Co muži na ženách přímo zbožňují?

Pokud toužíte přilákat opravdu normální muže, řiďte se těmito téměř zákony.

Článků, co se mužům na ženách líbí a nelíbí, můžeme nalézt tucty, ale všechny opakují v podstatě ta samá moudra. Muži mají ohledně ženské atraktivity různá přání a ženy i vypadají každá jinak – jsou jedinečné. Přesto se některé atributy žen dají generalizovat a můžete vzít jed na to, že toho správného a normálního chlapa s nimi určitě klofnete. Jaké jsou tedy vzhledové požadavky mužů na jejich vyvolenou?

Vlasy

Mužům se na ženách líbí právě ta pohlavní odlišnost. Ženy mají být křehké, něžné a ženské, i by tak měly vypadat. Proto preferují vlasy dlouhé, lesklé, bohaté a voňavé. Jednoznačně zdravé. Kvalita vlasů vypovídá o zdravotním stavu a také o věku. Proto se také říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Zapomeňte tedy na krátké vlasy moderních a emancipovaných žen.

Dostaňte ho svou přirozenou krásou.

Make-up

Blondýny s výrazným líčením a kýčovitou růžovou? Možná na diskotéce jsou to královny, ale v reálném životě platí za strašidla. Muži chápou, že ženy si chtějí ke kráse dopomoci, ale ať to není tolik znát. Tzn. oči nalíčit pouze řasenkou, jemný make-up a přirozenou barvu rtěnky. Toť vše.

Nehty

Rády si je zkrášlujeme různými barvičkami, kamínky a jinými blbůstkami. Jenže to ocení akorát dámský kolektiv. Muži ty barvy bohužel také vnímají – ale negativně. Pokud máte pouze průhledný nebo jemně růžový lak, tak ocení, že se o sebe staráte. Ale drápy alias francouzská manikúra je přímo děsí.

S líčením to nepřehánějte.

Oblečení

Choďte v tom, v čem se cítíte nejlépe. Potom z vás vyzařuje životní energie a váš charakter. Pokud se ale cítíte dobře ve vyzývavém oblečení, moc schůzek myšlených vážně asi nečekejte. Oblékejte se střídmě a tak šikovně, abyste popouzela jeho fantazii. Volte například tričko s výstřihem na zádech, košili s knoflíky, průhlednou halenku nebo dlouhou sukni s rozparkem. Hlavně nenápadně!

Povaha

Buďte upřímné, usměvavé, poslouchejte, co povídá. Okouzlete ho svým přirozeným jednáním. Když se vám něco nelíbí, tak to s citem řekněte. Když ráda koukáte na box, tak se nestyďte. On se zamiluje do vás, a ne do umělé představy, kterou mu vytvoříte, protože si myslíte, že tohle by asi chtěl.

Když máte hlad, pořádně se nadlábněte!

Baštěte

Kluci milují ženy, které se pořádně nají, když mají hlad. Místo zeleninové nízkokalorické porce si dají pořádný kus flákoty a ještě si přidají. A aby nenabývaly, tak si raději místo diet zasportují. Tak vypadá pro muže ideál.

 

Souhlasíte se zmíněnými body? Podělte se s námi o vaše názory v diskuzi pod článkem nebo na našem Facebooku!


Foto: deviantart.com

Podobné články