Blogerky, které musíte sledovat

Ještě nedávno jsme na české blogové scéně nemohli narazit na kvalitní blog. Dnes je tomu naštěstí jinak. My vám ukážeme ty, které stojí za pozornost.

Módní blogové „matadorky“

Sestry Lucka a Nicole tvoří svůj blog s název A Cup Of Style necelých šest let. Dříve převážně módní blog přetvořily holky na lifestylové okénko, ve kterém nechybí kosmetické rady, články z promo akcí nebo příspěvky o cvičení. Není se čemu divit, že loni již podruhé zvítězily v soutěži Blogerka roku.

Sestry Lucka a Nicole se skvěle doplňují.

Stejně tak i dvaadvacetiletá studenta Sanda Kisić se v módním blogovém světě pohybuje už několik let. Mezi její hlavní přednosti patří originální styl a články, které vás nikdy nepřestanou bavit číst. Pokud jste milovnice módy i cestování, pak jistě budete milovat i Sandru a její blog.

Móda a zdravý životní styl ruku v ruce

Veronika z Prahy vás okouzlí svým přístupem k životu. Na blogu najdete nejen outfitové příspěvky, ale i recepty na zdravé pokrmy nebo tipy na cvičení. Verča sice nepíše sáhodlouhé články, ale to vůbec nevadí. Její články jsou plné krásných fotek, které by jí kdejaká zahraniční blogerka mohla závidět.

Pokud si myslíte, že teta s neteří nemůžou mít společný blog, pak jste na omylu. Dominika a její teta Gabriela dokázaly propojit mladický optimismus se zralým nadhledem a na konci loňského roku založily DBLOG. Pokud vás zajímá zdravé stravování (především paleo strava), ale rádi si přečtete i „kecací“ články ze života, pak je tenhle blog stvořený přímo pro vás.

Dominika se vyzná nejen v módě, ale i ve zdravém stravování.

Kosmetika a zase jenom kosmetika

Za ryze kosmetický blog můžeme považovat Kissbook. Autorka blogu Mia Doxanská, která se mimo blog věnuje i PR, je kosmetická odbornice. Její nadšení pro make-up je znát v každém článku. Za povšimnutí především stojí její kosmetické recenze.

Krásná Mia vám ukáže kouzlo make-upu.

Kosmetický maniak je i Renata, která na blogu zveřejňuje články ze svého kosmetického života. Je skvělé, že Renata přidává recenze nejen na levnější kosmetiku, ale nadšením nebo kritikou nešetří ani u dražších a luxusnějších značek. Určitě vás potěší i to, že nové články se objevují skoro každý den.

A jaké módní a kosmetické blogy sledujete vy?

 

Foto: deviantart.com/MarcoRibbe-de, Acupofstyle, Dblog, Kissbook

Podobné články