5 témat na silvestrovskou party

Silvestr se blíží a kdo ještě nemá program, horečně plánuje. Nechte se inspirovat našimi tématy na poslední večírek tohoto roku.

Jasně, není potřeba mít nutně na Silvestra nějaké téma. Při večírku samotném se však můžete o to víc odvázat, pořádně se to rozjede a fotky budou rozhodně stát za to. Zapomeňte na klasická ohraná témata jako Pomáda nebo Velký Gatsby a jděte na to zvesela!

Námořníci

Pruhovaná trička jsou základ a je na vás, jestli je doplníte pádlem nebo rovnou člunem. Drsňáci můžou vyrazit za piráty.

RRRrrrr!!! neboli pravěk

Pokud chcete mít extra sexy silvestrovskou oslavu, zahalte se všichni spoře do kožešin. Jako občerstvení navrhuji tatarák a to, co si sami venku ulovíte.

2515

Na opačné straně časové osy stojí témata budoucnosti. Jaké drinky se budou pít za 500 let? Silvestr je skvělá příležitost pro experimentování. Neméně si určitě vyhrajete i při vymýšlení kostýmů.

Tématické občerstvení.

Hawai

Letošní počasí moc vánoční není, ale party ve stylu Hawai bude ještě o level výš. Sukýnkami z palmových listů a plavkami se to bude jen hemžit. Co takhle nafouknout malý bazének a dát si v něm koktejl?

Salát

Opravdová lahůdka mezi praštěnými tématy je Salát. Doporučujeme hlavně pro kreativní kolektivy, protože kostýmy ovoce a zeleniny nepatří mezi nejjednodušší. Je možné, že poté velkou část večera strávíte tipováním, kdo jde vlastně za co.

 

Kde budete trávit letošní Silvestr vy? Máte rádi tématické party? Diskutujte na našem Facebooku!

 

Foto: Pixabay.com, DeviantArt.com/AnneSoLand

Podobné články