Březnový Startup Grind v duchu umělé inteligence s Markem Rosou

Březnový Startup Grind se ponese v duchu umělé inteligence, nejnovějším trendem v inovacích, která mění klasická odvětví jako finance, zdravotnictví nebo automotive. Hostem bude Marek Rosa, CEO a zakladatel společností GoodAI zabývající se vývojem obecné umělé inteligence.

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů. Fotogalerii a video zestřih z posledního eventu s Milanem Formánkem, digitálním manažerem Red Bullu najdete na facebooku Startup Grind Prague.

Umělá inteligence a její vliv na budoucnost světa budou hlavním tématem dalšího eventu Startup Grind Prague, který se uskuteční 23. března 2017 od 18:30 v coworkingovém prostoru Opero. Svůj pohled na toto aktuální téma prozradí Marek Rosa, CEO a zakladatel společnosti GoodAI.

Marek Rosa, je zakladatel, CEO a CTO společností Keen Software House a GoodAI. Největšími úspěchy Keen Software House byly hry Space Engineers a Medieval Engineers, ze kterých se prodalo více než 1 milion kopií.

Tento úspěch umožnil Marekovi investovat až 10 milionů dolarů na založení společnosti GoodAI, která má za cíl vyvinout obecnou umělou inteligenci, v co nejkratším čase, a zvýšit tak možnosti lidstva poznat vesmír.

Březnovým hostem bude marek Rosa. Zdroj: Startup Grind.
Březnovým hostem bude marek Rosa. Zdroj: Startup Grind.

Jestli Vás zajímá jaký může být vliv umělé inteligence na dnešní svět, jaká jsou její pozitiva, možné hrozby a jestli je potřeba se ji obávat po vzoru Elona Muska, přijďte se podívat na rozhovor s Markem. Během rozhovoru budete mít možnost položit Markovi vlastní otázky a ziskat odpověď v přímém přenosu.

Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Na jednoho z účastníků čeká vstupenka na Startup Summit, který se koná na podzim 2017 v Praze. Pro více informací o události sledujte Facebook Startup Grind Prague nebo kontaktuje: [email protected].

Registrovat se můžete ZDE. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.

Podobné články