14 hororových historek o žití se spolubydlícími, které se mohly klidně stát i vám

Oproti tomu vám vaše zážitky z toho, když vám někdo upíjel mléko, budou připadat komické.

polubydlící jsou někdy démoni poslaní z pekla, jejichž úkolem je znepříjemnit nám pobyt na zemi. Nevěříte? Tak čtěte dál.

Nečekaný dáreček

Můj spolubydlící kdysi randil s mou dobrou kámoškou. Druhý den poté, co u nás zase přespávala, si ti dva zašli na oběd. Najednou do mého pokoje vběhla jeho fenka s kapesníčkem v puse. Zastavil jsem ji a sebral jí to se záměrem vyhodit ho do koše. Najednou cítím, jak je moje ruka mokrá. Byl to kondom. Po okraj naplněný kondom. A když jsem ho vzal, tak jsem z něj omylem vymáčkl obsah, takže má ruka byla teď celá pokrytá semenem mého spolubydlícího. Stalo se to před lety, ale stále nemám odvahu mu o tom říct.

Hlavně nenápadně

Byli jsme čtyři v čtyřpokojovém bytě. Jeden spolubydlící měl v té době vážnou známost. Jeho holka k nám chodila pořád. Jednoho dne za mnou přišla a zeptala se mě, jestli mi nevadí, že by si s námi rozdělila nájem na pětiny. Ovšem že nevadilo. Pak se zeptala všech ostatních a ty souhlasili. A až v tomto okamžiku se zeptala svého kluka, jestli mu nevadí, že se nastěhuje, že jsme s tím už beztak všichni souhlasili. Prostě se ho ani nezeptala.

Milovník Harry Pottera

Tato historka se nestala mně, ale mému bratranci, když byl v prváku na vejšce. Jeho spolubydlící musel každou poslouchat nahlas audiobook Harry Pottera do usnutí usnul. Bratranec se mu pokoušel koupit sluchátka, ale byl odmítnut, protože sluchátka „mu nedělala dobře na uši“. Takže ta knížka zněla z beden každou noc dost hlasitě, aby ho udržovala vzhůru. Nejhorší na tom bylo, že jeho spolubydlící nepokračoval v knížce, tam kde předchozí noc skončil. Pouštěl ji vždy od začátku pořád a pořád dokola.“Pan a paní Dursleyovi z domu číslo čtyři v Zobí ulici vždycky hrdě prohlašovali, že jsou naprosto normální, ano, děkujeme za optání….“

Zvířátkomil

Můj spolubydlící se jednou opil a podařilo se mu chytit veverky. Všechny je nacpal do maličké klece, kde žily. Pokaždé, když se je pokoušel vyčistit, tak mu utekly. Skončilo to vždycky převrženým nábytkem a křikem, když se je pokoušel znovu chytit.

Gaučokaz

Moje spolubydlící mi rozbila gauč tím, že byla strašně tlustá a pořád na něj sedala.

Příliš dlouhá návštěva

Kluk mé spolubydlící se k nám nastěhoval poté, co ho vyhodili z bytu. Mělo to být na chvíli, než se postaví na vlastní nohy. Prý jen na pár dnů. Byl tam týdny a objednával si na naší kabelovce nové a nové pornokanály. Když jsem jí řekla, že už ho musí vyhodit, tak se seknul. Nakonec jsme zavolali policii, od které dostal na papíře ultimátum, že do 30 dnů musí opustit byt. Bylo to hrozně divný. Do toho si představte, že jsem si musela ještě v pokoji zamykat jídlo, aby mi ho nekradl.

Překvapení!

„Proč jsou na kohoutku v koupelně syrové kuřecí řízky?“ zeptal se můj spolubydlící toho druhého poté, co našel na kohoutku zasrané syrové kuřecí řízky.

Get a room!

Chvíli jsem pracovala jako striptérka, stejně jako moje spolubydlící. Jednou jsem vešla do obýváku, kde byli oba nazí a ona zrovna šňupala koks z vršku jeho ztopořeného penisu. UPROSTŘED NAŠEHO BYTU. Já nevím, máš přece svůj pokoj, ne?!

Fracek

První ročník na vysoký jsem bydlela s holkou, co byla neuvěřitelně rozmazlený fracek. Nechápala ani, jak funguje pračka. Měla strašně moc značkového oblečení, které zabíralo 90% prostoru v našem pokoji a to moje tam působilo jako kapka v moři. Neustále si tahala kluky do ložnice a já musela dřepět a usínat v kuchyni. Měla jsem toho dost. Jednou si zas zatáhla dovnitř kluka a začala na mě dělat oči, ať jakože vypadnu. Zařvala jsem na ni, že je to taky můj pokoj. Nakonec vzteky odkráčela ona. S tím klukem jsem se pak ještě pár hodin koukala na fotbal.

Horová náměsíčnost

Vlastně jsem byla tím hrozivým spolubydlícím já. Nevím, kolikrát se to stalo, ale dost na to, aby to vyděsilo mé spolubydlící k smrti. Často jsem si sedala v noci ze spaní na posteli. Jak to může být děsivé, se ptáte? Jednoduše. Prý jsem si sedla, zaklonila hlavu, zírala na ni rozšířenýma zorničkama a začala vydávat děsivě dávivé zvuky a chrčení. Do toho jsem občas mumlala slova. Ano, byla jsem dost děsivý spolubydlící.

Houbičky

Jednou jsme si  užívali ve spodním patře baráku s lysohlávkami a měli jsme takovou tu kouzelnou iluzi, kdy se strop promění v nebe, které exploduje a natahuje se. Najednou se ze stropu snesla noha a poté jsme viděli, jak na nás kouká obliček. Přičítali jsme to tomu, že jsme sjetí. Druhý den jsme se dozvěděli, že se můj spolubydlící pohádal s přítelkyní a podařilo se jim udělat díru do podlahy.

Masturbátor

Přistihl jsem svého spolubydlícího masturbovat. Asi víc než třikrát. Během prvního týdne.

Ekofreak

Můj spolubydlící byl hodně eko. A to natolik, že na mě neustále křičel, když jsem cokoliv dal do nesprávného koše. Naučil jsem se perfektně recyklovat, ale také nenávidět lidi.

Bodybuilder

Sdílel jsem byt s člověkem, který se věnoval bodybuildingu. Vstával každý  v pět ráno, aby šel běhat, v šest byl zpátky, šel do fitka, vrátil se a začal pózovat před zrcadlem. Často nahý. A to dělal, i když věděl, že jsem vzhůru. Na druhou stranu chodil spát v osm večer a byl naštvaný, když jsem se opovážil byť jen zacinkat klíči nebo něco vyťukat na mobilu. Prý jsem mu tím rušil spánek. Heh.

Podobné články