9 nejlepších afrodiziak aneb rozvášněte se!

Nechte se zlákat našimi tipy a probuďte v sobě žhavé vášně!

V afrodiziakální účinky věřili lidé již v dávných dobách. Domnívali se, že nějaké lektvary, kouzelné amulety, netopýří krev nebo snad vývar z kozích varlat podněcují vášeň a zvyšují sexuální výkonnost a potěšení. Říká se, že láska prochází žaludkem. Co je na tom pravdy? Sex a jídlo mají mnoho společného! Přináší nám  neskonalé potěšení…

Lahodná čokoláda je skvělým afrodiziakem!

ČOKOLÁDA

Tato pochoutka je jedním z nejsilnějších afrodiziak. Obsahuje látku fenylalanin, která zvyšuje množství hormonu štěstí tedy endorfinů. Ty dokáží povzbudit naše libido dopřejí nám pocit štěstí a pohody.

Tip: Rozpusťte čokoládu ve vodní lázni. Přidejte kapku oleje, aby zůstala déle tekutá a neztvrdla. Pak stačí namazat své tělo touto hmotou a nechat partnera, aby si na vás pochutnal!

Jahody v kombinaci se šlehačkou povzbudí vaše smysly.

JAHODY

Jahody jsou známým afrodiziakem. Obsahují zinek a mangan, čímž rozpumpují produkci hormonů a zvýší naše sexuální chutě. Zinek navíc podporuje tvorbu testosteronu.

Tip: Kromě klasické kombinace jahod se šampaňským vyzkoušejte také jahody se šlehačkou. Stanou se naprosto ideální předehrou. Jahody můžete nechat na chvíli v mrazničce. A dopřávat si spolu s partnerem ledové dotyky a polibky.

ŠLEHAČKA

Pokud zrovna nemáte po ruce jahody, postačí vám i samotná šlehačka. Můžete si z ní vytvořit spodní prádlo a nechat partnera, aby vás svléknul jazykem.

MED

Je známo že med, který obsahuje pyl má velmi pozitivní vliv na sexuální žádostivost. Zřejmě proto se řadí mezi afrodiziaka již od pradávna. V Indii si prý ve středověku muži natírali penis medem proto, aby jim rostl.

Tip: Dopřejte svému protějšku jemnou medovou masáž. Med můžete aplikovat podobně jako rozpuštěnou čokoládu.

Pikantní jídla vám zajistní pikantní zážitky.

KOŘENÍ

Jistě víte, že koření může působit dráždivě a povzbuzuje naše smysly. Proto si dopřejte kořeněná jídla. Výsledky se jistě dostaví.

Tip: Vyzkoušejte například vanilku, skořici, muškátový oříšek nebo také pepř a chili.

OŘECHY

Mandle, pistácie, vlašské ořechy nebo také dýňová semínka obsahují zinek a dodávají nám navíc energii a sílu. Dýňová semínka údajně působí jako viagra.

Tip: Dopřejte si k snídani alespoň hrst oříšků.

ŽENŠEN

Říká se o něm, že je to zázrak přírody a kořen života. V číně býval považován za elixír mladosti a také afrodiziakum. Obsahuje látky, které údajně zlepšují erekci a sexuální zážitek jako takový.

Tip: Nastrouhejte si kořen této bylinky ráno do čaje.

Banány povzbudí vaše chuťové buňky.

BANÁNY

Tohle ovoce se řadí mezi afrodiziaka možná také díky tvaru. Banány obsahují draslík a vitamin B, které podporují produkci pohlavních hormonů.

Tip: Je jen na vás jakým způsobem budete banán konzumovat. Můžete jej namáčet do čokolády nebo medu. Poklást si jím tělo a poslat partnera na „pastvu“ nebo se navzájem krmit. No a pokud vám partner nebude stačit, použijte banán. Vždyť i vaše učitelky ho ve škole používaly jako náhradu za skutečnost.

Chřest je známým afrodiziakem již od pradávna!

CHŘEST

Pokud se chcete sexuálně naladit měli byste vyzkoušet také chřest, který byl známým afrodiziakem již v době starého Egypta. Chřest údajně podporuje erekci a povzbuzuje naše sexuální chuťě.

Tip: Za největší jedlíky chřestu jsou označováni Francouzi. Ne nadarmo se zřejmě říká, že jsou dobrými milovníky!

Afrodiziakálních potravin je k dostání mnoho. Záleží pouze na vaší chuti! Jaké afrodiziakum na vás nejvíce zabírá? Diskutujte s námi také na facebooku.

Foto: Photl.com, sxc.hu, freedigitalphotos.net

Podobné články