13 způsobů, jak své drahé druhé polovičce originálně vyznat lásku

Od šťastného vztahu vás však dělí jedna nelehká překážka - vyjít s city napovrch. Chcete-li se své lásce vyznat ze svých citů, je třeba nad tím dobře přemýšlet.

Ne nadarmo se o ní říká, že je to nejdůležitější emoce, kterou člověk může zažít. Přestože má spoustu nesporných příjemných a pozitivních stránek, je opředena nejednou těžkostí. Jak vyjádřit své city? Jaký způsob je ten vhodný? Pokud si kladete podobné otázky, nejspíš v srdci nosíte někoho, na kom vám opravdu záleží. Od šťastného vztahu vás však dělí jedna nelehká překážka – vyjít s city napovrch. Chcete-li se své lásce vyznat ze svých citů, je třeba nad tím dobře přemýšlet. Ne vždycky se vyplatí sázet na velká gesta. Na každému udělá radost veřejné vyznání lásky se spoustou červených růží a ohňostrojem. Láska není o velkých gestech a drahých dárcích, jde o cit a pouto, které mezi sebou partneři mají. To je to, co dělá lásku tak výjimečnou. Nevolte klišé, jděte na to originálně!

Připrav den podle jejích/jeho představ

Zamyslete se nad jejími/jeho oblíbenými činnostmi. Má ráda divadlo a kvalitní kávu? Skvělá příležitost. Vezmi ji ven, dejte jí pocit, že je vaše princezna. Přijďte domů a řekněte „jdeme ven, připravil jsem ti překvapení“. Věřte, že to ocení nejvíc.

Zavolej jí/jemu během dne

Nic nepotěší víc než, když si na vás vaše láska během těžkého pracovního dne vzpomene a dá vám to vědět v krátké zprávě. Pouhé „myslím na tebe“ nebo „chybíš mi“ dokáže zvednout náladu na celý den.

Pošli zamilovanou sms

Myslíte si, že jsou zamilované textíky či básničky přes telefon zastaralé klišé? Právě naopak! V době, kdy všichni tráví téměř veškerý volný čas na sociálních sítích, kde letí rychlé zprávy se spoustou smajlíků, klasická zamilovaná sms dokáže příjemně osvěžit. Dokážete tím, že jste nad správným vyznáním lásky přemýšleli, a co víc, že jste si s ním dokonce dali práci.

Romantické rande ve vaší režii

Spousta lidí o sobě s oblibou tvrdí, že romantici oni skutečně nejsou, děkujeme pěkně. Ve skutečnosti ale dost lidí jen skrývá pravdu, že by si rádi takové chvíle dopřáli. Není zač se stydět. Romantika patří k životu i toho největšího realisty, ať chce nebo ne. Rande může skončit i správně vybranou večeří (pozor na vhodně vybrané „romantické“ prostředí), nebo třeba jen procházkou v přírodě. Romantika nemá meze.

Romantické rande doma

Není nutné chodit do drahých luxusních restauracích, kde se spousta lidí může cítit nesvá. Doma je tolik možností a nikdo vás navíc neuvidí při romantické akci. Můžete posypat růžovými lístky celý stůl či postel a nemusíte si připadat jako blázen. Tohle je jen a jen pro vás.

Připravte snídani a pod talířem nechte zamilovaný vzkaz

Vstaňte dřív než ona a připravte ji snídani. Můžete ji přinést do postele na krásném dřevěném podnosu a s polibkem osobně doručit.. Pokud však z nějakého důvodu musíte odejít z domu dřív než ona, nezoufejte. Nabízí se vám skvělá příležitost, jak nepřímo vyjádřit lásku. Napište na lísteček pár zamilovaných slov, přidejte něžné oslovení a to, jak se těšíte, až se znovu uvidíte. Věřte, že ji taková drobnost vykouzlí na tváři téměř stejný úsměv jako myšlenka na to, že její muž vstal o několik desítek minut dřív proto, aby jí udělal palačinky.

Výlet do měst lásky

Pokud vás při čtení tohoto bodu okamžitě napadá Paříž nebo Benátky, jste pravděpodobně zapřisáhlý romantik. Zkuste však něco lepšího, nápaditějšího. Dejte si tu práci a zkuste vyhledat něco originálnějšího, město, které sice křičí romantikou, ale není tak profláklé. Vyražte na romantický výlet do města lásky, najděte si vlastní místo, které si bude přímo říkat o něžné vyznání.

Z drobností udělej krásné tradice

Jak už bylo jednou řečeno, láska nemusí být jen o velkých gestech, jsou to právě maličkosti, které ji dělají tak krásnou a výjimečnou. Najděte si společné aktivity, koníčky, které vám budou dělat radost, posílí váš vztah i lásku. Využijte takovou příležitost nejen k tvorbě hezkých vzpomínek, ale také k tomu potěšit svou milovanou drobným dárkem.

Pošlete jí květiny a oblíbený oběd

Má před sebou důležitý den v práci – náročnou schůzku, nepříjemnou prezentaci? Zkuste jí ho zpříjemnit a dát tak najevo, že na ní myslíte. Pošlete ji květinu a jako bonus oběd z oblíbené restaurace. Dnes už doručuje skoro každý, tak proč ne jídlo.

Nechte ji vzkaz v koupelně

Třeba pod hřebenem nebo pastou na zuby. Až si ráno půjde ospalá a mrzutá vyčistit zuby, její první pozitivní myšlenka se obrátí vaším směrem.

Respekt

Má-li jiné koníčky a zájmy než vy, dejte jí prostor, aby se jim mohl věnovat. Pokud jí však chcete ještě víc pochopit, zkuste si takové aktivity prožít s nimi. Udělá jim to dvojnásobnou radost. Podporujte ji ve všem, co dělá.

Projevujte starost

Dejte jí najevo, že vám na ní záleží, že máte starost a chcete, aby byla v pořádku. Uvařte ji čaj, když přijde zmrzlá z práce, uvařte ji večeři, když vidíte, že je unavená, ukliďte byt, pokud cítíte, že by si to přála, ale nemá dostatek energie.

Vyslechněte ho, buďte oporou

Zájem, zájem a ještě jednou zájem. Na něm stojí základy vašeho vztahu, které rozhodují o tom, jak pevné budou. Vyslechněte ji, pokud ji něco trápí, projevte zájem o to, co dělá, jaký měla den. Povídejte si jako rodina, nejlepší přátelé, jedině tak váš vztah bude bezpečným místem, kde se budete cítit milovaní.

Láska je záhadná věc, proto byste neměli vynechat i nějaké další naše články. Třeba jak poznat, že vás miluje, nebo jak poznat, že patří do vašeho života. Případně článek o signálech, které prozradí zamilovaného muže.  A protože jsme se tu dost zmínili o romantice, co takhle jaká jsou ta nejkrásnější města – třeba právě pro vyznání lásky. Nebo 15 tipů na rande (tentokrát zimní) v Praze?

Podobné články