Devět nejpodivnějších sexuálních odchylek

Někdo by rád slyšel úchylek, ale proti gustu….

Jsou lidé, kteří celý svůj sexuální život založí na jedné poloze, tou může být třeba poloha misionářská. A představ si, že jsou lidé, kteří třeba ani tuhle polohu nikdy nezkusí.

Napadá tě otázka, jak je to možné? Jsou prostě jiní. Líbí se jim jiné věci a ty věci jsou pro nás, takzvaně normální, často hodně nepochopitelné.

Jaké jsou ty nejpodivnějších sexuální odchylky, popřípadě úchylky?

1. Pornolalomanie

Lidé, kteří mají tuto odchylku, jsou vzrušeni kladením intimních otázek, osobně i po telefonu, a používáním obscénních výrazů, až erotických vulgarismů. Zajímalo by mě, jestli se do této kategorie odchylek neřadí i prodejci telemarketingu a operátoři, když se ptají na intimní otázky z hlediska výše platu a trávení volného času. Doporučuji dávat si větší pozor. (smích)

2. Pygmalionismus

Při této sexuální úchylce je vzrušení vyvoláváno sochami. Sexuálního partnera zde nahrazují výčnělky a díry v sochách. Název úchylky je odvozen od satirické hry Pygmalion, jenž je o sochaři, který uprosí bohyni lásky, aby vdechla jeho dílu, tedy ženské soše, život.

Asi poslouchá nahrané vulgarismy!

3. Hirsutofilie

Hirsutofilie je sexuální odchylka, kdy vzrušení přináší velmi chlupatý protějšek. Tato odchylka se spíše projevuje u žen, které jsou chlupatými muži vyloženě fascinovány. Odchylka je neškodná a věřím, že i yetti díky ní našel tu pravou.

4. Plyšofilie

Tato odchylka se vyznačuje sexuálním zaujetím v plyši. Plyšáci, plyšové deky či jiné kusy oblečení a plyšových látek, všechno toto přináší plyšofilům vzrušení a uspokojení. Kolik máš doma plyšáků na poličce a kolik v posteli? (smích)

5. Ablutofilie

Vzrušení zde pramení z horké sprchy nebo koupele. Milovníci této odchylky si potrpí na sexuální hrátky právě ve vaně a sprše a mají problém dosáhnout vyvrcholení bez horké lázně. Ovšem tato odchylka je také neškodná a rozhodně se zamlouvá velmi čistotným protějškům.

Je libo normální sex, či spíš trošku jiný?

6. Cyprydofobie

Tato odchylka značí strach z pohlavní nemoci, nebo dokonce jakékoliv sexuální aktivity. Marně přemýšlím, jak tedy sexuální akt probíhá.

7. Dendrofilie

Jsou lidé, kteří stromy objímají, aby načerpali pozitivní energii, a jsou lidé, kteří se stromy dělají mnohem víc. A neříká se jim ani dřevorubci, ani sázeči. Tito lidé jsou dedrofilové a trpí též sexuální odchylkou.

8. Pikacismus

Zapomeň na pokémony, s Pikachem to nemá opravdu nic společného. Pikacismus je odchylka, kdy lidi vzrušuje chuť špinavých a nejedlých věcí. Například hlína, bláto, křída, papír, omítka a dále i výměšky lidského těla, jako je například pot a další, raději blíže nespecifikované.

9. Homilofilie

Tato sexuální odchylka se odehrává zásadně v kostele. Dotyčné totiž vzrušuje představa jakéhokoliv erotického dění během mše či kázání. Zajímavostí je, že k uspokojení stačí homilofilům soška nebo svatý obrázek.

 

Nebudu se ptát, jestli ses v tomto seznamu našel nebo tě něco zaujalo natolik, že si přeješ to vyzkoušet, ale kdyby náhodou, tak na Facebooku máme uši nastražené.

Foto: deviantart.com

Podobné články