, které tě vzrušují a jsou ti příjemné. Proč bys tedy neměl dělat něco, co se ti líbí a co máš rád. Navíc pokud se stydíš říct nebo udělat něco osobně, není nad to, když to nejdřív probereš se svou partnerkou přes sms. Třeba ji můžeš navnadit na večer nebo jí napsat co bys s ní rád dělal a poté uvidíš reakci a je už jen na tobě, jak se zachováš ve skutečnosti.

Můj telefon je...

Výhody

Nemusíš se stydět ani červenat, protože tě tvůj protějšek nevidí. Pokud teda nepošleš fotku nebo nejsi na webce. Můžeš posunout své hranice a zakusit něco, na co si normálně netroufneš, existuje nepřeberné množství věcí co se jmenují erotické pomůcky. Proč je nevyzkoušet?: Kybersex a sex po telefonu může být absolutně anonymní. Zároveň je vzrušující svým nádechem tajemna, představ a zakázaného ovoce. Ideálně v kombinaci. (smích)

Nevýhody

Mezi nevýhody patří většinou účty za telefon (dnes už jsou naštěstí i neomezené tarify). Taky je to obrovský žrout času, z smsek tě bolí prsty a ze vzrušení, ehm, srdce?! Nemůžeš své vzrušení projevit na veřejnosti a občas máš problém zvednout se od stolu a někam jít, aby si ostatní nevšimli fyzických změn tvého těla. Nevýhodou je také, že nesmíš zapomenout rozlišovat mezi skutečností a kyberprostorem.

Jsem v posteli a čekám!

Troška inspirace na dobrý kyber nebo telefonní sex

  • Partnerka je v práci, přijde domů unavená a řekne, že ji bolí hlava. Tak to ne. Hezky ji napiš ještě do práce, že se těšíš, až přijde domů a rozpustí si vlasy, sundá si podpatky a ty ji začneš líbat na krku a pak rukama sjíždíš… A uděláš jí masáž a tak dál. Uvidíš, jak se bude těšit domů z práce a rozhodně na jakoukoliv bolest hlavy zapomene.
  • Pokud chceš zkusit novou praktiku nebo hračku, využij příležitosti a napiš jen: „Chci tě dnes svázat!“ A počkej na reakci, třeba si dáte předehru právě přes telefon.
  • Když jsou lidé od sebe daleko, třeba na služební cestě, dejte si večer společné popovídání třeba přes Skype a klidně navrhni, že si odložíte i nějaký ten kousek oblečení, a nezapomeň zapnout nahrávání. (smích)
  • Nudíš se v práci na poradě a před sebou máš počítač? Co takhle napsat sexy vzrušující mail a poslat ho té, po které toužíš. Uvidíš, jestli nakonec i ta porada nebude zábavná.
  • Jsi sám doma a rád by ses k někomu večer přitulit a třeba i něco víc? Tvá přítelkyně je daleko? Zkus jí zavolat a řekni jí, co má dělat: „Pomalu si rukou pohlaď…“ A nech ji, ať tě taky vede. Jen až bude vzdychat, nezapomeň si vypnout hlasitý hovor.
Každý má jiné choutky!

I takhle může někdy vypadat skutečnost

„ Jednou jsem se na diskotéce seznámila s fajn klukem, vyměnili jsme si čísla a začali si psát. Naše konverzace byla čím dál intimnější, až jsme spolu začali „mít sex po telefonu“, on psal, co mám dělat, já jsem to psala jemu. Bylo to tak vzrušující, psali jsme si každou volnou minutu. Hrozně mě přitahoval. Nejvíc mě vzrušovalo to, že jsme spolu nikdy nic neměli reálně a toužila jsem po tom. A pak jsme se sešli. Najednou nebylo nic z toho, co jsme si psali, povalil mě v lese na mez a celý styk trval asi pět minut. Potom řekl, že to bylo super a dodal, že si napíšeme. To byla má poslední zkušenost se sexem po telefonu. A už nikdy víc!“ Karolína, 24 let

„Přítelkyně odjela na pracovní stáž a já zůstal doma sám. Stýskalo se mi, tak jsme si aspoň často psali. Byla už pryč delší dobu a tak mi chyběl i fyzický kontakt. Napsal jsem přítelkyni laškovnou sms zprávu a pobízel ji k tomu, aby mi napsala, co má na sobě a co právě dělá. Mobilní konverzace se nám zvrhla v pěkně peprné hrátky, až jsem se nechal vyprovokovat a poslal jí fotku. Ale můj obličej na ní rozhodně nebyl! Hrozné zjištění přišlo po chvíli, když mi přišla doručenka. Překlikl jsem se a místo na jméno Táňa, jsem zprávu poslal na jméno Táta. Myslel jsem, že se hanbou propadnu!“ Patrik, 28 let

Foto: deviantart.com


Sex je rozhodně součástí života, pokud nemáte zrovna nikoho, kdo by s vámi mohl objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií, zkuste třeba sex seznamky. Tam natrénujete virtuální pikantní komunikaci raz, dva.

 

Podobné články