10 nejpodivnějších sexuálních úchylek

Za případné negativní dopady na vaši psychiku nenesu žádnou zodpovědnost. Byli jste varováni.

Každý máme rád něco jiného. Respektive, každého vzrušuje něco jiného. Podstatné je, jestli se to ještě vejde do mezí „normálnosti“ (i když, co je normálnost?) nebo jestli už je to pro většinovou společnost nepřijatelné, a tudíž klasifikované jako úchylka. A tento článek bude právě o nich. Možná se budete některým divit. Lidské fantazii a úchylkám se totiž meze nekladou.

Tip

Jestli nemáte nikoho, kdo by vaši zvláštní chuť na zvláštní věci v oblasti erotiky a sexu sdílel, co zkusit pohledat? Třeba se někdo najde na seznamce, zkusili jste někdy seznamky na sex?

Agalmatofilie – to je, když je člověk přitahován sochami. A figurínami. Podstatné je, aby onen objekt měl lidské tvary. Může jít jak o touhu po čistě sexuálním styku, tak klidně i o pouhý dotyk. Nebo olíznutí. Nebo cokoliv.

Exofilie – přemýšleli jste někdy nad těmi zelenými mužíčky, co na nás koukají z vesmíru a zároveň vás u toho napadaly trochu… jiné představy? Nebo jste se vzrušili u Vetřelce a nebylo to Ellen Ripleyovou? V tom případě jste exofil.

Dendrofilie – jednoduše řečeno, láska ke všem možným druhům stromů a keřů. Průser je, že v příštím semestru je jedním z předmětů dendrologie. Snad zrovna při poznávačce někdo neobjeví své skryté sklony… A snad to nebudu já.

Hierofilie – občas prý lze modlením dosáhnout čiré extáze. U hierofilů to platí doslova, vzrušují je totiž náboženské symboly. Není to rouhání?

Socha Krista Spasitele. Pro agalmatofily a hierofily jako dělaná.

Tip

V mnoha případech může i úchylku vyřešit vhodná erotická pomůcka. Jen se toho nebát.

Ablutofilie – horká sprcha či koupel člověku udělá dobře, ne že ne. A pokud jste ablutofil, tak si při ní ještě uděláte dobře sám.

Didaskalofilie – vídáme to ve zprávách každou chvíli. Učitelka měla sex s žákem. Učitel měl sex se studentkou. Tak tohle je přesně ono. A upřímně, kdo z nás si to aspoň jednou nepředstavil.

Somnofílie – vzbudili jste se někdy uprostřed noci a rozplývali jste se nad tím, jak je partner při spánku krásný? Tak somnofil udělá přesně to samé. Akorát se potom ještě začne uspokojovat.

Hybristofilie – tahle je jednoduchá. Prostě je vzrušují nejrůznější kriminálníci. Zajímalo by mě, jak vysoko by si ve stupnici atraktivnosti stál třeba Kajínek.

Akrotomofilie – i tahle je ve své podstatě jednoduchá. Jedná o vzrušení díky nějaké amputované končetině. Ale hej, nemusí být vaše. Stačí jakákoliv jiná.

Pro zvídavce navrhujeme pročíst i články na podobné téma jako je 5 nejhorších věcí, které v sexu můžeme dělat, ale stejně je děláme. Pro trochu historie sáhneme do textu Homosexualita v průběhu věků a nakonec něco pikantnějšího jako je třeba Neuvěřitelné zážitky: Sex ve třech a více! Pokud se chcete dozvědět o erotických pomůckách o hodně více, nezapomeňte si přečíst třeba článek Vibrátor, dildo nebo robertek. Přehledně jsme všechny hračky seřadili a popsali v článku nejlepší erotické pomůcky.

Foto: Flickr.com (Serge Melki), Pixabay.com (erickhidekinishimoto0)

Podobné články