5 důvodů, proč NEpořádat párty doma!

Rozhodli jste se uspořádat večírek u sebe doma? Proč ne, ale má to dost úskalí. Přečtěte si, jaké jsme našli my!

Máte volný byt a dostali jste úžasný nápad uspořádat pařbu. Vaši přátelé budou nejspíše nadšení, protože kdo by neměl rád house party? Jenže zorganizování takového večírku s sebou nese několik rizik, kterých si musíte být vědomi, abyste si před během i po párty nepřipadali jako ve zlém snu.

1) Pravidla neexistují

Na začátku vždycky všechno vypadá růžově. Všichni jsou ještě střízliví a utvrzují vás, jak je samozřejmé, že záchod se splachuje nebo že ložnice rodičů je posvátná a chodit se tam nesmí (natož ležet).

Jenomže padne půlnoc a pravidla se rozpouštějí jako máslo na pánvi. A nemá cenu to během večera opakovat, protože vás buď přítomní ignorují, anebo vás napodobují. Takže je možná lepší neříkat nic.

2) No smoking, please!

Sice jako první jste řekli, že kouřit se bude jedině venku, ale pak najednou povolíte kouření z okna a nakonec i ve vaně. K čemuž se kolikrát sami přidáte a ani nevíte jak.

Můžete předejít nechutnému smradu, který za víkend nevyvětráte, leda přáteli nekuřáky, anebo aspoň smotáním koberců a sundáním závěsů.

3) To spadlo samo!

Je dobré všechny důležité a cenné věci uklidit někam, kde je zamčeno (a nezapomenout, kam jste dali klíč). Ale nikdy neschováte všechno, pokud tedy nemáte holobyt.

Tím pádem se může stát, že nějaká součást vaší domácnosti vezme za své. A může to být díra v pohovce, zrcadlo bez skla i hodiny bez velké ručičky.

Máme rádi párty!

4) Konec zábavy

Kolikrát vůbec není zábavné něco pořádat. I když je to jen neformální. Musíte hlídat, abyste nevyhořeli, nesunuli dřív než všichni ostatní, aby se někomu něco nestalo. A to dá zabrat.

Všechny potíže budou také na vás. Od stížnosti kvůli rušení nočního klidu až po rvačky chtivého souseda.

5) Těžká rána

Tedy, spíše odpoledne. Až se vzbudíte a uvidíte ten bordel, který se po pátém panáku ve vaší hlavě rozplynul, tak vám bude víc než nevolno. Možná se najde pár milosrdných, kteří vám s úklidem pomůžou, ale stejně to bude nářez, to se nebojte.

Nepůjdete radši do baru? Kdyby ne, tak hodně štěstí – budete ho potřebovat.

 

Máte rádi pořádání večírků u sebe doma? Anebo ne? Napište nám do komentářů pod článek, anebo na Facebook!

 

Foto: Devianart.com

Podobné články