Co na něj prozradí polibek?

Z polibku se dá vyčíst mnoho. Čtěte „mezi řádky“ a poznejte kluka podle jeho stylu líbání.

Dominantní typ

Bere si vaši hlavu do svých dlaní a výhradně on určuje styl i délku líbaní? Dáváte mu různé znamení, jimiž naznačujete změnu, nebo zastavení se u jednoho stylu, ale on nereaguje? Pak bude nejspíš egoistický a majetnický. Ovšem pro ty, které mají rády velmi dominantní muže, může být takový kluk živým snem.

Začátečník

Mnohdy tento typ kluka poznáte ještě před samotným polibkem. Páté rande, a on ne a ne se toho chopit? Nejspíš to nebude zrovna pokročilý svůdník. Převezměte iniciativu sama a jednoduše ho to naučte! Ocení to! A pokud bude reagovat na vaše signály, nejspíš to bude pozorný kluk a s takovým by vztah mohl být velmi příjemný. A nezapomeňte, že první pusa nemusí být vždy dokonalá, takže když si nesednete hned napoprvé, zkuste to ještě alespoň jednou.

Rád líbá na veřejnosti

Pokud se neostýchá přitisknout si vás k sobě v tramvaji či klidně ve frontě v supermarketu, bude nejspíš extrovertní povahy. Dává vám tím najevo, že si uvědomuje vaši krásu a chce se s vámi všem pochlubit. Nejspíš bude mít sklony k žárlivosti. Ale kdo by je s krásnou dívkou neměl?

Kousavý polibek

Rád okusuje vaše rty a skousne vám i špičku jazyka v momentě, kdy to vůbec nečekáte? Vypovídá to o něm, že bude velmi hravý a rád vás bude překvapovat a hýčkat. Nudit se s ním rozhodně nebudete. Ale tito kluci také velmi rádi flirtují, proto pozor na to, že vaše laškování nemusí mít dlouhé trvání.

Foto: sxc.hu

Otevřené oči

Takový kluk se na vás zkrátka nemůže vynadívat a byla by pro něj škoda, zavírat oči v takovém krásném okamžiku. U žen je to většinou znak nedůvěry, ale někteří kluci zkrátka potřebují koukat.

Naklání hlavu

Když kluk naklání při líbání hlavu na stranu, naznačuje to starostlivost, pozornost a něhu. Bude se o vás velmi pečlivě starat, bude vám rád pomáhat a hledat kompromisy. S tímto klukem určitě nešlápnete vedle.

Saje a olizuje rty

Rád při líbání jemně saje vaše rty a krouží po nich jazykem? Bude to mazlivý typ kluka, který zbožňuje dlouhé předehry a erotické hry a pomůcky.

Hraje si s vašimi vlasy

Hladí vaše vlasy nebo se jimi zlehka probírá prsty? Takový kluk miluje romantická gesta, rád chodí na romantické večeře a nezapomene vám donést růži ke svátku či výročí.

 

Foto: sxc.hu

Podobné články