30 signálů, že je do vás blázen – 2. část

Odhalte jeho zamilovanost! Prvních patnáct tipů, jak zjistit jeho sympatie vůči vaší osobě, jste si přečetli v předchozím článku. Tak se pustťe do čtení druhé dávky!

15) Zajímá ho, kdo vám volá

Lehké projevy jeho žárlivosti jsou pro vás až příliš jednoduchou nápovědou a teď už byste o jeho zájmu pochybovat neměla.

16) Rád s vámi i mlčí

Vůbec mu nevadí, když si zrovna nemáte co říct a přizná, že ticho s vámi se mu líbí.

17) Pochválené tričko nosí častěji

Řekla jste mu, že to nové tričko je fakt moc pěkné a on teď nenosí skoro nic jiného? Je to jasné – chce se vám líbit!

18) Hledá příležitosti se s vámi setkat

Potřebuje s něčím pomoci častěji, než dřív? Nabízí vám odvoz do školy? Chodí častěji cestou, která vede kolem vašeho domu či školy? Snaží se zkrátka využít každou možnou chvilku, aby byl s vámi.

19) Na schůzky chodí včas

Ano, u kluků to bývá zpravidla přesně naopak jako u nás, holek. Žena chodí na schůzky s muži později, protože si nestihla natočit vlasy, avšak muži chodí přesně na čas, protože se domnívají, že včasným příchodem vám vysílají signál o spolehlivosti.

20) Sedí tak, aby vám dal možnost dobrého výhledu na jeho rozkrok

Muži to dělají podvědomě, nikoli plánovaně. Jejich podvědomí vás chce informovat o jeho vybavenosti, neoznačujte tedy takovou polohu při sezení za vulgární, nýbrž za pudovou a lichotivou.

21) Pamatuje si, co (ne)máte ráda

Máte strach z výšek, když vám bylo deset, zpívala jste ve školním sboru a vaším oblíbeným seriálem je Kobra 11. Pamatuje si i takové „maličkosti“? Kdyby mu to řekla nějaká jeho kamarádka, asi by to dávno pustil z hlavy, takže to nejspíš něco znamená.

22) Přibližuje se k vám

Nenápadně se k vám přisunuje, možná i nevědomky. Máte tedy pocit, že je vám stále blíž? Další velice dobré znamení!

23) Přisunuje skleničku k té vaší

Lidé si hlídají svoji osobní zónu, takzvanou osobní bublinu, do které rozhodně nepustí každého. Toto pravidlo platí i na věci, které patří jemu. Pokud tedy přibližuje svou sklenici k vaší sklenici, nebo mu naopak nevadí, když přiblížíte tu svoji, vaše přítomnost a blízkost je mu příjemná. Pokud vám dá ze své sklenice napít, je zřejmá přímo touha po tom, jak chutnáte vy sama.

24) Kopíruje vaše pohyby

Velmi osvědčené a pravdivé gesto. Pokud se opřete nebo naopak nakloníte, dělá to samé. Pokud se napijete ze sklenice, napije se vteřinku po vás také. A takhle to funguje se vším. Zkrátka lidé, kteří k nám cítí náklonnost, kopírují naše pohyby, aniž by si to uvědomovali.

25) Oslovuje vás jménem

Nepíše pouhé „ahoj“ a stejně tak obyčejně se neloučí? Máme-li k někomu hlubší vztah, oslovujeme ho jménem. Je to přirozený způsob jak dát najevo druhému, že nám na něm záleží.

26) Zajímají ho vaši přátelé a rodina

Jste-li někde s vašimi přáteli, povídá si s nimi? Ptá se na vaše sourozence a vztah k rodičům? Zajímají ho podrobnosti? Je to dobré znamení – známé, kteří k vám nechovají žádný vztah, asi práce vaší maminky zajímat nebude.

27.) Směje se vašim vtipům

Dovedete ho rozesmát i nepodařeným vtipem? Ať už se směje z úcty k vám, nebo opravdu od srdce, obojí je dobře.

28) Nejde mu jen o sex

Možná vás už políbil, možná už byla i příležitost i k něčemu víc. On se ale neopovážil vám rozepnout knoflík od kalhot? Rozhodně mu jen o sex nejde a rád si na něco víc počká.

29) Ozývá se i mimo domluvené schůzky

Dalším pozitivním signálem je, když se muž ozývá častěji, než by „musel“. Napíše vám prostě jen tak zprávu, jak jste se přes den měla nebo co právě děláte.

30) Zastává se vás

Ať už někdo z jeho přátel nebo úplně cizí člověk si dovolí říci něco křivého proti vaší osobě, ihned se vás zastane a vydá se do protiútoku.

Tím končím náš miniseriál o signálech zamilovanosti, avšak existuje jich celá řada. Stačí mít oči i srdce otevřené. 

Foto: sxc.hu

Podobné články