30 signálů, že je do vás blázen – 1. část

Zajímá vás, zda vám váš idol opětuje vaše sympatie? Zda má o vaši osobu hlubší zájem? Přečtěte si naše tipy, jak jeho náklonnost odhalíte.

1) Zdraví vás osobitěji

Neříká pouhé chladné „čau“, ale běžně použije i vaše jméno a po takovém pozdravu se s vámi zdrží a hned ujme rozhovoru. Ať už se vyptává na cokoliv, je důležité to, že se ptá a projevuje tak zájem.

2) Sedí vždy blízko vás

Jdete s partou někam posedět a on vyhledává vaši blízkost, aniž by si to možná sám uvědomoval. Nemusí sedět hned vedle vás, ale sedne si třeba naproti, nebo tak, aby na vás dobře viděl.

3) Letmé doteky

Kdykoli je příležitost, snaží se vás dotknout. Takových situací se nabízí celá řada. Například když vám něco podává, tak předmět uchopí tak, aby byl dotek nevyhnutelný; když s vámi mluví, snaží se dotknout alespoň v rámci gestikulace; apod.

4) Zadrhává se při rozhovoru

Při rozhovoru s kamarády mluví plynule a říká to, co má na jazyku. Ale když mluví s vámi, rozmýšlí si formulaci vět, nevolí vulgární slova nebo se některým tématům vyhýbá. To naznačuje, že mu záleží na tom, jaký obrázek si o něm nakreslíte.

5) Občas vám napíše zprávu jen tak

Občas vám prostě napíše jen „ahoj, jak se daří“. Pokud nezůstane rozhovor jen u této otázky, a chce si povídat dál, je vidět že má zájem a nepíše jen „ze slušnosti“.

6) Když máte špatnou náladu, zajímá ho důvod

Pokud mu sdělíte, že máte špatný den a jste bez nálady, nebude se možná hned snažit o rozveselení vás, ale bude se zajímat o to, v čem důvod vaší špatné nálady vězí.

7) Zve vás na akce s kamarády

Kdykoliv plánuje s partou něco zajímavého, hned vás o tom informuje a pošle vám pozvánku.

8) Je vidět, že ho mrzí, když odcházíte dřív

Odcházíte zkraje večera, kdy ještě zábava není v plném proudu, protože prostě musíte domů? Nebo odcházíte právě v tom nejlepším bodu večera? Obě situace ho rozesmutní, pokud touží po vaší přítomnosti. Ne každý kluk dává své emoce najevo, zvlášť před kamarády, ale pokud v sobě máte kapku vnímavosti, jistě to poznáte.

9) Doprovází vás na autobus/domů

Máte jít sama domů nebo na autobus a on vás nenechá jít samotnou s tím, že se vám může něco stát, a to klidně přesto, že jiné jeho kamarádky šly samy a jemu ujede trolejbus.

10) Snaží se chovat nenápadně

Muži, ačkoli normálně mnohdy nesmělí nebývají, v okamžiku, kdy se objeví ve vaší přítomnosti, změní se a začne být lehce nervózní. Nebude sice koktat, ani se červenat, ale bude mít pod drobnohledem své pohyby i chování. Je těžké to ale zpozorovat, pokud ho neznáte delší dobu a nevíte, jak se chová v běžných situacích.

11) Obdivuje vaše zájmy

Ať už hrajete šachy nebo pletete nekonečné šály, on je vaší činností ohromen! Ať už je to koníček jakýkoliv a on o něm dokáže mluvit nebo dokonce chce, abyste ho to naučila, je ruka v rukávě.

12) Chová se gentlemansky

Dělá mu radost, když vám může podržet dveře, odsunout židli nebo podat kabát. Tahle gesta praví gentlemani věnují i kamarádkám, ale pokud k nim přidá ten správný pohled, vy máte jistotu, že to nedělá automaticky, ale chce tím pro sebe získat kladné body.

13) Rád za vás platí

I když zrovna není milionář, nikdy mu nedělá problém vytáhnout peněženku a ještě ho placení vašeho účtu potěší.

14) Vyhýbá se jménu své přítelkyně

Mluví o čemkoli, jen ne o ní. Kdykoliv se na ni ptají jeho kamarádi, reaguje zdráhavě a rychle změní téma rozhovoru.

15) Zajímá ho, kdo vám volá

Lehké projevy jeho žárlivosti jsou pro vás až příliš jednoduchou nápovědou a teď už byste o jeho zájmu pochybovat neměla.

Existuje celá řada dalších možností, jak jeho zamilovanost odhalit.

Foto: sxc.hu

Podobné články